liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dużo zwalniają Lewy i Raphinia w FF także miejsce dla Gordona się zrobiło lekko plus dla jednego zawodnika typu Alvarez czy Bernardo który przyszedłby za darmo
5
Szybko się Barca uwinęła.
0
Liczby podobne choć z korzyścią na konto Anglika. Co nie ma znaczenia, bo Raphinia w Barcy się po prostu mega rozwinął, zobaczymy co będzie w przypadku Gordona.
0
Bez jaj z tymi oczekiwaniami…
1
Ciekawe skąd mają kasę…
0
Barca umie działać szybko?
0
Coraz ciekawiej…
1
Klasowy zawodnik ale gdzie klub chciałby go wcisnąć…?
7
Przede wszystko to jest inny poziom zawodników. Brazylijczyk może chcieć grać podobnie do Lewego ale to są zupełnie inne galaktyki.
0
Teraz mam nieco inne zdanie na ten temat… W każdym razie ciekawie jak poukłada to Hansi
2
To co zaraz wydamy 80 milionów na napastnika a potem będziemy szukać dalej napastnika topowego? Za co?
0
No cóż, to jeden z tych którzy za dużo sobie wyobrażali sobie w Barcelonie. Życie, sport brutalnie to zweryfikowali
6
No cóż, spora kwota jak za dość anonimowego grajka.
3
Kupić i nawet wypożyczyć dalej, zobaczyć jak będzie się rozwijał.
13
Zastał Barcelonę drewnianą, zostawił murowaną. Dzięki Robert!
0
Zobaczymy czy United będzie chętne do negocjacji.
0
Jestem pewny, że da z siebie wszystko. Życzę mu jak najlepiej, a Hiszpania ma wielką szansę na mistrzostwo
1
No jeżeli był do wyrwania za darmo… Powinniśmy więcej uwagi takim graczom poświęcać
0
Ciężkie ma gość zadanie. W Barcy nie jest łatwo grać, w reprezentacji podobnie. On ma to coś, jeżeli będzie omijał kontuzje to będzie mial szanse na wielką karierę, której mu życzę
0
Byleby nie za dużo ludzi tam, bo Chelsea poczuje, że Barcy zależy i nie będę chcieli negocjować .
12
Super sprawa, gratulacje!
1
Niesamowite jaka przewaga się zrobiła w Barcelonie w reprezentantach Hiszpanii względem Realu…
0
Jestem ciekawy kto da za niego kwotę która chce Atletico…
0
No cóż, zdecydowanie tutaj są rzeczy do poprawy. Nasi zawodnicy mieli ciężki czas w trakcie sezonu
9
Barca rozbiła swoją (największą) ilość goli na praktycznie pół zespołu, co jest dobre dla jego siły. Gdyby Lamine i Raphinia byli w 100% zdrowi myślę, że przynajmniej jeden z nich w top3 by był.
3
Bardzo dobry zawodnik, bardzo dobrze rozpoczyna karierę trenerską. Brawo
3
Villareal pokazał miejsce w szeregu Atletico i bardzo dobrze.
3
W tym sezonie zrobił krok którego się nie spodziewałem
0
Musi skupić się na sobie i swoim zdrowiu.
1
Misję wykonał, teraz czas na powrot