liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż, rozumiem dlaczego może być to w przypadku tej trójki. Osobiście zostawiłbym tylko Lewego jakby sporo pensje obniżył a z Anglikiem i Araujo jak będziemy się musieli pożegnać to płakać nie będzie mozna.
0
Zgadzam się, Real Madryt jest tak pyszny, że za gram krytyki z ich strony. Wygrywali przez sędziowanie, a przegrywają przez słabość.
7
No i dobrze. Jak biali mają wuefistę na ławce to nasz plus.
0
Pedri, Gavi, Bernal to 3 graczy na 2 miejsca.
3
No coz, Pedri tez nie mial tej swojej świeżości…
0
Nie ma się co dziwić.
0
Też mi się wydawało, że to za mało na karny było
0
Myślę, że chłop się tym średnio przejmie XD
0
@KaammiilM1206 jakoś w tym sezonie bywały mecze, gdzie rezerwowi potrafili robić różnicę. Dziś tego nie było.
3
Niestety, gramy dobry mecz, jesteśmy w dwumeczu piłkarsko dużo lepszym zespołem ale - byliśmy mniej skuteczni od Atletico, dwa razy popełniliśmy bardzo kosztowne błędy i finalnie to oni przechodzą do kolejnej fazy.
1
Niestety, ale tym razem zmiennicy dali zespołowi praktycznie nic. Pierwszy wybór Flicka był bardzo dobry, zespół próbował, odrobił część strat ale w połączeniu z nieskutecznością to było za mało.
3
Motywacja, zaangażowanie, chęci w pierwszej połowie były mega. Odpadliśmy ale zostawiliśmy po sobie mocny ślad.
0
Czy skradziony to nie wiem, żałuję tylko tego, że nam nie wpadło to co powinno. Mieliśmy szansę dobić Atletico i tego nie zrobiliśmy. Po 2 bramce powiedziałem znajomym, że musimy dobić Atletico ile się da, nastrzelać bo druga połowa będzie ciężka. Tak niestety było, tylko bez więcej bramek.
0
Zespół walczył, był blisko strzelenia na 3-0 a potem stracił bramkę na 2-1 i zaczęły się kompilacje. Drugą połowa również była ciężka bo tam po prostu było zdecydowanie mniej paliwa… No cóż, z walką ale jednak odpadamy.
1
Mi się z dynamiki meczu oraz z powtórek wydawało, ze Sorloth nie byłby sam na sam z bramkarzem. Kounde zdążyłby doskoczyć do Norwega. Tym bardziej, że sama sytuacja była dość daleko od pola karnego.
0
Niestety ale tu nie można mówić o karnym. Pomimo pechowości później
3
Niesamowite, że Atletico w ostatnich 5 meczach ma 4 porażki i tylko 1 (słabą wygraną). Mowa o tym, że wygrali ale w jakich okolicznościach dobrze wiemy. Oni są do ukłucia.
2
Mecz będzie ciekawy, zadanie dla Barcy bardzo trudne… ale jeżeli chcemy wygrywać Ligę Mistrzów nie ma wyjścia, trzeba niemożliwe rzeczy osiągać.
2
To, że w Hiszpanii jest słaby sędzia to nie dziwi. Tam tylko tacy są.
0
Gramy o awans… wygrajmy to
17
Lamine jest nam potrzebny w tym rewanżu niesamowicie. Jego najlepsza wersja mocno pomoże zespołowi w awansie.
5
To dobra wiadomość ale jego zdrowia nie można narażać. Jeżeli nie jest gotowy nie powinien wychodzić w podstawie.
16
Zapewne najlepsza wersja Yamala to coś co może pomóc Barcelonie w walce o awans. Ja wierzę w ten zespół!
2
Co maja nie wierzyć, to jest ich ostatnia szansa aby zrobić sezon nieco lepszym niż tylko Liga.
2
Tak powinno być. Zespół to zespół, fakt że ktoś nie może grać nie powinien w takim momencie wykluczać z bycia z grupą.
0
Poziom sił u nas niestety będzie niższy niż w Atletico. Jedyne czym możemy przejść to „fala” na której jesteśmy w lidze oraz adrenalina która chwilowo uciszy zmęczenie. W każdym razie gdybyśmy awansowali to musi Flick dać odpocząć w lidze przed następną runda kilku zawodnikom, szczególnie tym kluczowym jak Yamal, Pedri, Garcia czy Cancelo.
3
Lamine, potem długo długo nic, Ferran i reszta zespołu.
4
Jeżeli będzie tak dobry jak na boisku to transfer będzie bardzo mocny. To jeden z tych zawodników z Białych którego akurat darze szacunkiem.
10
Miejmy nadzieję, że będzie sędziował dobrze, sprawiedliwie i bez błędu.
4
Niedobrze, niedobrze. Liczyłem na niego w rewanzu