0

Ktoś wie ile zarabia dziś w Barcy?

4

Niech kładą konkretną kasę i go zabierają…

0

Ciekawa opcja, myślę że powinno mu dać coś zagrać pod koniec tego sezonu.

0

Nie widzę możliwości zastąpienia go dziś w Barcy. Daje zespołowi bardzo dużo, jego sprzedaż może podreperuje budżet ale mocno osłabi zespół.

0

Nie wydaje mi się aby Bastoni był dostępny dla klubu. Chyba, że Barca planuje jakieś konkretne sprzedaże

1

No cóż, radlczej nie mógł liczyć na reguralne grę.

2

Pięknie chłop wykręca liczby.

5

Zrozumiał, że dyscyplina to podstawa

0

No i ładnie, ładnie

3

Błagam, co to za gadanie jest. Kasa mu się nie zgadza i dlatego egzotyka. Nie wiem po co ktoś gada, o reprezentacji która najbliższy czas gra o nic.

8

A ja wolę aby Barca wygrywała Mistrzostwo najwcześniej jak to możliwe panie Tebas

14

Pierwszym który najwięcej prowokuje i tak jest chyba Vinicius

1

Przyda się na końcówkę

1

Mam nadzieję, że tak już będzie dłużej. Podoba mi się, że na C+ mam piłkę która najbardziej mnie interesuje w całości.

0

Teraz to zdrowie zawodnika jest najważniejsze. Myślę, że w grupie sobie poradzą a potem będzie im bardziej potrzebny.

1

Potrafi zrobić wiatr na skrzydle a na końcu brakuje mu czegoś… Rozumiem Flicka który nie traktuje go poważnie - brak mu konkretów. Bramek, asyst, konkretnych akcji. Sporo próbuje ale nie widzę w tym skuteczności.

1

Widzę, że ktoś jest w desperacji.

0

No cóż, Makambe ma dość sezonu. Przychodził do białych wygrywać a tutaj pusto, w dodatku jego poprzedni klub bez niego zaczął walczyć o najwyższe cele i… wygrywać ;)

1

Pytanie czy to jest spadek formy wynikający z czynników różnych czy wychodzi efekt zajeżdżania go szczególnie w poprzednim sezonie . Takie rzeczy mogą wychodzić po czasie.

1

Nie te kwoty… Wydaje mi się, że my najbardziej potrzebujemy killera który będzie kończył wszystko jak Lewy za najlepszych czasów. Alvarez dla mnie jest tym typem napastnika który w Barcy będzie miał trudno. Do tego ta kwota jest abstrakcyjna:

0

To teraz jeszcze jedna liga i jest TOP5.

0

Zasluzli na to zawodnicy i trener całym tym sezonem. Real z Makabe miał być potężny, nie bardzo dawali nam szansę na obronę Mistrza a tym czasem wszytko na to wskazuje, że Mistrz zostaje w Barcelonie.

0

Fajnie, fajnie mam nadzieję, wręcz liczę że wreszcie będzie Polak który wychował się w La Masia i będzie grał w pierwszym zespole Barcy.

0

Fajna inicjatywa.

0

Ciekawy grajek, ma liczby, klub który go wychował z rodzaju sprawdzonych - kwestia ceny

2

Jak słyszę, ze jest Brazylijczyk do kupienia za 5-8 mln to dziwi mnie fakt, że kluby z Europy tego nie płacą… Co goście bardzo często nie będą Neymarem ale inwestycje dziś na tym poziomie nie mogą się nie spłacić, zakładając większą skalę.

0

Dziś jego wymagania nie są już adekwatne do tego co daje zespołom na boisku. Niestety wielu już nie oszuka i powinien to zrozumiec, że kontraktów na poważnym poziomie sportowym chyba dziś nie dostanie.

0

Niestety nie miał tego czegoś.

1

Jakoś oglądałem kilka meczów Chelsea i nie porwał mnie… Być może skala nie najlepsza, bo nie za duża ale nie wyróżnił się na tle średniego Chelsea

0

Nie wydaje mi się dziś aby to był dobry ruch.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?