11

Bardzo trudno będzie wrócić do walki o finał, ale kurde kto ma to zrobić jak nie Barca na Camp Nou! Walczcie panowie, bo porażkę z walką każdy wybaczy. Mało kto wybaczy porażkę w której nie zostawicie serca!

1

W każdym razie to już dobry impuls, dobry sygnał, że dzieje się lepiej. Limit płac wzrósł znacznie o 80 mln i tak właściwie wzrost o 20% także zmiana jest znacząca. Oby tak dalej, bo tego czego naprawdę potrzebujemy to stabilności finansowej i spokoju dla całego klubu w tej materii.

5

No cóż, zawsze źle się czyta takie rzeczy. Kontuzje to okropne rzeczy nawet jak dotyczą gracza białych. W każdym razie to jeden z tych Brazylijczyków do ktorych osobiście nic nie mam. Jego w porównaniu z Vinim nie darze tak złymi emocjami.

13

Każdy inny zawodnik niż gracz Realu Madryt pewnie dostałby porządne zawieszenie. Niestety zawodnik białych nawet nie dostał czerwonej kartki to jest bandytyzm i jawne oszustwo piłkarskie.

19

Niech się tam gotuje.

4

„Co za wstyd jak my gramy Panowie” pewnie to chłopak miał na myśli xd

14

Tak, zapewne zasłużyliście na więcej goli, na więcej karnych, na mniej kartek… Wiadome.

6

I byleby tak do końca z tą przewagą!

2

Paradoks Realu jest taki, że przyzwyczaili do białych a teraz najbardziej w białych denerwują mnie czarni xd

0

Moim zdaniem najgorsze co Real sobie zrobił to ściągnął Makabe. Mieli jakiś zespół oparty na kilku średnich grajkach, a dziś mają gwiazdeczkę i resztę chłopców którzy jak nie ma gwiazdeczki co przysymuluje albo raz na czas coś zrobi to nie ma wyników kompletnie. Real uzależnił się od jednego zawodnika i bez niego są niepełnosprawni.

1

Cyrki w meczach Realu nie przestaną mnie dziwić XD

1

Lepsze zwycięstwo Getafe niż Białych. Brawo, brawo ;)

1

Niedawno mieliśmy kryzys, jakieś wpadki i przewaga stopniała do straty… dziś mamy przewagę która rośnie do 4 pkt. Jak to się wszystko pięknie obróciło. Brawo!

0

@tomek8756 nawet jakby to nie było celowe to czerwona za takie walnięcie w łeb jest niepodważalne. Jak nie umiesz zapanować nad tym co robisz to tego nie rób, a jak zrobisz to ponos tego konsekwencje. W tej sytuacji czerwo.

6

Co za czarny bezczel. Jakby to nie był zawodnik Realu to czerwona i zawieszenie pewne

3

No i teraz mnie Getafe zainponowali XD

9

Wcale mi go nie żal, ani białych. Niech w tym czasie zdążą przegrać ligę i ligę mistrzów a będę nawet szczęśliwy.

0

Dobre i to. 700 miejsc to nie otwarcie jednej z trybun bo na to liczyłem osobiście.

9

Miejmy nadzieję, że zagramy dobry mecz.

3

No cóż, zapewne będzie nam łatwiej niż Realowi z Manchesterem City ale faktem pozostaje to, że Newcastle też trzeba pokonać aby awansować dalej.

3

Jeżeli ktoś ma się do tego realnie przyczynić to Pedri jest jednym z głównych postaci. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Nadzieja umiera ostatnia więc Panowie walczcie.

20

Dla Leo strzelanie bramek, asystowanie to taka naturalna kolejność rzeczy… Niesamowity jest. On strzela i asystuje tak jak normalny człowiek je czy pije. Strzelaj Mistrzu jak najwięcej, osiągaj jak najwięcej, zapisuj się w historii piłki na lata.

0

Nie powinien się wtrącać ani nie powinni go w wybory mieszać kandydaci.

0

@Encore a kiedy się zaczął?

5

Co za mecz w Poznaniu. Nie sądziłem, że w Polskiej lidze mogą być naprawdę niezłe spotkania. Albo chociaż niezle pod kątem widowiska i emocji.

3

Jakaś bójka w meczu czy z jakimś Hiszpanem co z Anką tańczy?

0

Napewno ze słabszym Atletico będzie łatwiej, ale zadanie dalej jest mega wymagające dla Barcelony

9

Bardzo lubię Fermina, ma jakość na Barce a do tego jest człowiekiem walecznym, umiejącym podać, strzelić. Takich zawodników nam potrzeba. Niech się rozwija dalej

1

Nie wiem jak jedni mogą dać 7,1 a inni 5,9 Olmo… Inne mecze oglądali? Dla mnie Olmo bliżej 7 a Ferran bliżej 5

0

No cóż, nie można sobie pozwolić wrzucać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?