0

No dużo zwalniają Lewy i Raphinia w FF także miejsce dla Gordona się zrobiło lekko plus dla jednego zawodnika typu Alvarez czy Bernardo który przyszedłby za darmo

5

Szybko się Barca uwinęła.

0

Liczby podobne choć z korzyścią na konto Anglika. Co nie ma znaczenia, bo Raphinia w Barcy się po prostu mega rozwinął, zobaczymy co będzie w przypadku Gordona.

0

Bez jaj z tymi oczekiwaniami…

1

Ciekawe skąd mają kasę…

0

Barca umie działać szybko?

0

Coraz ciekawiej…

1

Klasowy zawodnik ale gdzie klub chciałby go wcisnąć…?

7

Przede wszystko to jest inny poziom zawodników. Brazylijczyk może chcieć grać podobnie do Lewego ale to są zupełnie inne galaktyki.

0

Teraz mam nieco inne zdanie na ten temat… W każdym razie ciekawie jak poukłada to Hansi

2

To co zaraz wydamy 80 milionów na napastnika a potem będziemy szukać dalej napastnika topowego? Za co?

0

No cóż, to jeden z tych którzy za dużo sobie wyobrażali sobie w Barcelonie. Życie, sport brutalnie to zweryfikowali

6

No cóż, spora kwota jak za dość anonimowego grajka.

3

Kupić i nawet wypożyczyć dalej, zobaczyć jak będzie się rozwijał.

13

Zastał Barcelonę drewnianą, zostawił murowaną. Dzięki Robert!

0

Zobaczymy czy United będzie chętne do negocjacji.

0

Jestem pewny, że da z siebie wszystko. Życzę mu jak najlepiej, a Hiszpania ma wielką szansę na mistrzostwo

1

No jeżeli był do wyrwania za darmo… Powinniśmy więcej uwagi takim graczom poświęcać

0

Ciężkie ma gość zadanie. W Barcy nie jest łatwo grać, w reprezentacji podobnie. On ma to coś, jeżeli będzie omijał kontuzje to będzie mial szanse na wielką karierę, której mu życzę

0

Byleby nie za dużo ludzi tam, bo Chelsea poczuje, że Barcy zależy i nie będę chcieli negocjować .

12

Super sprawa, gratulacje!

1

Niesamowite jaka przewaga się zrobiła w Barcelonie w reprezentantach Hiszpanii względem Realu…

0

Jestem ciekawy kto da za niego kwotę która chce Atletico…

0

No cóż, zdecydowanie tutaj są rzeczy do poprawy. Nasi zawodnicy mieli ciężki czas w trakcie sezonu

9

Barca rozbiła swoją (największą) ilość goli na praktycznie pół zespołu, co jest dobre dla jego siły. Gdyby Lamine i Raphinia byli w 100% zdrowi myślę, że przynajmniej jeden z nich w top3 by był.

3

Bardzo dobry zawodnik, bardzo dobrze rozpoczyna karierę trenerską. Brawo

3

Villareal pokazał miejsce w szeregu Atletico i bardzo dobrze.

3

W tym sezonie zrobił krok którego się nie spodziewałem

0

Musi skupić się na sobie i swoim zdrowiu.

1

Misję wykonał, teraz czas na powrot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?