liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Bardzo trudno będzie wrócić do walki o finał, ale kurde kto ma to zrobić jak nie Barca na Camp Nou! Walczcie panowie, bo porażkę z walką każdy wybaczy. Mało kto wybaczy porażkę w której nie zostawicie serca!
1
W każdym razie to już dobry impuls, dobry sygnał, że dzieje się lepiej. Limit płac wzrósł znacznie o 80 mln i tak właściwie wzrost o 20% także zmiana jest znacząca. Oby tak dalej, bo tego czego naprawdę potrzebujemy to stabilności finansowej i spokoju dla całego klubu w tej materii.
5
No cóż, zawsze źle się czyta takie rzeczy. Kontuzje to okropne rzeczy nawet jak dotyczą gracza białych. W każdym razie to jeden z tych Brazylijczyków do ktorych osobiście nic nie mam. Jego w porównaniu z Vinim nie darze tak złymi emocjami.
13
Każdy inny zawodnik niż gracz Realu Madryt pewnie dostałby porządne zawieszenie. Niestety zawodnik białych nawet nie dostał czerwonej kartki to jest bandytyzm i jawne oszustwo piłkarskie.
19
Niech się tam gotuje.
4
„Co za wstyd jak my gramy Panowie” pewnie to chłopak miał na myśli xd
14
Tak, zapewne zasłużyliście na więcej goli, na więcej karnych, na mniej kartek… Wiadome.
6
I byleby tak do końca z tą przewagą!
2
Paradoks Realu jest taki, że przyzwyczaili do białych a teraz najbardziej w białych denerwują mnie czarni xd
0
Moim zdaniem najgorsze co Real sobie zrobił to ściągnął Makabe. Mieli jakiś zespół oparty na kilku średnich grajkach, a dziś mają gwiazdeczkę i resztę chłopców którzy jak nie ma gwiazdeczki co przysymuluje albo raz na czas coś zrobi to nie ma wyników kompletnie. Real uzależnił się od jednego zawodnika i bez niego są niepełnosprawni.
1
Cyrki w meczach Realu nie przestaną mnie dziwić XD
1
Lepsze zwycięstwo Getafe niż Białych. Brawo, brawo ;)
1
Niedawno mieliśmy kryzys, jakieś wpadki i przewaga stopniała do straty… dziś mamy przewagę która rośnie do 4 pkt. Jak to się wszystko pięknie obróciło. Brawo!
0
@tomek8756 nawet jakby to nie było celowe to czerwona za takie walnięcie w łeb jest niepodważalne. Jak nie umiesz zapanować nad tym co robisz to tego nie rób, a jak zrobisz to ponos tego konsekwencje. W tej sytuacji czerwo.
6
Co za czarny bezczel. Jakby to nie był zawodnik Realu to czerwona i zawieszenie pewne
3
No i teraz mnie Getafe zainponowali XD
9
Wcale mi go nie żal, ani białych. Niech w tym czasie zdążą przegrać ligę i ligę mistrzów a będę nawet szczęśliwy.
0
Dobre i to. 700 miejsc to nie otwarcie jednej z trybun bo na to liczyłem osobiście.
9
Miejmy nadzieję, że zagramy dobry mecz.
3
No cóż, zapewne będzie nam łatwiej niż Realowi z Manchesterem City ale faktem pozostaje to, że Newcastle też trzeba pokonać aby awansować dalej.
3
Jeżeli ktoś ma się do tego realnie przyczynić to Pedri jest jednym z głównych postaci. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Nadzieja umiera ostatnia więc Panowie walczcie.
20
Dla Leo strzelanie bramek, asystowanie to taka naturalna kolejność rzeczy… Niesamowity jest. On strzela i asystuje tak jak normalny człowiek je czy pije. Strzelaj Mistrzu jak najwięcej, osiągaj jak najwięcej, zapisuj się w historii piłki na lata.
0
Nie powinien się wtrącać ani nie powinni go w wybory mieszać kandydaci.
0
@Encore a kiedy się zaczął?
5
Co za mecz w Poznaniu. Nie sądziłem, że w Polskiej lidze mogą być naprawdę niezłe spotkania. Albo chociaż niezle pod kątem widowiska i emocji.
3
Jakaś bójka w meczu czy z jakimś Hiszpanem co z Anką tańczy?
0
Napewno ze słabszym Atletico będzie łatwiej, ale zadanie dalej jest mega wymagające dla Barcelony
9
Bardzo lubię Fermina, ma jakość na Barce a do tego jest człowiekiem walecznym, umiejącym podać, strzelić. Takich zawodników nam potrzeba. Niech się rozwija dalej
1
Nie wiem jak jedni mogą dać 7,1 a inni 5,9 Olmo… Inne mecze oglądali? Dla mnie Olmo bliżej 7 a Ferran bliżej 5
0
No cóż, nie można sobie pozwolić wrzucać.