0

@Geble można 2 zł postawić?

0

To co, Biali dziś wpiernicz od Niemca czy nagle Bayern grający dobry sezon zapomni jak się gra w piłkę podczas dwumeczu z Realem? Jak patrzę czasem na ilość ich farta we wszystko uwierzę…

1

Pytanie, ile z tego charakteru i waleczności zostanie po tych kontuzjach… Oby jak najwięcej ale rozumiem też, jakby było o to podwójnie ciężko…

0

Ale Bayern ma sklad… mam nadzieje, ze nie odwala czegoś w dwumeczu z Realem…

0

Nie wiem, ale dla mnie tym razem upiekło się Martinowi i Barcy… Byłbym bliżej czerwonej niż żółtej

0

W sytuacji gdy w obwodzie jest Bernal to Casado pozostaje daleka opcja. Nawet potencjalny transfer de Jonga nie dawałby mu szansy na większą ilość minut.

0

Dobrze, że nie ma Oblaka. Jego powrót wzmocni Atletico.

0

Nie wiem czemu ale pierwsze o czym pomyślałem to, że Xavi jako trener dokonał tego ruchu. Teraz czytając konkretniej wiem, że to Xavi zaczął tą „erę” wychowanków w składzie.

2

Inny klub, to od razu inne kwoty. Niekoniecznie musi być gorszy, kwestia że z mniej „renomowanego” klubu i stąd cena sporo niższa. Nie znam tego zawodnika, ale skoro jest w obserwacji Barcy to miejmy nadzieję, że nie jest bylejaka opcja.

0

W takim razie Yamal ma dwumecz aby zapisać się w historii. Nieźle, w tym wieku takie rzeczy.

0

Bezproblemowo pożegnałbym się z oboma. Jeżeli zostałoby jeszcze po tych transakcjach parę milionów to byłoby idealnie.

0

Nie najlepsza sytuacja, ale cóż. Musimy grać swoje nie patrząc na rywala.

2

Muszą panowie uważać na kartki bo przy obecnej sytuacji na dodatkowe pauzy pozwolić sobie nie można.

3

Liga jest dziś w zasięgu, w Lidze Mistrzów zdarzyć może się wszystko. Także niech daje z siebie ile może ;)

0

Ciekawa opcja, bardzo nawet.

2

Nie wiem czy nie postawiłbym na Gaviego, jeżeli byłby w stanie grać cały/wiekszosc meczu.

0

Jakoś tak 60 milionów to nie kwoty „rozwalające” i zachęcające do tego aby się go pozbywać. Gość nie jest spektakularny ale często notuje bardzo prawidłowe występy.

0

@urbipl szok, że to Lis napisał.

2

No to chociaż tyle, że nie jest to nic długiego czy poważnego. Niech się kuruje bo bedzie potrzebny w końcówce sezonu.

3

No to jest super informacja!

3

Cancelo gra to czego oczekuję się od zawodnika na wysokim poziomie z takim doświadczeniem. Ma swoje słabości, jak każdy gracz ale całość obrazu wygląda tak, że daje w bilansie więcej plusów niż minusów i to zdecydowanie. Dobry ruch sprowadzając go bo dał uzupełnienie czegoś co nie było najlepiej funkcjonujące w Barcy.

0

Wojna zostaje sprawa otwarta, jednak jeden z celów znacząco do siebie przybliżyliśmy tym meczem i takie było założenie. Teraz restart i zaczynamy drugą, mam nadzieję zwycięska batalię z Atletico!

2

No cóż, wydawało mi się, że 4 pkt to dość atrakcyjna przewaga patrząc, że bezpośredni mecz mamy u siebie. Sytuacja z 7 pkt to już jest rewelacja. Byleby w skoncentrowany sposób podejść do końcówki sezonu i Mistrzostwo będzie wygrane.

0

Niestety kontuzje na takim etapie zawsze są przykre. Jednak musimy i im stawić czoła. Ważne, że jeden z trzech meczy z Atletico po naszej stronie. Teraz czas na Ligę Mistrzów!

2

Idzie do góry i pięknie, niech ciśnie ile może!

9

Szkoda, bo Marc był ostatnio na fali wznoszącej. Jego występy były coraz lepsze w dodatku każdy na wysokim poziomie. No cóż, zdrowia

3

Niestety, pecha też mieliśmy w tym meczu. Zdrowia Ronald

0

Skład ciekawy, zobaczymy jak wyjdzie eksperyment.

7

Pięknie, pięknie xd

1

Sytuacja robi się lepsza niż się spodziewałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?