liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jest zawodnikiem gotowym i kompletnym ale zapewne z ogromnym potencjałem. Ciekawy byłby to ruch.
0
Wkurza mnie to ile zawodnicy Barcy grają w kadrach… w meczach towarzyskich!
20
Dziwi mnie taki artykuł, dziwi mnie zachowanie Flicka… Nie mówię, że to genialny zawodnik ale wydaje mi się, że napewno z potencjałem który powinniśmy sprawdzić dając mu więcej szans… Yamal gra zdecydowanie za dużo i Szwed powinien mieć więcej minut kosztem Lamina.
2
Myślę, że to nie tak powinno wyglądać. Powinnismy sprzedaż Ferrana, podpisać niższy kontrakt z Lewym ale jego traktować jako uzupełnienie a nie już podstawę składu. Zakup mniej doświadczonego napastnika mając w składzie Roberta daje mu kolejny bonusik - możliwość nauki od doświadczonego Polaka.
0
Ja to bym wolał aby nasz bramkarz sobie nieco odpoczął w tym meczu ;)
10
To jeden z tych zawodników który bardzo fajnie się rozwinął. Notuje bardzo ciekawe liczby i myślę, że spokojnie odnalazłby się w Barcelonie Flicka.
0
Widzę, że Christensen to najczęściej widywany w Barcy jest na zdjęciach okazjonalnych, bo raczej nie podczas występów w koszulce Barcelony…
5
Ktoś tu się całkiem porządnie odkleił.
5
Najbardziej szkoda, że nie uda się go pozyskać i jednocześnie pozbyć Ferrana… No ale cóż, za pienię by było
1
Marcus ma teraz prawdziwy egzamin. Jeżeli się sprawdzi jako zmiennik Rashforda myślę, że klub wykupi go. Jeżeli nie no to jasne, że do Barcy się średnio nadaje i tym samym wypożyczenie się zakończy powrotem do Manchesteru.
5
Jestem fanem talentu Bernala i dla mnie to ten gracz który obok Pedriego powinienem dłuższy czas występować w środku pola Barcy. Frenkie od dłuższego czasu niestety się nie rozwija.
1
Rashford zapewne będzie miał wielką szansę na to aby zrobić coś dużego. Szczerze powiedziawszy ma możliwości aby postarać się połatać lukę po Brazylijczyku ale łatwo mu nie będzie. W każdym razie trzeba mu kibicować bo od tego czasu zależeć będzie jak Barca sezon zakończy i czy będzie w grze o jakieś trofea.
0
Przekonał nas do siebie, zasługuje aby zostać
1
Wiedziałem, że jedyne rozbieżności będą w finansach… 70-80 mln to duże kwoty, za duże. Mam nadzieję, że jeżeli chodzi o wypłatę to tutaj barca też nie będzie szalała
9
Odejście Ferrana i de Jonga to dobre pomysły, przyjście Salaha na zasadzie wolnego zawodnika na 2/3 sezony też dobry pomysł.
0
Robią spustoszenie te mecze kadry
0
Ciekawie, ciekawie Inter się zbroi
0
No nie wiem po co nam kolejny pomocnik. Do tego taki który powiedzieć, że jest pod kreską to mało.
0
Fajny, jak na trzeci komplet spoko.
13
Ferran I jakaś dopłata byłaby najlepsza…
4
Mundial bez Leo? Nie wierzę, że to tak szybko przeleciał czas…
1
Raczej przyszłość Barcy zagrożona jak się Ferrana nie pozbędziemy
0
Ciekawa opcja, ale raczej nie na główna 9… Raczej za rok jako opcja/ zmiennik
7
Te kwoty to są żart. Mogliby nic nie wypłacać, przynajmniej nie byłoby z ich strony kompromitacji.
5
Nie wiedzę dziś dla niego miejsca, aczkolwiek mieć takiego grajka w zespole to chyba dobry pomysł. Ciekawe jakby to poukładał Hansi.
2
Nie myślę nawet jak przez taką głupią starte jednego zawodnika nasz sezon może się znacząco zmienić.
1
Hiszpania jest potężna, mają ogromną głębię składu i sądzę, że zmiennicy pierwszej kadry byliby w stanie grać na poziomie TOP8/ TOP4 MŚ.
0
@Tomek54321 na to jest czas przed samym mundialem. Sprawdzać obecnie jednego z najlepszych graczy na świecie po co? Chyba wiadome, że można na niego liczyć i lepiej dać mu odpocząć a sprawdzać i dawać grę tym którzy w klubie mają trudniej albo aspirują do gry w kadrze… To nazywa się selekcjonowanie przed mundialem.
2
W meczach towarzyskich nie wiem po co grają najbardziej zmęczeni sezonem zawodnicy
2
To jest nieporozumienie. Gówno mecze, ciągana zawodników w zaawansowanej części sezonu przy takiej ilości meczów i każą grać o pietruszkę. Nie wiem po co