2

Jak słyszę, ze jest Brazylijczyk do kupienia za 5-8 mln to dziwi mnie fakt, że kluby z Europy tego nie płacą… Co goście bardzo często nie będą Neymarem ale inwestycje dziś na tym poziomie nie mogą się nie spłacić, zakładając większą skalę.

0

Dziś jego wymagania nie są już adekwatne do tego co daje zespołom na boisku. Niestety wielu już nie oszuka i powinien to zrozumiec, że kontraktów na poważnym poziomie sportowym chyba dziś nie dostanie.

0

Niestety nie miał tego czegoś.

1

Jakoś oglądałem kilka meczów Chelsea i nie porwał mnie… Być może skala nie najlepsza, bo nie za duża ale nie wyróżnił się na tle średniego Chelsea

0

Nie wydaje mi się dziś aby to był dobry ruch.

6

To byłby dobry ruch dla Barcy, aczkolwiek dla Manchesteru to skrajnie zły ruch. Ostatni moment na zarobienie czegoś dla nich jest teraz

0

Ciekawy chłopak, zobaczymy jak będzie się rozwijał dalej

0

Jestem dziś ciekawy jego ceny… w każdym razie wielu napastników na rynku dziś nie ma.

10

Hahaha fajnie jak tak na lajcie z nim grali ale to zawsze się gra do 3 szczególnie jak się przegra XD

1

Atletico zawsze wycenia wysoko swoich zawodników których chcemy kupić… Szkoda, że my płacimy te kwoty które nierzadko są bezsensowne za takich graczy

2

No cóż, czasem trzeba usunąć swoje wypociny z internetu xd

2

Ci wieczne pretensje o wszystko… a o swój styl gry nigdy.

1

Nieźle mu to wychodzi, konkret kwota tam jest! Gratulacje, świetna robota

0

Wreszcie, wreszcie Pau wszedł na poziom

0

Finansowo napewno najlepiej będzie w Arabii. Sportowo już nieco gorzej. Aczkolwiek jeżeli chce sobie nakoniec kariery jeszcze postrzelać to tam też będzie najłatwiej

0

To piękne zwiększenie tego sezonu w LaLiga będzie.

2

Z jednej strony lubię go ale niestety ma sporo wad

0

Całe szczęście, że mamy dużą przewagę i możemy sobie pozwolić na eksperyment w składzie.

2

Takie zagrywki Getafe nawet nie dziwią

0

Lewandowski ma konkretn liczby przez całą karierę

0

Nad grą Pedriego można się bez końca rozwodzić… Robi niesamowite rzeczy

0

Miły gest, miły ;)

0

No cóż, widzę niezła kontuzja

0

Powinien zostać jeszcze w Europie, najchętniej w Barcy jakby zmienił podejście do płacy. Adekwatnie do roli w zespole powinien zarabiać

0

No cóż, ciekawe czy ten transfer wniósłby do Barcy to co potrzebujemy

0

Jestem ciekawy tego meczu, ale miejmy nadzieję, że chłopaki dadzą radę. Nie muszą ale zdecydowanie powinni polecieć na wczorajszej euforii

6

Bez Yamala i Raphy bezie ciężej ale wierzę, w zwyciestwo

0

Krok w kierunku Mistrzistwa.

5

No i super, Real pomaga jak może.

1

Myślę, że to prowokacje aby doszło do przyspieszenia działań ze strony Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?