liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam nadzieję, że się nie doczeka. Nie leży mi ten zawodnik
0
Gwiazdy, gwiazdeczki, gwiazdunie… Maja zlepek jakiś pseudo gwiazd to dzieją się rozpierduchy w zespole. Nie jest mi ich żal, niech się tak kłócą ile mogą.
10
Mi podoba się pomysł z Lewym w kadrze na przyszły sezon… ale musiałby zaakceptować kwotę wypłaty adekwatną do swojej roli.
0
Dla mnie szokiem i aktem desperacji było, że Real Arbeloe zatrudnił. W każdym razie widzę, że tam ilość gwiazdek w zespole jest 100%.
1
To nie syf, to totalna rozpierducha. Najpierw bójka, potem jakieś bezsensowne kłamliwe oświadczenia a potem screeny z rozmów wypływające. Przecież to jest śmiech na sali
0
Nie wiem czy tego typu graczy potrzebujemy… Chociaż przed transferem Inigo Martineza mówiłem podobnie a potem okazało się, że nieoczywiste wybory bywają bardzo udane
0
Co za syf w Madrycie… w dodatku to zmyślone oświadczenie Valeverde… Jakieś cyrki tam się dzieją
0
Biznesami można zarządzać będąc dalej
1
Bardzo dobre info
1
Makambe to dobra informacja dla Realu? Nie wiem…
1
Niechaj gadają, niech dobrze wygadają
0
Rozpierdziel mają konkretny.
0
No i super, niech mu się dobrze gra, niech się odradza
0
Flick chciałbym aby został oraz Lewy też jeżeli zgodziłby się na warunki finansowe adekwatne do roli jaką teraz ma.
0
Jak czasem patrzę na ten poziom zespołów to zastanawiam się gdzie robimy błąd? Atletico przeciętne, Bayern przeciętny+, Arsenal przeciętny i może PSG nieco lepsze ale też głównie momentami i zrywami a nie non stop…
0
Myślę, że się odrodził lekko w Barcy (szczególnie liczbami bo z grą niekoniecznie) więc na pracodawcę będzie mógł liczyć bez problemu zapewne.
1
No coz, jak taki niecepriliwy zanin zaczęło się oficjalne okienko transferowe to chyba nie jest wart uwagi.
2
Wcale by mnie to nie zdziwiło. Rudiger to kawał cwaniaka i prostaka. Jest to chyba zawodnik w czołówce tych „nielubianych” u białych
0
Jedynym zawodnikiem o którego powinniśmy powalczyć to Cancelo.
0
Nie wiem co miałoby to znaczyć w praktyce ale chyba jak jest dyktatorem sportowym to niech nim zostanie
0
No cóż, ciekawe co z tego bexzie
0
Niech wraca do zdrowia
2
No cóż, takie zachowanie mnie nawet nie dziwi.
0
No cóż, do. Chelsea bym mu nie radził bo tam zmiany są non stop na każdym poziomie.
4
Całe szczęście, że do transferu dość nie mogło. Niech Makabe niszczy od środka Madrycki klub
0
Dla mnie 4x nie.
1
Simeone gotów bo nieźle by zyskał.
0
To chyba najsłabszy punkt tej kadry będzie…
1
Jakoś ten Cancelo przekonał mnie i zdecydowanie bardziej wolałbym jego w zespole… ale zdaje sobie sprawę że łatwe to nie musi bycb
0
Mógłby nie zdążyć ale tak właściwie dla nas to dość bezpieczny klasyk.