liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
No cóż, żałuję, że nie zostaje na jeszcze jeden sezon bo mógłby jeszcze wyżej wykręcić te liczby w rankingu historycznym strzelców Barcelony… Aczkolwiek i tak zrobił niesamowite liczby.
7
Młodzi debiutują, poziom sportowy nie spada. Dobrze to wygląda, średnia wieku dalej bardzo, bardzo niska.
0
To akurat jeden z nielicznych wartościowych zawodników w Realu.
0
Zasłużył, zdecydowanie
0
No cóż, połączyć gwiazdki z wuefista bez charyzmy to chyba nie był dobry pomysł. Tzn w sumie dla nas był.
0
Gwiazdorek, nie sądziłem że jego przyjście aż tak rozbije Real. Prawda jest taka, że przed jego przyjściem Real był o wiele bardziej konkurencyjny niż z nim. Z PSG znowu było podobnie. Z nim bez sukcesów, bez niego nagle mogą obronić Ligę Mistrzów
0
Bardzo dobrze, niech Ci też go skarżą
1
Nie wiem czy to dobry pomysł. Kounde czy Eric na PO to raczej klejenie z tego co się ma a nie rozwiązanie realnego problemu
0
Niech negocjuje, dobra kwota niech wynegocjuje
2
Widziałem jego niezłe momenty, widziałem też bardzo słabe okresy gry… Aczkolwiek patrząc, że Raphinia przychodził do nas na gorszym poziomie ze słabymi liczbami to ja już sam nie wiem…
0
Zdecydowanie powinniśmy to zrobić aby zamknąć temat polemiki z Realem raz na zawsze
0
Jakiś dziadek się odkleił, konkretnie odkleił
1
No cóż, Neymar to Neymar ale czy on będzie w stanie fizycznie wytrzymać Mundial? Nie sądzę…
0
No to będzie ciekawie…
0
No cóż, jakieś ruchy zapewne będę, jakie to przy konkretnych kwotach trzeba rozważać
2
On wygląda w Barcelonie na ciało obce, nie bardzo widzę sens aby tutaj zostawał, tym bardziej za takie kwoty o jakich się mowi
1
Bywa i tak niestety
0
Projekt sportowy pomimo wielkich inwestycji im się rozsypał, winny temu jest sam Perez więc teraz chcąc pudrować swojego trupa który wypadł mu z szafy atakuje kogo może.
1
No cóż, nawet nie będąc łasym na kasę na 2-3 sezony bym poszedł dorobić xd
0
Ej dziadek, dziadek udowadniasz, że emerytura już powinna nadejść
1
Poruszenie tutaj takie jakby się przynajmniej Prezes Realu skompromitował więcej razy niż jego piłkarze czy trener w ostatnim czasie.
Tam wszystko stabilnie, na tym samym poziomie DNA.
0
@lukaszbrk dobra informacja, bardzo merytoryczny i rzeczowy komentator.
0
@tbas to akurat pokazuje jaka jest skala problemu w klubie, jak nawet takie legendy w jasny sposób komentuja takie rzeczy.
0
@mrboom na co? Przecież Zalewski z cyrkiem jeździ po Polsce, to Fiorentino ze swoim nie może po Europie?
0
@Encore szkoda, że Raphinia nie mógł pograć tyle ile bym chciał bo pewnie byłby wyżej. Ale reszta zespołu liczby genialne
1
@barcelonaLM to dopiero jeden odcinek, a sezon odcinków miał jak Moda na Sukces xd
1
@mr Barca mam dokładnie takie same odczucia.
1
@Luciano99 a miejsce dla zwycięzcy tylko jedno.
0
@AmigoBlancos no jak? Różni ich ze 100 lat
0
@Szklaner to mi chyba najbardziej pasuje do określenia tych pomysłów!