0

No cóż, mało czarnych w Realu mają.

0

No cóż, musimy go kupić

0

Jak się pod tym można podpisywać… to nie ma nic wspólnego z jedzeniem

0

Bardzo dobrze w Barcelonie grał nie będzie

0

Nie wiem, nie znam zbytnio tego zawodnika. Aczkolwiek takimi Barca w młodym wieku powinna się interesować. Nieznanymi a z potencjałem

0

To zawsze ciekawa opcja.

0

Ciekawostki dość nieoczywiste

0

Propozycja niegłupia… na rok maks 2 bym poszedł a potem Arabia

0

Dziwne te numery ale cóż…

0

Nie wiem czy to kierunek którym powinniśmy się interesować…

2

Niech bierze ktokolwiek…

0

Myślę, że byłby sporym wzmocnieniem

0

Jezt młody, ma potencjał ale czy to już poziom Barcy? Mam wątpliwości

0

Brawo, niech mu się wreszcie wiedzie

0

Interesujący transfer to mógłby byc

0

Może być ciekawym kasiem za tą kase

0

Nie przekonuje mnie na transfer do Barcelony.

0

Pierwszy mundial i mógł go opuścić. całe szczęście, że się wykuruje

0

Porządnie gramy, porządny wynik xd

0

Luis jest już stary niestety i to dla selekcjonera chyba powód aby go nie powołać:

0

Niesamowite jest to co osiągnął w Barcy. Zastal ten klub w złej formie a zostawił w naprawdę dobrej sytuacji.

0

Jak na razie to czym większe pieniądze tym gorzej te transfery wychodziły… Mam nadzieję, że Gordon okaże się dobrym wyborem

0

Niech mu się tam wiedzie…

0

Takie transfery są interesujące ze względu na potencjał i wiek

0

Fajnie mam nadzieję, że coś osiągnie

0

Klasowe zachowanie

0

Niesamowity jest, wielkie gratulacje dla niego

0

Ma to coś… nie ma co gadać

0

Nie wiem dlaczego…

1

Niestety ale ciężko będzie z miejscem dla niego w zespole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?