liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble można 2 zł postawić?
0
To co, Biali dziś wpiernicz od Niemca czy nagle Bayern grający dobry sezon zapomni jak się gra w piłkę podczas dwumeczu z Realem? Jak patrzę czasem na ilość ich farta we wszystko uwierzę…
1
Pytanie, ile z tego charakteru i waleczności zostanie po tych kontuzjach… Oby jak najwięcej ale rozumiem też, jakby było o to podwójnie ciężko…
0
Ale Bayern ma sklad… mam nadzieje, ze nie odwala czegoś w dwumeczu z Realem…
0
Nie wiem, ale dla mnie tym razem upiekło się Martinowi i Barcy… Byłbym bliżej czerwonej niż żółtej
0
W sytuacji gdy w obwodzie jest Bernal to Casado pozostaje daleka opcja. Nawet potencjalny transfer de Jonga nie dawałby mu szansy na większą ilość minut.
0
Dobrze, że nie ma Oblaka. Jego powrót wzmocni Atletico.
0
Nie wiem czemu ale pierwsze o czym pomyślałem to, że Xavi jako trener dokonał tego ruchu. Teraz czytając konkretniej wiem, że to Xavi zaczął tą „erę” wychowanków w składzie.
2
Inny klub, to od razu inne kwoty. Niekoniecznie musi być gorszy, kwestia że z mniej „renomowanego” klubu i stąd cena sporo niższa. Nie znam tego zawodnika, ale skoro jest w obserwacji Barcy to miejmy nadzieję, że nie jest bylejaka opcja.
0
W takim razie Yamal ma dwumecz aby zapisać się w historii. Nieźle, w tym wieku takie rzeczy.
0
Bezproblemowo pożegnałbym się z oboma. Jeżeli zostałoby jeszcze po tych transakcjach parę milionów to byłoby idealnie.
0
Nie najlepsza sytuacja, ale cóż. Musimy grać swoje nie patrząc na rywala.
2
Muszą panowie uważać na kartki bo przy obecnej sytuacji na dodatkowe pauzy pozwolić sobie nie można.
3
Liga jest dziś w zasięgu, w Lidze Mistrzów zdarzyć może się wszystko. Także niech daje z siebie ile może ;)
0
Ciekawa opcja, bardzo nawet.
2
Nie wiem czy nie postawiłbym na Gaviego, jeżeli byłby w stanie grać cały/wiekszosc meczu.
0
Jakoś tak 60 milionów to nie kwoty „rozwalające” i zachęcające do tego aby się go pozbywać. Gość nie jest spektakularny ale często notuje bardzo prawidłowe występy.
0
@urbipl szok, że to Lis napisał.
2
No to chociaż tyle, że nie jest to nic długiego czy poważnego. Niech się kuruje bo bedzie potrzebny w końcówce sezonu.
3
No to jest super informacja!
3
Cancelo gra to czego oczekuję się od zawodnika na wysokim poziomie z takim doświadczeniem. Ma swoje słabości, jak każdy gracz ale całość obrazu wygląda tak, że daje w bilansie więcej plusów niż minusów i to zdecydowanie. Dobry ruch sprowadzając go bo dał uzupełnienie czegoś co nie było najlepiej funkcjonujące w Barcy.
0
Wojna zostaje sprawa otwarta, jednak jeden z celów znacząco do siebie przybliżyliśmy tym meczem i takie było założenie. Teraz restart i zaczynamy drugą, mam nadzieję zwycięska batalię z Atletico!
2
No cóż, wydawało mi się, że 4 pkt to dość atrakcyjna przewaga patrząc, że bezpośredni mecz mamy u siebie. Sytuacja z 7 pkt to już jest rewelacja. Byleby w skoncentrowany sposób podejść do końcówki sezonu i Mistrzostwo będzie wygrane.
0
Niestety kontuzje na takim etapie zawsze są przykre. Jednak musimy i im stawić czoła. Ważne, że jeden z trzech meczy z Atletico po naszej stronie. Teraz czas na Ligę Mistrzów!
2
Idzie do góry i pięknie, niech ciśnie ile może!
9
Szkoda, bo Marc był ostatnio na fali wznoszącej. Jego występy były coraz lepsze w dodatku każdy na wysokim poziomie. No cóż, zdrowia
3
Niestety, pecha też mieliśmy w tym meczu. Zdrowia Ronald
0
Skład ciekawy, zobaczymy jak wyjdzie eksperyment.
7
Pięknie, pięknie xd
1
Sytuacja robi się lepsza niż się spodziewałem xD