liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wie ile zarabia dziś w Barcy?
4
Niech kładą konkretną kasę i go zabierają…
0
Ciekawa opcja, myślę że powinno mu dać coś zagrać pod koniec tego sezonu.
0
Nie widzę możliwości zastąpienia go dziś w Barcy. Daje zespołowi bardzo dużo, jego sprzedaż może podreperuje budżet ale mocno osłabi zespół.
0
Nie wydaje mi się aby Bastoni był dostępny dla klubu. Chyba, że Barca planuje jakieś konkretne sprzedaże
1
No cóż, radlczej nie mógł liczyć na reguralne grę.
2
Pięknie chłop wykręca liczby.
5
Zrozumiał, że dyscyplina to podstawa
0
No i ładnie, ładnie
3
Błagam, co to za gadanie jest. Kasa mu się nie zgadza i dlatego egzotyka. Nie wiem po co ktoś gada, o reprezentacji która najbliższy czas gra o nic.
8
A ja wolę aby Barca wygrywała Mistrzostwo najwcześniej jak to możliwe panie Tebas
14
Pierwszym który najwięcej prowokuje i tak jest chyba Vinicius
1
Przyda się na końcówkę
1
Mam nadzieję, że tak już będzie dłużej. Podoba mi się, że na C+ mam piłkę która najbardziej mnie interesuje w całości.
0
Teraz to zdrowie zawodnika jest najważniejsze. Myślę, że w grupie sobie poradzą a potem będzie im bardziej potrzebny.
1
Potrafi zrobić wiatr na skrzydle a na końcu brakuje mu czegoś… Rozumiem Flicka który nie traktuje go poważnie - brak mu konkretów. Bramek, asyst, konkretnych akcji. Sporo próbuje ale nie widzę w tym skuteczności.
1
Widzę, że ktoś jest w desperacji.
0
No cóż, Makambe ma dość sezonu. Przychodził do białych wygrywać a tutaj pusto, w dodatku jego poprzedni klub bez niego zaczął walczyć o najwyższe cele i… wygrywać ;)
1
Pytanie czy to jest spadek formy wynikający z czynników różnych czy wychodzi efekt zajeżdżania go szczególnie w poprzednim sezonie . Takie rzeczy mogą wychodzić po czasie.
1
Nie te kwoty… Wydaje mi się, że my najbardziej potrzebujemy killera który będzie kończył wszystko jak Lewy za najlepszych czasów. Alvarez dla mnie jest tym typem napastnika który w Barcy będzie miał trudno. Do tego ta kwota jest abstrakcyjna:
0
To teraz jeszcze jedna liga i jest TOP5.
0
Zasluzli na to zawodnicy i trener całym tym sezonem. Real z Makabe miał być potężny, nie bardzo dawali nam szansę na obronę Mistrza a tym czasem wszytko na to wskazuje, że Mistrz zostaje w Barcelonie.
0
Fajnie, fajnie mam nadzieję, wręcz liczę że wreszcie będzie Polak który wychował się w La Masia i będzie grał w pierwszym zespole Barcy.
0
Fajna inicjatywa.
0
Ciekawy grajek, ma liczby, klub który go wychował z rodzaju sprawdzonych - kwestia ceny
2
Jak słyszę, ze jest Brazylijczyk do kupienia za 5-8 mln to dziwi mnie fakt, że kluby z Europy tego nie płacą… Co goście bardzo często nie będą Neymarem ale inwestycje dziś na tym poziomie nie mogą się nie spłacić, zakładając większą skalę.
0
Dziś jego wymagania nie są już adekwatne do tego co daje zespołom na boisku. Niestety wielu już nie oszuka i powinien to zrozumiec, że kontraktów na poważnym poziomie sportowym chyba dziś nie dostanie.
0
Niestety nie miał tego czegoś.
1
Jakoś oglądałem kilka meczów Chelsea i nie porwał mnie… Być może skala nie najlepsza, bo nie za duża ale nie wyróżnił się na tle średniego Chelsea
0
Nie wydaje mi się dziś aby to był dobry ruch.