0

Minuta to za mało, tak że 3-5 byłoby realna kara i powodowałoby niechęć zawodników do ryzyka

0

@saczers438 haha też jestem z Sącza ;D to nie wyjazd, tylko walka o życie ;P

20

Swoją drogą to się trochę pozmieniało, żeby to Suarez powstrzymywał Messiego xD

1

Leo wszedł i zrobił rozpierduche? No coś, czasem ktoś musi charakter pokazać.

1

@lajcior nie na każdej jest ale faktycznie szczególnie na czarnym/Ciemnym aucie zostaje mniej tych „białych” śladów.

1

@saczers438 udanego wyjazdu w takim razie. Bawcie się dobrze. Nick jest przypadkowy czy jesteś z Sadeczyzny?

1

@LOPEZ16 stary jeszcze w tamtym sezonie byłem w stanie wymienić podstawowych piłkarzy Manchesteru City, Liverpoolu, Aresnalu czy Interu. A dziś? Jak patrzę kogo tam wystawiają to w 80% przypadków mówię nie znam ludzi xd

2

@NeroTFP1 dlatego właśnie tak trzeba słuchać w to co mówią Pismaki.

1

@lajcior używam opcji na myjni „mycie wodą zdemineralizowaną” i wtedy zacieków jest sporo mniej. Jak coś zostanie to przelecę zwykłą mikrofibra i jest git.

0

Napewno trzeba dać mu szansę aby nieco Kounde odciążyć. Tym bardziej, że tych meczów Francuz gra jednak sporo

2

Jak chce wrócić na mundial to mu kibicuję. Mam też nadzieję, że nikt jego powrotu na siłę przyspieszał nie będzie

0

Jestem ciekaw cóż z niego będzie.

2

@Matheu12 On ma to coś, coś co momentami przypomina Busquetsa, czasami Inieste.

12

Najbardziej mnie bawi ja widzę polskich kibiców Realu Madryt którzy śpiewają albo słuchają i tolerują przyśpiewki cisnące ich polskie pochodzenie ;)

0

@ShawnC nie ma to znaczenia. Jak gra robi to lepiej niż powinien. Wyjściowa 11 to kwestia czasu i hierarchii na razie.

0

De Jong i Bernal w tym meczu moim zdaniem chyba najlepsi na boisku. Za nimi Cancelo

16

Jestem zachwycony tym jak rozwija się Bernal. Gość zaczął fantastycznie poprzedni sezon, świat nim się zachwycił. Aczkolwiek w tym sezonie, te szansy które dostaje to jest dopiero wykorzystanie w 120%. Niesamowite to jest, jak gość wykonuje swoje obowiązki a w dodatku jeszcze potrafi robić rzeczy których od niego się nie wymaga. Świetnie się go ogląda i ma nadzieję, że niedługo stworzy nasz środek razem z Pedrim.

2

Mamy szczęście, że pomimo, iż my jesteśmy nie najmocniejsi w tym sezonie to Real Madryt jest wręcz beznadziejny. Obyśmy to wykorzystali i zgarnęli La Liga

7

Nie dziwi mnie to. Gość na boisku jest fenomenalny a po za nim nie da się go nie szanować. Pokora, praca, brak jakiś prowokacji czy dolewania oliwy do ognia. Świetny piłkarz, również mega go lubię.

7

Kilka plusów można dzisiaj wynieść aczkolwiek z tymi naszymi dziewiątkami to sytuacja faktycznie jest coraz gorsza

1

Tym razem i Flick nie kombinował. W ataku Lewy, w pomocy dwóch mniej ofensywnych graczy i jeden ofensywny. Opłaciło się to o tył, że Ci mniej ofensywni i tak strzelili po golu a jeden ofensywny który nie grał od początku wszedł na swoją pozycję i tak gola zdobył. Także wydaje mi się, że teraz Flick dostrzeże, że ten balans w Barcy jest ważny.

0

Wydaje mi się, że może do końca sezonu jeszcze trochę się przydać.

7

Zdecydowanie lepiej wygląda ta tabela teraz.

0

Dobra połowa, dobry mecz. Docisnimy wynik aby to fajnie zakończyć

0

Dobra pierwsza połowa, pełna kontrola i zasłużone prowadzenie. Mam nadzieję, że nie odpuścimy a dociśniemy wynik aby jak najbardziej okazale zakończyć ten mecz

0

Taka prawda, wreszcie za symulke nie daje się Realowi karnych. Wreszcie czyli cały jeden raz xD

0

Za dużo szumu jest w koło niego

0

Zwycięstwo dziś to obowiązek. Zawodnicy muszą to wyszarpać, wygryź, wywalczyć. Bez znaczenia jak ale 3 pkt są koniecznością

2

Dani Olmo z Ferminem w jednym składzie już nie zdali egzaminu… Po co dziennikarze sugerują taki skład, naprawdę Hansi może to rozważać? Przecież Barca z tyłu obok de Jonga potrzebuje kogoś kto umie piłkę odebrać, przeciąć będzie mógł ją regulować a nie zawodnika który preferuje ofensywną grę…

1

Wreszcie jakiś talent przybywa do Barcy a nie z niej odchodzi… Mam nadzieję, że Barcelona zacznie być tym klubem do którego młodzi zawodnicy chcą przychodzić…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?