liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kwestia jaka cena, aczkolwiek za młodych graczy można zaproponować trochę bo czas amortyzacji jest dłuższy i w dodatku w razie niewypału za 2/3 sezony sporo z tej kwoty uda się dalej odzyskać.
3
Zapewne dla niego to idealne miejsce na zakończenie kariery, do tego tak ciekawej kariery
2
No ciekawie, ciekawie ;)
0
@pt9 @mateusz23 no nie wiem jak dla Was ale różnica między 50 czy 100 euro a prawie 500 to przepaść… Nie oczekiwałem biletów za 100€ ale od 200€ klub mógłby zacząć… Przecież nawet większość Katalończyków nie byłoby stać na taki bilet a co dopiero gdy ceny biletów będą na takim poziomie ciągle to zabije Katalończyków do pójścia na mecz swojego klubu
0
Słyszeliście o cenach na mecz Barca-Real?
Klub wycenił miejsca na: 499 euro, 599 euro, 749 euro oraz 799 euro. Do tego dochodzą miejsca VIP: 1,75 tys. euro w wersji standard i 2,25 tys. euro w wariancie VIP Premium.
Lekkie przegięcie i odklejka…
3
Żeby Raphinia jeszcze był fanem Ronaldinho i nieco się nim inspirował. Do wysokiej dyspozycji mógłby dodać jeszcze odrobinę magii swojego rodaka.
1
Kwestia ceny - jeżeli to parę milionów euro to można zaryzykować.
0
No moim zdaniem nie wykorzystał szansy aby Barcelona miała „musimy go wykupić”.
14
Bez wypożyczenia chyba ciężko będzie mu się rozwinąć w Barcy… a szkoda, aby w takim wieku nie grał.
0
Zasługuje na to, ale myślę, że można ze spokojem do tego podejść. Niech się skupi na rozwoju, zagra jeden pełny sezon i wtedy można usiąść do takich rozmów…
0
Ja rozumiem, że ma dobry sezon, 19 lat ale 100 baniek to już chyba lekka przesada….
0
Ciekawie, ciekawie ;) niech pracuje to może kiedyś będzie mógł być zawodnikiem Barcy.
0
Czyli nie wiele się wydarzyło jak dotąd.
2
Nie widzę dla niego miejsca, to bardziej kolejny skrzydłowy w zespole. Za słaby na podstawę, za drogi na skrzydłowego.
2
Jest to jakaś opcja - wydaje mi się, że beamkostrzelna.
0
Te ceny są… nieco dziwne, żeby nie określić szalone.
2
Leo jest dalej potężnym tworem marketingowym, dlatego nie ma się co dziwić, takiej medialnej akcji i takiego zamieszania.
1
No cóż, nie ulega wątpliwości kto jest na dziś lepszym bramkarzem. Jednakże na obronę Wojtka dodam, że jest świetnym zmiennikiem, facetem który rozumie tą rolę, wręcz wspiera pierwszego bramkarza i atmosferę w drużynie.
4
Niesamowite jakie kwoty trafiają do Ligi Brazylijskiej za tych zawodników… i to nie są jednorazowe transfery…
1
Lepsze pewnie wynegocjuje, ale jeżeli Robert spodziewa się obniżki rzędu 10-20% to raczej bez szans ze strony Barcy. Lewy już częściej jest zmiennikiem, dlatego na przyszły sezon powinien się pogodzić rolą i wypłata o połowę mniejszą.
12
Nie wiem czy on jest warty aż 70 milionów. Nie wiem czy Barce stać na tak drogiego zawodnika. Liczyłem, że to się zakręci bliżej 50 milionów ale cóż…
2
Niech się rozwija a być może w niedługim czasie dostanie szansę na debiut w pierwszym zespole.
0
Oby tym razem udało nam się sprzedać tak aby coś na tym zarobić, a nie oddawać graczy za bezcen co ostatnio robiła Barca.
0
Sprowadzanie takich graczy niesie za soba ryzyko ale za niewielkie kwoty klub powinien to robić.
2
To, że skończyło się maska to i tak pozytywna informacja. Nie jeden gracz by szybko nie zagrał po czymś takim.
0
Ciekawe kierunki dla niego.
0
@PerroHerro nie powiedziałem słowem o pieniądzach. Lubiłem go i życzę mu jak najlepiej. Niekoniecznie z finansowej strony ale również z tej sportowej.
0
@hugz no nie wiem czy sprawdzałeś czy po prostu hejtujesz ale obecnie w AS Monaco jest drugim najlepszym strzelcem w zespole.
0
Coś się chłop podnosi, szkoda go bo miał spory potencjał. Niech sobie odzyska zdrowie, formę i niech cieszy się gra.
1
@cules100pro no teraz to wygląda jeszcze „mocniej”. Flick ma wychowanków i konkretnie z nich korzysta. Oby tak dalej, bo wcale nie musimy wydawać ogromnych kwot aby mieć mocny zespół.