liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wielka kariera, podbita pobytem w Barcelonie. Jednak i jego starość już dogoniła i ma świadomość, że rywalizować w Barcy byłoby mu w tym sezonie o wiele trudniej
12
Niesamowite rzeczy zrobił, duma, że wreszcie Polak został legendą w tak wielkim, naszym klubie! Dzięki Robert
0
Hansi, staraj się teraz o jakiegoś napastnika bo z Ferranem zostać nie możemy
0
Bernardo w Barcy byłoby fajnie zobaczyć tylko zastanawiam się gdzie mógłby mieć miejsce…
0
Ciekawiej, ciekawiej
5
No cóż, szkoda, że ta przygoda już się kończy ale wszystko kiedyś się kończy! Dzięki Robert i wszystkiego najlepszego!!
21
No cóż, Wojtek jak zwykle w swoim stylu.
12
No cóż, żałuję, że nie zostaje na jeszcze jeden sezon bo mógłby jeszcze wyżej wykręcić te liczby w rankingu historycznym strzelców Barcelony… Aczkolwiek i tak zrobił niesamowite liczby.
7
Młodzi debiutują, poziom sportowy nie spada. Dobrze to wygląda, średnia wieku dalej bardzo, bardzo niska.
0
To akurat jeden z nielicznych wartościowych zawodników w Realu.
0
Zasłużył, zdecydowanie
0
No cóż, połączyć gwiazdki z wuefista bez charyzmy to chyba nie był dobry pomysł. Tzn w sumie dla nas był.
0
Gwiazdorek, nie sądziłem że jego przyjście aż tak rozbije Real. Prawda jest taka, że przed jego przyjściem Real był o wiele bardziej konkurencyjny niż z nim. Z PSG znowu było podobnie. Z nim bez sukcesów, bez niego nagle mogą obronić Ligę Mistrzów
0
Bardzo dobrze, niech Ci też go skarżą
1
Nie wiem czy to dobry pomysł. Kounde czy Eric na PO to raczej klejenie z tego co się ma a nie rozwiązanie realnego problemu
0
Niech negocjuje, dobra kwota niech wynegocjuje
2
Widziałem jego niezłe momenty, widziałem też bardzo słabe okresy gry… Aczkolwiek patrząc, że Raphinia przychodził do nas na gorszym poziomie ze słabymi liczbami to ja już sam nie wiem…
0
Zdecydowanie powinniśmy to zrobić aby zamknąć temat polemiki z Realem raz na zawsze
0
Jakiś dziadek się odkleił, konkretnie odkleił
1
No cóż, Neymar to Neymar ale czy on będzie w stanie fizycznie wytrzymać Mundial? Nie sądzę…
0
No to będzie ciekawie…
0
No cóż, jakieś ruchy zapewne będę, jakie to przy konkretnych kwotach trzeba rozważać
2
On wygląda w Barcelonie na ciało obce, nie bardzo widzę sens aby tutaj zostawał, tym bardziej za takie kwoty o jakich się mowi
1
Bywa i tak niestety
0
Projekt sportowy pomimo wielkich inwestycji im się rozsypał, winny temu jest sam Perez więc teraz chcąc pudrować swojego trupa który wypadł mu z szafy atakuje kogo może.
1
No cóż, nawet nie będąc łasym na kasę na 2-3 sezony bym poszedł dorobić xd
0
Ej dziadek, dziadek udowadniasz, że emerytura już powinna nadejść
1
Poruszenie tutaj takie jakby się przynajmniej Prezes Realu skompromitował więcej razy niż jego piłkarze czy trener w ostatnim czasie.
Tam wszystko stabilnie, na tym samym poziomie DNA.
0
@lukaszbrk dobra informacja, bardzo merytoryczny i rzeczowy komentator.
0
@tbas to akurat pokazuje jaka jest skala problemu w klubie, jak nawet takie legendy w jasny sposób komentuja takie rzeczy.