liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii nie zgodzę się z tym. Drużyna zagrała 2 lepsze mecze a wcześniej były to przelatane mecze słabe ze średnimi od kilku spotkań.
Dodatkowo problemem jest to, że zespół grał na remis. Nie było nawet 20/30 minut gdzie zespół wrzuciłby wyższy bieg i spróbował rozczygnsc losy na swoją korzyść.
Przy natłoku meczów, nie oczekuje, że będą na pełnej mocy 90 minut, ale chociaż podkręcenie tempa to coś co oczekiwać musimy.
Po za tym, w dzisiejszym meczu nie było pomysłu. Nie wiedziałem czego się spodziewać i jak zaraz pójdzie akcja, bo wszystko było przypadkowe i chaotyczne.
Źle oceniam ten mecz i tyle
1
@novy1899 obrona dowiozła? Grała elektrycznie, nerwowo. Nawet nasz mocny punkt (bramkarz) był nerwowy dziś. Nie straciliśmy wielu goli ponieważ Newcastle nie było w stanie wykorzystać tego co mieli a nie dlatego, że my zagraliśmy dobrze z tyłu.
0
Niestety ale albo fizycznie nie jesteśmy w stanie podołać (co jest wina Hansiego) albo mentalnie nie potrafimy się postawić (co też jest po części wina trenera). W każdym razie coś nie hula. Przychodzi istotna część sezonu a my mecze w lidze przepychamy punktując lepiej niż gramy, w Pucharze Króla nas nie ma i w lidze mistrzów również nie pokazujemy czegokolwiek. Ciężko to widzę, jak się coś nie zmieni. Newcastle jest to przejścia ale dalej to już rywale zostają tacy, że następna faza skończyć się może jakaś kompromitacja.
1
Nie widzę dziś za wielu pozytywów. Niestety chyba tylko wynik.
0
Bayern gra i strzela, Atletico gra i nawet oni strzelają a my lecimy na 0-0 bo nas to zadowala przed meczem… Masakra jakaś
0
@mate92 rozmawiamy, że my nie jesteśmy w stanie konkurować z drużyną ze środka Ligi Angielskiej…
1
Nie wiem co się dzieje z naszą grą ale gramy jakbyśmy bez sił byli. Kompletny brak pomysłu, brak chęci, jakby wynik 0-0 najniższa linia oporu im się podobał. Bardzo dobrze, że dostali bramkę bo w ten sposób nie da się awansować. Tutaj trzeba grać dwa dobre mecze, tym bardziej przeciwko zespołowi z Anglii
2
Nie do wiary jak Barcelona potrafi komplikować sobie wydawało by się łatwe losowanie. Dzisiaj to zwycięstwo nam sie nie należy, gramy dno
5
Niecodzienna sytuacja.
5
Nie rozumiem jak zespół może wyjść w Lidze Mistrzów i chcieć nie przegrać… Przecież to tragedia jak mentalnie my dziś gramy
2
No chyba najmocniejszy obecnie skład, po zwycięstwo!
2
No cóż, szkoda by było ale myślę, że Hansi miałby tą dziurę załatać
0
W LaLiga mają co robić aby poziom sędziowania był nieco wyższy niż obecnie.
2
Ciekawe czy jest tym lepszym czy gorszym bratem. W każdym razie na PO powinniśmy szukać kogoś w młodzieżówce bo Cancelo to opcja na jakiś czas, a Kounde wiecznie bez zmienika grał nie będzie.
0
To byłaby super informacja…
0
Mam nadzieję, że z Lewym zaczniemy ten mecz…
0
A psychologami Ani są Hiszpanie…
2
Już mi się nie podoba, że wciąga w swoją grę polityczną legendę Barcy…
43
Myślę, że to fake. Fabregas za kilka lat to powinien być kandydatem na trenera Barcy…
12
Nie ma sensu się interesować takim zawodnikiem. W tym momencie mamy obsadzone skrzydła i ofensywną pozycję w pomocy też dość solidnie. Nam potrzeba zmiennika dla Roberta, bo konkretna 9 to jest coś czego potrzeba z przodu.
0
Byłaby to świetna informacja dla prestiżu stadionu Barcy. Każdą reklama, ta pozytywna wpływa na prestiż stadionu i marki klubu.
1
No cóż, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Porażka Realu martwił się nie będę.
0
I dobrze, moim zdaniem Xavi też niepotrzebnie teraz próbuje się takimi wywiadami wybielić… A faktem jest to, że jemu jako trenerowi nie wyszło
2
Faktycznie, Pedri Yamal i Garcia będą kluczowi w tym dwumeczu z Newcastle. Oby wygranym dwumeczu
0
Wejście niezłe. Zobaczymy jak będzie dalej.
1
O kurde, wyglada jak z bajki… Nie dziwię się, że Barca zdecydowała się przylecieć na więcej niż dzień przed meczem. Szczerze powiedziawszy wygląda to niesamowicie.
0
@Laminedependencia brzmi jak zapowiedź nowej Fify. Mocno realnie to zabrzmiało XD
0
@filip73 były dostępne ze sporo wcześniej. Wygasły jakiś miesiąc przed meczem. Mówię o meczu Barcy z Sevilla
0
@A4ron poszedł za 10. z Polski dziś weźmiesz 10. Z Holandii, Portugalii, Belgii czy innych tego typu lig pewnie poszedłby za 25-30 mln.
0
@Who_you_mam najtrudniejsze są najprostsze rzeczy xd