liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak słyszę, ze jest Brazylijczyk do kupienia za 5-8 mln to dziwi mnie fakt, że kluby z Europy tego nie płacą… Co goście bardzo często nie będą Neymarem ale inwestycje dziś na tym poziomie nie mogą się nie spłacić, zakładając większą skalę.
0
Dziś jego wymagania nie są już adekwatne do tego co daje zespołom na boisku. Niestety wielu już nie oszuka i powinien to zrozumiec, że kontraktów na poważnym poziomie sportowym chyba dziś nie dostanie.
0
Niestety nie miał tego czegoś.
1
Jakoś oglądałem kilka meczów Chelsea i nie porwał mnie… Być może skala nie najlepsza, bo nie za duża ale nie wyróżnił się na tle średniego Chelsea
0
Nie wydaje mi się dziś aby to był dobry ruch.
6
To byłby dobry ruch dla Barcy, aczkolwiek dla Manchesteru to skrajnie zły ruch. Ostatni moment na zarobienie czegoś dla nich jest teraz
0
Ciekawy chłopak, zobaczymy jak będzie się rozwijał dalej
0
Jestem dziś ciekawy jego ceny… w każdym razie wielu napastników na rynku dziś nie ma.
10
Hahaha fajnie jak tak na lajcie z nim grali ale to zawsze się gra do 3 szczególnie jak się przegra XD
1
Atletico zawsze wycenia wysoko swoich zawodników których chcemy kupić… Szkoda, że my płacimy te kwoty które nierzadko są bezsensowne za takich graczy
2
No cóż, czasem trzeba usunąć swoje wypociny z internetu xd
2
Ci wieczne pretensje o wszystko… a o swój styl gry nigdy.
1
Nieźle mu to wychodzi, konkret kwota tam jest! Gratulacje, świetna robota
0
Wreszcie, wreszcie Pau wszedł na poziom
0
Finansowo napewno najlepiej będzie w Arabii. Sportowo już nieco gorzej. Aczkolwiek jeżeli chce sobie nakoniec kariery jeszcze postrzelać to tam też będzie najłatwiej
0
To piękne zwiększenie tego sezonu w LaLiga będzie.
2
Z jednej strony lubię go ale niestety ma sporo wad
0
Całe szczęście, że mamy dużą przewagę i możemy sobie pozwolić na eksperyment w składzie.
2
Takie zagrywki Getafe nawet nie dziwią
0
Lewandowski ma konkretn liczby przez całą karierę
0
Nad grą Pedriego można się bez końca rozwodzić… Robi niesamowite rzeczy
0
Miły gest, miły ;)
0
No cóż, widzę niezła kontuzja
0
Powinien zostać jeszcze w Europie, najchętniej w Barcy jakby zmienił podejście do płacy. Adekwatnie do roli w zespole powinien zarabiać
0
No cóż, ciekawe czy ten transfer wniósłby do Barcy to co potrzebujemy
0
Jestem ciekawy tego meczu, ale miejmy nadzieję, że chłopaki dadzą radę. Nie muszą ale zdecydowanie powinni polecieć na wczorajszej euforii
6
Bez Yamala i Raphy bezie ciężej ale wierzę, w zwyciestwo
0
Krok w kierunku Mistrzistwa.
5
No i super, Real pomaga jak może.
1
Myślę, że to prowokacje aby doszło do przyspieszenia działań ze strony Barcy