liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kierunki dla niego.
0
@PerroHerro nie powiedziałem słowem o pieniądzach. Lubiłem go i życzę mu jak najlepiej. Niekoniecznie z finansowej strony ale również z tej sportowej.
0
@hugz no nie wiem czy sprawdzałeś czy po prostu hejtujesz ale obecnie w AS Monaco jest drugim najlepszym strzelcem w zespole.
0
Coś się chłop podnosi, szkoda go bo miał spory potencjał. Niech sobie odzyska zdrowie, formę i niech cieszy się gra.
1
@cules100pro no teraz to wygląda jeszcze „mocniej”. Flick ma wychowanków i konkretnie z nich korzysta. Oby tak dalej, bo wcale nie musimy wydawać ogromnych kwot aby mieć mocny zespół.
10
Cieszy mnie wygrana Realu Sociedad, cieszy porażka Atletico.
10
Skład to formalność Real Sociedad, Atletico, Barca i Białe płaczki
7
Bardzo mnie to cieszy. Atletico ostatnio mnie mega wkurza tym swoim stylem gry i cieszy mnie, że przegrali ten Puchar. Brawo Real Sociedad
1
Cancelo jak najbardziej powinien zostać, bo daje dużo opcji ciekawych Barcy. Rashford może wrócić do Manchesteru. Odnośnie wzmocnień w ataku to tutaj oprócz 9 przydałby się ktoś kto mógłby zmienić czasem Yamala, bo ten gra zdecydowanie za dużo.
1
Jeżeli nie dogada się z Barca życzę mu aby znalazł mocny europejski klub w którym mógłby zagrać (i strzelić coś jeszcze) w Lidze Mistrzów. Aczkolwiek to nie będzie łatwe bo Lewy to nie jest już najmłodszy do na boisku niestety widać.
0
Nie jest to facet na kilka ładnych lat, ale wydaje mi się, że takie 2/3 sezony mógłby się w klubie sprzydac.
1
Czemu mnie to nie dziwi? Oprócz największego faworyzowania to jeszcze najbardziej „płaczliwy” klub.
2
Niech wraca, nie jestem do niego przekonany, a w dodatku ta kwota to nie jest mocno atrakcyjna dla klubu.
0
Jeżeli ma nie grać w Barcy to klub powinien rozważyć wypożyczenie albo sprzedaż z jakimiś prawami do ewentualnego transferu. Gość powinien się w tym wieku rozwijać, bo potencjał ma ale w Barcelonie Flick nie bardzo widzi dla niego opcje.
1
No to coś jest nie ciekawie w takim razie. Zdrowia
19
Klub powinien z nim przedłużyć współpracę
0
Ktoś oglądał miniserial o Ronaldinho? Ja dziś zacząłem i wydaje mi się fajny, a faktem jest, ze gościa uwielbiałem na boisku.
2
Takie ruchy, w tą stronę zawsze mile widziane…
0
Nie wiem co mam powiedzieć o tych ruchach. Rashford za 35 mln to raczej nie a ten Bastoni? Może faktycznie ten stoper by się przydał jak myślę o tych ostatnich naszych meczach.
0
No cóż, wydaje mi się, że dla nas byłby to dobry ruch. Co prawda nie jest to gracz na 5/7 sezonie ale wydaje mi się, że 3-4 może zagrać na swoim, dobrym poziomie.
0
Nie wiem czemu Flick nie daje mu nieco więcej szans na grę… Powinien pogadać z trenerem o co chodzi bo jak dalej ma grzać ławę to lepiej go sprzedać.
0
Nie znam tego zawodnika, ale akurat pomocników nam nie brakuje.
0
@Emenems zapewne nie to co ty, bo u ciebie mózg wyłączony.
0
Dla mnie na dzisiaj chyba Lamine jest numerem 1. Aczkolwiek jak Olise wygra Ligę Mistrzów to szala przechyli się na jego korzyść.
2
Też ma taką nadzieję, ale klub musi popracować nad wzmocnieniami kilku pozycji bo niestety nie mamy kompletnego zespołu.
1
No cóż, każdy trener będzie dla nich niestety lepszy od wuefisty.
4
No wskazał błędy, ci powiedzieli aby dał sędziemu dokończyć robotę a ten się popisał i dołożył cegiełkę do obniżenia oceny. Poziom tego sportu jest kosmiczny, poziom jego obsługi żenujący.
0
Nie wiem jakie ma oczekiwania czy liczy się tylko kasa czy jednak chce coś na poziomie jeszcze pograć. Aczkolwiek wydaje mi sie, że na tym etapie kariery jedno wyklucza drugie. Jeżeli chce poziomu to w Europie chyba nikt mi sporo większej kasy niż Barca nie da. Jeżeli chodzi tylko o kasę to kierunki MLS czy Arabii zostają.
0
Bardzo ciekawy ruch, który zapewne sygnalizuje chęć powrotu do Katalonii Leo.
0
Brazylijczycy często to mają, dlatego ten rynek jest tak atrakcyjny nawet w przypadku tak młodych piłkarzy. Często też te kwoty są bardzo znaczące ale wiek, potencjał niestety się ceni. W każdym razie uważam takie ruchy za dobry kierunek, nawet jak nie najtańszy.