liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż, szkoda bo Lamine mógłby i ten rekord pobić
20
Akurat Alvaro ty też nie bardzo piłkę rozumiesz xd
3
Cyrk na kółkach trwa.
4
No cóż nie narzekałbym jakbym w el Clasico nie oglądał jego gęby
4
Tutaj też wychodzi zapewne wiek Yamala. Zawodnik o wiele bardziej doświadczony mogły to wcześniej rozpoznać
1
Nieźle tego już nazbierał.
4
3 bardzo dobrych graczy jutro nie będzie niestety ale myślę, że damy radę.
5
Ostatnio miał mega formę, szkoda, że już go na boisku w tym sezonie nie zobaczymy
6
Niech przyciśnie końcówkę w Monaco to będzie miał sporą szansę na powołanie oraz transfer do Monaco na stałe.
6
To zawsze jest przykre - zawodnik traci dużo czasu tak istotnego w tym wieku a z drugiej strony klub ryzykuje, że to pomimo iż jest talent będzie częściej niedostępny niż dostępny do gry a jego kariera to początek dalszych problemów zdrowotnych.
0
Szybko to przeleciało. Pamiętam jego pierwsze mecze a tu gość do 200 dobija
1
Jako wolny zawodnik, jedyne co Barca musiałaby pokryć to wypłata. Nazwisko duże, myślę że można ten transfer rozważać
1
Niektórzy są na wylocie z klubu, inni jak Bernal czekają na prawdziwą szansę na którą zasługują
0
No cóż, należy mu się w tym sezonie. Wielokrotnie, szczególnie w lidze nas ratował także zdecydowanie wygrana będzie zasłużona.
1
No cóż, Yamal i tak pięknie wytrzymał cały sezon patrząc na ilość meczy jakie rozegrał. Miejmy nadzieję, że zdąży wyleczyć się na mundial i w nim zagrać.
Odnośnie Leo. Jestem ciekawy jaki ma pomysł na ten klub. Zapewne marketingowo już go podniósł ale ciekawe jak to będzie wyglądać z jego perspektywy dalej.
4
Najgorzej, że Yamal w 45 minut zrobił więcej niż większość zawodników w zespole przez cały mecz… Ciężki czas będzie przed nami w końcówce sezonu, byleby dotrwać do powrotu Raphinhi.
28
No to chociaż tyle, że będzie miał kto wypełnić lukę po Yamalu i pociągnąć zespół do Mistrzostwa
0
Napewno jest to jakaś opcja dla nas ale raczej na przyszłość niż pewny, gotowy zawodnik na już.
2
Ciekawe czy takie będzie istnieć… w dodatku nie ma Raphinhi aby ktoś sprawdzony mógł wziąć na siebie odpowiedzialność… Najblisze kilka meczów będzie trudnych, miejmy nadzieję, że Brazylijczyk szybko wróci
3
Mam nadzieję, z młody Szwed będzie miał okazję aby się pokazać wreszcie… Liczę, że wykorzysta swoją szansę.
0
No to jest super informacja, bo ten brok obrony z nim wygląda o wiele lepiej.
0
No cóż, dziwi mnie to, że dopiero tak późno się to wydarzyło. Gość był zajeżdżany w klubie i kadrze więc całe szczęście, że większość sezonu grał. Teraz jak zostało parę kolejek ligowych to myślę, że jakoś dociągniemy.
1
Sypia się kadry pod koniec sezonu nie tylko w Barcy.
0
No to ten skład siebie o skraca…
0
Niestety ale nasz rodak nie prezentuje teraz wybitnej formy a w odróżnieniu do wcześniejszej sytuacji Ferran zaczął strzelać gole
1
To są jaja. Gosciu wali błąd za błędem i dalej pracuje… Przecież to jakiś żart
0
Chociaż tyle, że to nic poważnego
0
Najlepsze 3 punkty, najgorsze to samo co zwykle - sędziowie i kontuzje
5
Miły gest piłkarza, warty pochwalenia
6
To jest cyrk na sali.