0

No cóż, rozumiem dlaczego może być to w przypadku tej trójki. Osobiście zostawiłbym tylko Lewego jakby sporo pensje obniżył a z Anglikiem i Araujo jak będziemy się musieli pożegnać to płakać nie będzie mozna.

0

Zgadzam się, Real Madryt jest tak pyszny, że za gram krytyki z ich strony. Wygrywali przez sędziowanie, a przegrywają przez słabość.

7

No i dobrze. Jak biali mają wuefistę na ławce to nasz plus.

0

Pedri, Gavi, Bernal to 3 graczy na 2 miejsca.

3

No coz, Pedri tez nie mial tej swojej świeżości…

0

Nie ma się co dziwić.

0

Też mi się wydawało, że to za mało na karny było

0

Myślę, że chłop się tym średnio przejmie XD

0

@KaammiilM1206 jakoś w tym sezonie bywały mecze, gdzie rezerwowi potrafili robić różnicę. Dziś tego nie było.

3

Niestety, gramy dobry mecz, jesteśmy w dwumeczu piłkarsko dużo lepszym zespołem ale - byliśmy mniej skuteczni od Atletico, dwa razy popełniliśmy bardzo kosztowne błędy i finalnie to oni przechodzą do kolejnej fazy.

1

Niestety, ale tym razem zmiennicy dali zespołowi praktycznie nic. Pierwszy wybór Flicka był bardzo dobry, zespół próbował, odrobił część strat ale w połączeniu z nieskutecznością to było za mało.

3

Motywacja, zaangażowanie, chęci w pierwszej połowie były mega. Odpadliśmy ale zostawiliśmy po sobie mocny ślad.

0

Czy skradziony to nie wiem, żałuję tylko tego, że nam nie wpadło to co powinno. Mieliśmy szansę dobić Atletico i tego nie zrobiliśmy. Po 2 bramce powiedziałem znajomym, że musimy dobić Atletico ile się da, nastrzelać bo druga połowa będzie ciężka. Tak niestety było, tylko bez więcej bramek.

0

Zespół walczył, był blisko strzelenia na 3-0 a potem stracił bramkę na 2-1 i zaczęły się kompilacje. Drugą połowa również była ciężka bo tam po prostu było zdecydowanie mniej paliwa… No cóż, z walką ale jednak odpadamy.

1

Mi się z dynamiki meczu oraz z powtórek wydawało, ze Sorloth nie byłby sam na sam z bramkarzem. Kounde zdążyłby doskoczyć do Norwega. Tym bardziej, że sama sytuacja była dość daleko od pola karnego.

0

Niestety ale tu nie można mówić o karnym. Pomimo pechowości później

3

Niesamowite, że Atletico w ostatnich 5 meczach ma 4 porażki i tylko 1 (słabą wygraną). Mowa o tym, że wygrali ale w jakich okolicznościach dobrze wiemy. Oni są do ukłucia.

2

Mecz będzie ciekawy, zadanie dla Barcy bardzo trudne… ale jeżeli chcemy wygrywać Ligę Mistrzów nie ma wyjścia, trzeba niemożliwe rzeczy osiągać.

2

To, że w Hiszpanii jest słaby sędzia to nie dziwi. Tam tylko tacy są.

0

Gramy o awans… wygrajmy to

17

Lamine jest nam potrzebny w tym rewanżu niesamowicie. Jego najlepsza wersja mocno pomoże zespołowi w awansie.

5

To dobra wiadomość ale jego zdrowia nie można narażać. Jeżeli nie jest gotowy nie powinien wychodzić w podstawie.

16

Zapewne najlepsza wersja Yamala to coś co może pomóc Barcelonie w walce o awans. Ja wierzę w ten zespół!

2

Co maja nie wierzyć, to jest ich ostatnia szansa aby zrobić sezon nieco lepszym niż tylko Liga.

2

Tak powinno być. Zespół to zespół, fakt że ktoś nie może grać nie powinien w takim momencie wykluczać z bycia z grupą.

0

Poziom sił u nas niestety będzie niższy niż w Atletico. Jedyne czym możemy przejść to „fala” na której jesteśmy w lidze oraz adrenalina która chwilowo uciszy zmęczenie. W każdym razie gdybyśmy awansowali to musi Flick dać odpocząć w lidze przed następną runda kilku zawodnikom, szczególnie tym kluczowym jak Yamal, Pedri, Garcia czy Cancelo.

3

Lamine, potem długo długo nic, Ferran i reszta zespołu.

4

Jeżeli będzie tak dobry jak na boisku to transfer będzie bardzo mocny. To jeden z tych zawodników z Białych którego akurat darze szacunkiem.

10

Miejmy nadzieję, że będzie sędziował dobrze, sprawiedliwie i bez błędu.

4

Niedobrze, niedobrze. Liczyłem na niego w rewanzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?