4

Mam nadzieję, że się nie doczeka. Nie leży mi ten zawodnik

0

Gwiazdy, gwiazdeczki, gwiazdunie… Maja zlepek jakiś pseudo gwiazd to dzieją się rozpierduchy w zespole. Nie jest mi ich żal, niech się tak kłócą ile mogą.

10

Mi podoba się pomysł z Lewym w kadrze na przyszły sezon… ale musiałby zaakceptować kwotę wypłaty adekwatną do swojej roli.

0

Dla mnie szokiem i aktem desperacji było, że Real Arbeloe zatrudnił. W każdym razie widzę, że tam ilość gwiazdek w zespole jest 100%.

1

To nie syf, to totalna rozpierducha. Najpierw bójka, potem jakieś bezsensowne kłamliwe oświadczenia a potem screeny z rozmów wypływające. Przecież to jest śmiech na sali

0

Nie wiem czy tego typu graczy potrzebujemy… Chociaż przed transferem Inigo Martineza mówiłem podobnie a potem okazało się, że nieoczywiste wybory bywają bardzo udane

0

Co za syf w Madrycie… w dodatku to zmyślone oświadczenie Valeverde… Jakieś cyrki tam się dzieją

0

Biznesami można zarządzać będąc dalej

1

Bardzo dobre info

1

Makambe to dobra informacja dla Realu? Nie wiem…

1

Niechaj gadają, niech dobrze wygadają

0

Rozpierdziel mają konkretny.

0

No i super, niech mu się dobrze gra, niech się odradza

0

Flick chciałbym aby został oraz Lewy też jeżeli zgodziłby się na warunki finansowe adekwatne do roli jaką teraz ma.

0

Jak czasem patrzę na ten poziom zespołów to zastanawiam się gdzie robimy błąd? Atletico przeciętne, Bayern przeciętny+, Arsenal przeciętny i może PSG nieco lepsze ale też głównie momentami i zrywami a nie non stop…

0

Myślę, że się odrodził lekko w Barcy (szczególnie liczbami bo z grą niekoniecznie) więc na pracodawcę będzie mógł liczyć bez problemu zapewne.

1

No coz, jak taki niecepriliwy zanin zaczęło się oficjalne okienko transferowe to chyba nie jest wart uwagi.

2

Wcale by mnie to nie zdziwiło. Rudiger to kawał cwaniaka i prostaka. Jest to chyba zawodnik w czołówce tych „nielubianych” u białych

0

Jedynym zawodnikiem o którego powinniśmy powalczyć to Cancelo.

0

Nie wiem co miałoby to znaczyć w praktyce ale chyba jak jest dyktatorem sportowym to niech nim zostanie

0

No cóż, ciekawe co z tego bexzie

0

Niech wraca do zdrowia

2

No cóż, takie zachowanie mnie nawet nie dziwi.

0

No cóż, do. Chelsea bym mu nie radził bo tam zmiany są non stop na każdym poziomie.

4

Całe szczęście, że do transferu dość nie mogło. Niech Makabe niszczy od środka Madrycki klub

0

Dla mnie 4x nie.

1

Simeone gotów bo nieźle by zyskał.

0

To chyba najsłabszy punkt tej kadry będzie…

1

Jakoś ten Cancelo przekonał mnie i zdecydowanie bardziej wolałbym jego w zespole… ale zdaje sobie sprawę że łatwe to nie musi bycb

0

Mógłby nie zdążyć ale tak właściwie dla nas to dość bezpieczny klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?