liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż, mało czarnych w Realu mają.
0
No cóż, musimy go kupić
0
Jak się pod tym można podpisywać… to nie ma nic wspólnego z jedzeniem
0
Bardzo dobrze w Barcelonie grał nie będzie
0
Nie wiem, nie znam zbytnio tego zawodnika. Aczkolwiek takimi Barca w młodym wieku powinna się interesować. Nieznanymi a z potencjałem
0
To zawsze ciekawa opcja.
0
Ciekawostki dość nieoczywiste
0
Propozycja niegłupia… na rok maks 2 bym poszedł a potem Arabia
0
Dziwne te numery ale cóż…
0
Nie wiem czy to kierunek którym powinniśmy się interesować…
2
Niech bierze ktokolwiek…
0
Myślę, że byłby sporym wzmocnieniem
0
Jezt młody, ma potencjał ale czy to już poziom Barcy? Mam wątpliwości
0
Brawo, niech mu się wreszcie wiedzie
0
Interesujący transfer to mógłby byc
0
Może być ciekawym kasiem za tą kase
0
Nie przekonuje mnie na transfer do Barcelony.
0
Pierwszy mundial i mógł go opuścić. całe szczęście, że się wykuruje
0
Porządnie gramy, porządny wynik xd
0
Luis jest już stary niestety i to dla selekcjonera chyba powód aby go nie powołać:
0
Niesamowite jest to co osiągnął w Barcy. Zastal ten klub w złej formie a zostawił w naprawdę dobrej sytuacji.
0
Jak na razie to czym większe pieniądze tym gorzej te transfery wychodziły… Mam nadzieję, że Gordon okaże się dobrym wyborem
0
Niech mu się tam wiedzie…
0
Takie transfery są interesujące ze względu na potencjał i wiek
0
Fajnie mam nadzieję, że coś osiągnie
0
Klasowe zachowanie
0
Niesamowity jest, wielkie gratulacje dla niego
0
Ma to coś… nie ma co gadać
0
Nie wiem dlaczego…
1
Niestety ale ciężko będzie z miejscem dla niego w zespole