liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są jakieś plusy…
0
Raphini był ten mecz, gol z wolnego był genialny
0
Przyszły sezon będzie trudny bo sporo zmian jest konieczne, plus w odróżnieniu do pierwszego sezonu będzie presja mu towarzyszyła na robienie wyników. Gdzie niewielu zwraca uwagę co już zrobił i w dodatku jak nadal ma młody zespół
0
Kłopot bogactwa czy problem z selekcją?
0
@Criss18Barca ja go widzę jeszcze w roli trenera kiedyś.
8
Nieprawdopodobne jest to jak szybko przeleciały te lata Roberta w Barcy. Dumny jestem, że akurat Polak przyszedł do tej Barcy która była w tak ciężkim położeniu i tak naprawdę rozpędził tą maszynę. Na boisku swoimi golami, w szatni swoim doświadczeniem, w biurach swoim prestiżem i wartością marketingową. Ten ruch był genialny dla Barcy, ale też spełnieniem piłkarskim dla Lewego. Szkoda, że przygoda się kończy, ale cieszy mnie, że mogłem to obserwować!
10
Niesamowita kariera trenerska. Można mówić, że miał hajs w City, ale jakby dziś ktoś miał budować zespół z nieskończoną ilością kasy to myślę, że mało komu by się udało. Do tego Barca, Bayern, gdzie gość nie trenuje rozwala system. Mam nadzieję, że kiedyś wróci do Barcelony…
3
Szkoda mi go, był naprawdę w dobrej formie, rozgrywał bardzo dobry sezon… Do tego te Mistrzostwa, Hiszpanie też sporo stracą
0
To jest ciekawa opcja, niestety nie ma wiele innych lepszych
0
Fiorentino w 2026: Mourinho to najlepszy trener dla Realu Madryt
12
On zrobił o wiele więcej niż to co na boisku. Podniósł prestiż na boisku, podniósł prestiż marketingowo oraz podniósł klub na wyższy poziom.
0
No cóż, jego gra pełna chaosu teraz idealnie pasowałaby do gry Realu Madryt xd
0
No to karuzela czas start…
8
Bardzo dobra informacja. Co prawda to lato powinno być intensywne bo zespół trzeba skleić na paru pozycjach ale kto jak nie Hansi?
2
Co za pechowiec… Mecz o nic, kontuzja i odpada z Mistrzostw… masakra
0
No nie wiem czy to jest obecnie poziom Barcelony, nawet jako zmiennik
0
No cóż, nie będzie mi go szkoda
5
Fajny mecz, fajne zakończenie i dodatkowo piękne chwile dla Roberta.
13
No widać, że czuli się tak dobrze ale też, że Robert bardzo się zaangażował w Barcelonę - a czasu nie miał dużo bo grał stosunkowo krótko w Barcy.
6
Dla mnie to nawet nie było blisko kontaktu, nie widzę tam karnego
11
Jeżeli przez mecz o nic opuści mundial to będzie mega pechowcem…
0
No cóż, niestety Robert to już nie jest ten sam gość - wiek dopada i jego
0
Niesamowite jak Robert oczarował kibiców Barcelony swoim, przecież krótkim pobytem.
2
Żal bierze, że to już koniec jego przygody
1
Duma, że Polak odcisnął tak duże piętno na Barcelonie. Grać to jedno, ale stać się Legendą to inna liga.
0
Widać, że mocno emocjonalnie podchodzili do tego klubu. Nie tylko Robert ale wszyscy Lewandowscy, oczywiście na czele z Robertem
1
Nawet nie wiedzialem, ze nie straciliśmy punktu u siebie. Brawo Hansi
0
Dla mnie tak karnego nie bylo
1
Niech się tam wreszcie rozkręci bo ja go bardzo lubię. Zdrówka przede wszystkim Ansu
1
Wartość spada a Kontrakt nie…