liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe te rewanże będą i oby Barca do ćwierćfinału.
4
Podoba mi się, że Hansi sam oddała temat umowy dla niego. Stawia sobie za cel wygrywanie i wie, że moment nowej umowy nadejdzie. Także dajmy mu się skupić na robocie a nie na tym co dla niego nie jest najważniejsze.
0
Nie wiem co planuje Flick ale dla mnie na dziś przemawia świeżość Ferrana aczkolwiek chyba wolałbym dziś eksperyment z Rashfordem xD
2
Też bym to zrobił, ale nie na tym etapie sezonu. Wydaje mi się, że prezes też powinien być w sytuacji w której potrzebuje podstaw aby taką umowę przedłużać.
0
@Pressinho co ty gadasz? Przecież to jest jego 3 sezon gdzie gra na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy był w Gironie, gdzie zebrał świetne noty, wrócił do Barcy i leci drugi jego sezon. Gdzie taki Asensio to dwa lata temu grał w drugim zespole Realu, w poprzednim grał w mieszany sposób i dopiero w tym coś występuje… także jakie to jest porównanie. Dwa lata różnicy w wieku a Asensio dopiero teraz wypływa a Eric gra już 3 rok na wysokim poziomie.
0
@cules100pro no w życiu. My potrzebujemy najpierw 9, potem jakiegoś LO a potem może stopera.
0
Jak dla mnie to ciekawa oferta tylko musimy zadać pytanie - czy będzie nas stać po zakupie jego na tych zawodników których naprawdę potrzebujemy? Moim zdaniem nie, chyba, że szykują się większe przetasowania transferowe.
0
@Pressinho nie ma znaczenia, że 2 lata temu był wypychany bo dziś jest bardzo ważny. W dodatku sporo gra i jest raczej tym z ważniejszych zawodników. Jego sytuacja nie zmieniła się 2 miesiące temu tylko 2 lata temu… To znacząca różnica, reakcja wyceny patrząc na wartość w zespole powinna już skończyć dawno. Nie mówię o astronomicznych kwotach ale takich realnych patrząc na kwestię wartości jego wkładu w zespół.
0
Myślę, że Hansi ma rację. Najpierw niech skończy sezon, wygra coś a potem moznaby premiować przedłużeniem umowy.
0
Hansi rozumie historie Barcy i to mi się bardzo podoba.
3
Niesamowite, jestem ciekawy czym to może być spowodowane. Oczywiście duet jest dobry, ale na stracone bramki nie tylko stoperzy grają.
0
Zastanawiam się na ile taki gość jest lepszy od Bardagjiego, a na ile nasz młody gracz nie dostał większej szansy na grę…
2
Rafa miewa gorsze momenty w tym sezonie ale i tak od momentu wskoczenia na fajny poziom cały czas go utrzymuje. Z większym bądź mniejszym błyskiem ale cały czas wysoko.
0
@Pressinho perspektywa perspektywa ale do wyceny też liczy się to co zawodnik prezentował do tej pory. Bo potencjał potencjałem ale zostaje kwestia tego na jakim poziomie jest już zawodnik. Bo może Eric Garcia potencjał ma już mniejszy od Raula Asensio ale swoje osiągnął i gra na bardzo dobrym poziomie. A Raul dopiero w piłkę wchodzi i jest pytajnikiem.
0
@Kacper1432 to nie jest kwestia szukania kontrowersji. Moim zdaniem te wyceny które wspomniałem są rozjechane i tyle w temacie.
0
@Pressinho o czym ty wgl gadasz? Co z tego, że Asensio jest 2 lata młodszy jak jest bez znaczenia w swoim klubie a Eric jest jednym z najważniejszych. To samo tyczy się Carrerasa i Kounde.
Tchouameni nie jest szklany ale jest mocno przeciętny a jest warty ponad 2x więcej niż Bernal który jest w twoim rozumieniu młodszy.
Odnośnie reszty zawodników to chodziło mi nie o bezpośrednie porównanie ale bardziej kwoty - u nas ważny zawodnik jest dużo mniej warty od jakiegoś młodzieńca w Realu.
20
Dobry żart nie jest zły.
2
@Leooo mało kto to zauważa a w dodatku mało kto ma możliwość powiedzieć to publicznie na taką skalę… a już prawie nigdy nawet jak ktoś ma taką możliwość to tego nie mówi. Brawo dla niego, ma świętą rację.
0
@Eto'o9 R10 zdecydowanie racja. Kounde nie jest na sprzedaż bo daje opcje. W dodatku z obrony jest inny na którego sprzedaży powinniśmy chcieć zarobic.
2
Raul Asensio 25 mln a Eric 35 mln…
Carreras 60 mln a Kounde przy nim 65 mln…
Tchouameni 75 mln a Olmo 60 mln…
Pitarch 20 mln a Bernal 30 mln (ten pierwszy to ma 6 „występków” w Realu)
Guler 90 mln a Fermin 100 mln
Rodrygo 50 mln a Mastantuono 45 mln a Rashford 40 mln… to są jakieś śmieszne liczby
W realu każdy warty jest 30-40 mln a u nas zawodnicy w sile wieku, rozwijający się dobrze są warci przynajmniej o 20-30 mln mniej niż powinni…
0
@KrwawiaceoczyVEB szczerze Joan Garcia jest niedoceniony na 30-50 mln a Eric jest ciężko określić bo jego kariera miewała różne momenty. Aczkolwiek faktem jest, że jak widzę wyceny niektórych zawodników Realu to jest jakieś nieporozumienie…
10
Szczerze powiedziawszy dziś mamy zespół młody, a już ograny, mocno wartościowy i jeszcze z wielkimi perspektywami. Nie wydajemy kupę kasy na transfery i w dodatku mocno stawiamy na młodzież. Stadion nam rośnie, modernizuje się i staje się atrakcyjną areną. Moim zdaniem patrząc na rządy Bernabeu i to co po sobie zostawili dziś mamy naprawdę mocną pozycję. Można Laporcie wiele zarzucić ale robi swoją robotę dobrze
2
Te niektóre wartości nijak się mają do wkładu do drużyny. Nawet już patrząc na wiek zawodnika to niektóre to wartości są dziwne.
1
Zgadzam się z ocenami. Zdecydowanie dobrze to redakcja oceniła.
0
@Rifek no to jednak spora różnica. Jak Raphinia dogra do ilości meczów Neya to będzie i tak 15. tys do 12,7 tys. A to dalej robi się 25 pełnych meczów…
0
@Aequlibre minuty są najuczciwszą statystyką to fakt. Aczkolwiek myślę, że minuty są tutaj porównywalne. Ney miał świetne liczby, ale Rafa też z konkretami na wysokim poziomie.
0
Real i tak praktycznie z awansem także myślę, że na ten mecz nie muszą zbytnio ich zdrowiem ryzykować.
0
@Alo_Vi bez przesady. Za darmo nie grał, swoje otrzymał. Teraz wiek ma zaawansowany więc do tego trzeba dopasować wypłatę.
6
Nie zapałaci bo na dzisiejszą chwilę Lewy nie jest warty takich pieniędzy. Nie daje zespołowi tyle ile powinien za te wynagrodzenie.
8
No to może wreszcie sędzia będzie na poziomie Ligi Mistrzów. Chociaż akurat zespoły z Hiszpanii to jakiegokolwiek sędziego trafia innego niż Hiszpan to poziom jest zawsze wyższy…