liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Minuta to za mało, tak że 3-5 byłoby realna kara i powodowałoby niechęć zawodników do ryzyka
0
@saczers438 haha też jestem z Sącza ;D to nie wyjazd, tylko walka o życie ;P
20
Swoją drogą to się trochę pozmieniało, żeby to Suarez powstrzymywał Messiego xD
1
Leo wszedł i zrobił rozpierduche? No coś, czasem ktoś musi charakter pokazać.
1
@lajcior nie na każdej jest ale faktycznie szczególnie na czarnym/Ciemnym aucie zostaje mniej tych „białych” śladów.
1
@saczers438 udanego wyjazdu w takim razie. Bawcie się dobrze. Nick jest przypadkowy czy jesteś z Sadeczyzny?
1
@LOPEZ16 stary jeszcze w tamtym sezonie byłem w stanie wymienić podstawowych piłkarzy Manchesteru City, Liverpoolu, Aresnalu czy Interu. A dziś? Jak patrzę kogo tam wystawiają to w 80% przypadków mówię nie znam ludzi xd
2
@NeroTFP1 dlatego właśnie tak trzeba słuchać w to co mówią Pismaki.
1
@lajcior używam opcji na myjni „mycie wodą zdemineralizowaną” i wtedy zacieków jest sporo mniej. Jak coś zostanie to przelecę zwykłą mikrofibra i jest git.
0
Napewno trzeba dać mu szansę aby nieco Kounde odciążyć. Tym bardziej, że tych meczów Francuz gra jednak sporo
2
Jak chce wrócić na mundial to mu kibicuję. Mam też nadzieję, że nikt jego powrotu na siłę przyspieszał nie będzie
0
Jestem ciekaw cóż z niego będzie.
2
@Matheu12 On ma to coś, coś co momentami przypomina Busquetsa, czasami Inieste.
12
Najbardziej mnie bawi ja widzę polskich kibiców Realu Madryt którzy śpiewają albo słuchają i tolerują przyśpiewki cisnące ich polskie pochodzenie ;)
0
@ShawnC nie ma to znaczenia. Jak gra robi to lepiej niż powinien. Wyjściowa 11 to kwestia czasu i hierarchii na razie.
0
De Jong i Bernal w tym meczu moim zdaniem chyba najlepsi na boisku. Za nimi Cancelo
16
Jestem zachwycony tym jak rozwija się Bernal. Gość zaczął fantastycznie poprzedni sezon, świat nim się zachwycił. Aczkolwiek w tym sezonie, te szansy które dostaje to jest dopiero wykorzystanie w 120%. Niesamowite to jest, jak gość wykonuje swoje obowiązki a w dodatku jeszcze potrafi robić rzeczy których od niego się nie wymaga. Świetnie się go ogląda i ma nadzieję, że niedługo stworzy nasz środek razem z Pedrim.
2
Mamy szczęście, że pomimo, iż my jesteśmy nie najmocniejsi w tym sezonie to Real Madryt jest wręcz beznadziejny. Obyśmy to wykorzystali i zgarnęli La Liga
7
Nie dziwi mnie to. Gość na boisku jest fenomenalny a po za nim nie da się go nie szanować. Pokora, praca, brak jakiś prowokacji czy dolewania oliwy do ognia. Świetny piłkarz, również mega go lubię.
7
Kilka plusów można dzisiaj wynieść aczkolwiek z tymi naszymi dziewiątkami to sytuacja faktycznie jest coraz gorsza
1
Tym razem i Flick nie kombinował. W ataku Lewy, w pomocy dwóch mniej ofensywnych graczy i jeden ofensywny. Opłaciło się to o tył, że Ci mniej ofensywni i tak strzelili po golu a jeden ofensywny który nie grał od początku wszedł na swoją pozycję i tak gola zdobył. Także wydaje mi się, że teraz Flick dostrzeże, że ten balans w Barcy jest ważny.
0
Wydaje mi się, że może do końca sezonu jeszcze trochę się przydać.
7
Zdecydowanie lepiej wygląda ta tabela teraz.
0
Dobra połowa, dobry mecz. Docisnimy wynik aby to fajnie zakończyć
0
Dobra pierwsza połowa, pełna kontrola i zasłużone prowadzenie. Mam nadzieję, że nie odpuścimy a dociśniemy wynik aby jak najbardziej okazale zakończyć ten mecz
0
Taka prawda, wreszcie za symulke nie daje się Realowi karnych. Wreszcie czyli cały jeden raz xD
0
Za dużo szumu jest w koło niego
0
Zwycięstwo dziś to obowiązek. Zawodnicy muszą to wyszarpać, wygryź, wywalczyć. Bez znaczenia jak ale 3 pkt są koniecznością
2
Dani Olmo z Ferminem w jednym składzie już nie zdali egzaminu… Po co dziennikarze sugerują taki skład, naprawdę Hansi może to rozważać? Przecież Barca z tyłu obok de Jonga potrzebuje kogoś kto umie piłkę odebrać, przeciąć będzie mógł ją regulować a nie zawodnika który preferuje ofensywną grę…
1
Wreszcie jakiś talent przybywa do Barcy a nie z niej odchodzi… Mam nadzieję, że Barcelona zacznie być tym klubem do którego młodzi zawodnicy chcą przychodzić…