3

Wielka kariera, podbita pobytem w Barcelonie. Jednak i jego starość już dogoniła i ma świadomość, że rywalizować w Barcy byłoby mu w tym sezonie o wiele trudniej

12

Niesamowite rzeczy zrobił, duma, że wreszcie Polak został legendą w tak wielkim, naszym klubie! Dzięki Robert

0

Hansi, staraj się teraz o jakiegoś napastnika bo z Ferranem zostać nie możemy

0

Bernardo w Barcy byłoby fajnie zobaczyć tylko zastanawiam się gdzie mógłby mieć miejsce…

0

Ciekawiej, ciekawiej

5

No cóż, szkoda, że ta przygoda już się kończy ale wszystko kiedyś się kończy! Dzięki Robert i wszystkiego najlepszego!!

21

No cóż, Wojtek jak zwykle w swoim stylu.

12

No cóż, żałuję, że nie zostaje na jeszcze jeden sezon bo mógłby jeszcze wyżej wykręcić te liczby w rankingu historycznym strzelców Barcelony… Aczkolwiek i tak zrobił niesamowite liczby.

7

Młodzi debiutują, poziom sportowy nie spada. Dobrze to wygląda, średnia wieku dalej bardzo, bardzo niska.

0

To akurat jeden z nielicznych wartościowych zawodników w Realu.

0

Zasłużył, zdecydowanie

0

No cóż, połączyć gwiazdki z wuefista bez charyzmy to chyba nie był dobry pomysł. Tzn w sumie dla nas był.

0

Gwiazdorek, nie sądziłem że jego przyjście aż tak rozbije Real. Prawda jest taka, że przed jego przyjściem Real był o wiele bardziej konkurencyjny niż z nim. Z PSG znowu było podobnie. Z nim bez sukcesów, bez niego nagle mogą obronić Ligę Mistrzów

0

Bardzo dobrze, niech Ci też go skarżą

1

Nie wiem czy to dobry pomysł. Kounde czy Eric na PO to raczej klejenie z tego co się ma a nie rozwiązanie realnego problemu

0

Niech negocjuje, dobra kwota niech wynegocjuje

2

Widziałem jego niezłe momenty, widziałem też bardzo słabe okresy gry… Aczkolwiek patrząc, że Raphinia przychodził do nas na gorszym poziomie ze słabymi liczbami to ja już sam nie wiem…

0

Zdecydowanie powinniśmy to zrobić aby zamknąć temat polemiki z Realem raz na zawsze

0

Jakiś dziadek się odkleił, konkretnie odkleił

1

No cóż, Neymar to Neymar ale czy on będzie w stanie fizycznie wytrzymać Mundial? Nie sądzę…

0

No to będzie ciekawie…

0

No cóż, jakieś ruchy zapewne będę, jakie to przy konkretnych kwotach trzeba rozważać

2

On wygląda w Barcelonie na ciało obce, nie bardzo widzę sens aby tutaj zostawał, tym bardziej za takie kwoty o jakich się mowi

1

Bywa i tak niestety

0

Projekt sportowy pomimo wielkich inwestycji im się rozsypał, winny temu jest sam Perez więc teraz chcąc pudrować swojego trupa który wypadł mu z szafy atakuje kogo może.

1

No cóż, nawet nie będąc łasym na kasę na 2-3 sezony bym poszedł dorobić xd

0

Ej dziadek, dziadek udowadniasz, że emerytura już powinna nadejść

1

Poruszenie tutaj takie jakby się przynajmniej Prezes Realu skompromitował więcej razy niż jego piłkarze czy trener w ostatnim czasie.

Tam wszystko stabilnie, na tym samym poziomie DNA.

0

@lukaszbrk dobra informacja, bardzo merytoryczny i rzeczowy komentator.

0

@tbas to akurat pokazuje jaka jest skala problemu w klubie, jak nawet takie legendy w jasny sposób komentuja takie rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?