0

Nie jest zawodnikiem gotowym i kompletnym ale zapewne z ogromnym potencjałem. Ciekawy byłby to ruch.

0

Wkurza mnie to ile zawodnicy Barcy grają w kadrach… w meczach towarzyskich!

20

Dziwi mnie taki artykuł, dziwi mnie zachowanie Flicka… Nie mówię, że to genialny zawodnik ale wydaje mi się, że napewno z potencjałem który powinniśmy sprawdzić dając mu więcej szans… Yamal gra zdecydowanie za dużo i Szwed powinien mieć więcej minut kosztem Lamina.

2

Myślę, że to nie tak powinno wyglądać. Powinnismy sprzedaż Ferrana, podpisać niższy kontrakt z Lewym ale jego traktować jako uzupełnienie a nie już podstawę składu. Zakup mniej doświadczonego napastnika mając w składzie Roberta daje mu kolejny bonusik - możliwość nauki od doświadczonego Polaka.

0

Ja to bym wolał aby nasz bramkarz sobie nieco odpoczął w tym meczu ;)

10

To jeden z tych zawodników który bardzo fajnie się rozwinął. Notuje bardzo ciekawe liczby i myślę, że spokojnie odnalazłby się w Barcelonie Flicka.

0

Widzę, że Christensen to najczęściej widywany w Barcy jest na zdjęciach okazjonalnych, bo raczej nie podczas występów w koszulce Barcelony…

5

Ktoś tu się całkiem porządnie odkleił.

5

Najbardziej szkoda, że nie uda się go pozyskać i jednocześnie pozbyć Ferrana… No ale cóż, za pienię by było

1

Marcus ma teraz prawdziwy egzamin. Jeżeli się sprawdzi jako zmiennik Rashforda myślę, że klub wykupi go. Jeżeli nie no to jasne, że do Barcy się średnio nadaje i tym samym wypożyczenie się zakończy powrotem do Manchesteru.

5

Jestem fanem talentu Bernala i dla mnie to ten gracz który obok Pedriego powinienem dłuższy czas występować w środku pola Barcy. Frenkie od dłuższego czasu niestety się nie rozwija.

1

Rashford zapewne będzie miał wielką szansę na to aby zrobić coś dużego. Szczerze powiedziawszy ma możliwości aby postarać się połatać lukę po Brazylijczyku ale łatwo mu nie będzie. W każdym razie trzeba mu kibicować bo od tego czasu zależeć będzie jak Barca sezon zakończy i czy będzie w grze o jakieś trofea.

0

Przekonał nas do siebie, zasługuje aby zostać

1

Wiedziałem, że jedyne rozbieżności będą w finansach… 70-80 mln to duże kwoty, za duże. Mam nadzieję, że jeżeli chodzi o wypłatę to tutaj barca też nie będzie szalała

9

Odejście Ferrana i de Jonga to dobre pomysły, przyjście Salaha na zasadzie wolnego zawodnika na 2/3 sezony też dobry pomysł.

0

Robią spustoszenie te mecze kadry

0

Ciekawie, ciekawie Inter się zbroi

0

No nie wiem po co nam kolejny pomocnik. Do tego taki który powiedzieć, że jest pod kreską to mało.

0

Fajny, jak na trzeci komplet spoko.

13

Ferran I jakaś dopłata byłaby najlepsza…

4

Mundial bez Leo? Nie wierzę, że to tak szybko przeleciał czas…

1

Raczej przyszłość Barcy zagrożona jak się Ferrana nie pozbędziemy

0

Ciekawa opcja, ale raczej nie na główna 9… Raczej za rok jako opcja/ zmiennik

7

Te kwoty to są żart. Mogliby nic nie wypłacać, przynajmniej nie byłoby z ich strony kompromitacji.

5

Nie wiedzę dziś dla niego miejsca, aczkolwiek mieć takiego grajka w zespole to chyba dobry pomysł. Ciekawe jakby to poukładał Hansi.

2

Nie myślę nawet jak przez taką głupią starte jednego zawodnika nasz sezon może się znacząco zmienić.

1

Hiszpania jest potężna, mają ogromną głębię składu i sądzę, że zmiennicy pierwszej kadry byliby w stanie grać na poziomie TOP8/ TOP4 MŚ.

0

@Tomek54321 na to jest czas przed samym mundialem. Sprawdzać obecnie jednego z najlepszych graczy na świecie po co? Chyba wiadome, że można na niego liczyć i lepiej dać mu odpocząć a sprawdzać i dawać grę tym którzy w klubie mają trudniej albo aspirują do gry w kadrze… To nazywa się selekcjonowanie przed mundialem.

2

W meczach towarzyskich nie wiem po co grają najbardziej zmęczeni sezonem zawodnicy

2

To jest nieporozumienie. Gówno mecze, ciągana zawodników w zaawansowanej części sezonu przy takiej ilości meczów i każą grać o pietruszkę. Nie wiem po co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?