0

No cóż, szkoda bo Lamine mógłby i ten rekord pobić

20

Akurat Alvaro ty też nie bardzo piłkę rozumiesz xd

3

Cyrk na kółkach trwa.

4

No cóż nie narzekałbym jakbym w el Clasico nie oglądał jego gęby

4

Tutaj też wychodzi zapewne wiek Yamala. Zawodnik o wiele bardziej doświadczony mogły to wcześniej rozpoznać

1

Nieźle tego już nazbierał.

4

3 bardzo dobrych graczy jutro nie będzie niestety ale myślę, że damy radę.

5

Ostatnio miał mega formę, szkoda, że już go na boisku w tym sezonie nie zobaczymy

6

Niech przyciśnie końcówkę w Monaco to będzie miał sporą szansę na powołanie oraz transfer do Monaco na stałe.

6

To zawsze jest przykre - zawodnik traci dużo czasu tak istotnego w tym wieku a z drugiej strony klub ryzykuje, że to pomimo iż jest talent będzie częściej niedostępny niż dostępny do gry a jego kariera to początek dalszych problemów zdrowotnych.

0

Szybko to przeleciało. Pamiętam jego pierwsze mecze a tu gość do 200 dobija

1

Jako wolny zawodnik, jedyne co Barca musiałaby pokryć to wypłata. Nazwisko duże, myślę że można ten transfer rozważać

1

Niektórzy są na wylocie z klubu, inni jak Bernal czekają na prawdziwą szansę na którą zasługują

0

No cóż, należy mu się w tym sezonie. Wielokrotnie, szczególnie w lidze nas ratował także zdecydowanie wygrana będzie zasłużona.

1

No cóż, Yamal i tak pięknie wytrzymał cały sezon patrząc na ilość meczy jakie rozegrał. Miejmy nadzieję, że zdąży wyleczyć się na mundial i w nim zagrać.

Odnośnie Leo. Jestem ciekawy jaki ma pomysł na ten klub. Zapewne marketingowo już go podniósł ale ciekawe jak to będzie wyglądać z jego perspektywy dalej.

4

Najgorzej, że Yamal w 45 minut zrobił więcej niż większość zawodników w zespole przez cały mecz… Ciężki czas będzie przed nami w końcówce sezonu, byleby dotrwać do powrotu Raphinhi.

28

No to chociaż tyle, że będzie miał kto wypełnić lukę po Yamalu i pociągnąć zespół do Mistrzostwa

0

Napewno jest to jakaś opcja dla nas ale raczej na przyszłość niż pewny, gotowy zawodnik na już.

2

Ciekawe czy takie będzie istnieć… w dodatku nie ma Raphinhi aby ktoś sprawdzony mógł wziąć na siebie odpowiedzialność… Najblisze kilka meczów będzie trudnych, miejmy nadzieję, że Brazylijczyk szybko wróci

3

Mam nadzieję, z młody Szwed będzie miał okazję aby się pokazać wreszcie… Liczę, że wykorzysta swoją szansę.

0

No to jest super informacja, bo ten brok obrony z nim wygląda o wiele lepiej.

0

No cóż, dziwi mnie to, że dopiero tak późno się to wydarzyło. Gość był zajeżdżany w klubie i kadrze więc całe szczęście, że większość sezonu grał. Teraz jak zostało parę kolejek ligowych to myślę, że jakoś dociągniemy.

1

Sypia się kadry pod koniec sezonu nie tylko w Barcy.

0

No to ten skład siebie o skraca…

0

Niestety ale nasz rodak nie prezentuje teraz wybitnej formy a w odróżnieniu do wcześniejszej sytuacji Ferran zaczął strzelać gole

1

To są jaja. Gosciu wali błąd za błędem i dalej pracuje… Przecież to jakiś żart

0

Chociaż tyle, że to nic poważnego

0

Najlepsze 3 punkty, najgorsze to samo co zwykle - sędziowie i kontuzje

5

Miły gest piłkarza, warty pochwalenia

6

To jest cyrk na sali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?