0

Myślę,, że emerytura Wojtka mogłaby trwać na kontrakcie z Barca

5

Fajnie, że takie legendy wspierają tego młodziana. Mam nadzieję, że Pau to dźwignie i będzie grał na swoim poziomie. Błędy się zdarzają, mam nadzieję że wyciągnie z nich wnioski.

2

Mam nadzieję, że Barca szybko i skutecznie to zablokuje. Bernal to z Pedrim przyszłość i teraźniejszość Barcy

23

Nie wiem skąd ta zmiana, ale piłki Adidasa w lidze mistrzów mi się podobały zawsze.

0

Tej akcji Yamala nie widziałem w takim zwoleniu a jest na co patrzeć… Kozak.

0

Odpoczynek mu się przyda.

0

Skarga powinna iść, za takie błędy ktoś powinien odpowiedzieć.

0

Bez przesady, jak czytam takie komentarze to mnie krew zalewa. Młody gość, dopiero powinien się uczyć piłki, gra na najwyższym poziomie już ładny czas a to, że popełnia błędy… kto ich nie robi. Mam nadzieję, że to go jeszcze dodatkowo rozwinie!

0

Ten cały VAR to też jest śmiech na sali. Widzę, że nie tylko w Hiszpanii

0

Zespół nie wyglądał w drugiej połowie bez niego tragicznie ale zawsze wolę mieć grającego Pedriego niż nie. Dlatego niech co wraca do zdrowia.

1

Nie ma killera, nie ma skuteczności, nie ma goli… zespół kreuje ale nie ma zawodników którzy jak maszyna kończyli by to golami… Lewy ma tylko przebłyski już niestety

1

Masakra, co za sito obrona…

0

Robert niestety nie dawał za wiele opcji Barcy. Co prawda dalej dla mnie jest wyżej niż Ferran ale to nie znaczy, że Polak ma mocną pozycję.

2

Bardzo dobrze, niech gwiazdeczki z Madrytu się kłócą.

0

Jestem ciekawy czy ktokolwiek na to odpowie…

2

Raczej aż 1 z Hiszpanii…

0

@Rafalloxfcb no właśnie nie pasuje mi to określenie, ale jak to nazwiesz? Przecież nie pech, bo takie rzeczy dzieją się u nas ostatnio reguralnie.

1

Coraz bardziej wkurzają mnie te nasze mecze w Lidze Mistrzów. Nie wiem co jest nie tak, że gramy w nich jakbyśmy byli spralizowani. Czy to z Atletico czy innymi zespołami, Barca w lidze i w Lidze Mistrzów to inne zespoły. Nie rozumiem czemu…

0

Nie radzę oglądać. Frajerski mecz w naszym wykonaniu, kolejny w Lidze Mistrzów.

1

@MariusGajusMaximus nie możemy ciągle zwalać na sędziowanie. Może i nam ewidentnie nie pomagają, ale sami dokładamy do tych porażek bardzo dużo.

0

@panczo nie przesadzajmy. Może Koke powinien wylecieć, ale to nie oznacza, że Cubarsiemu się czerwo nie należało. Gość szedł sam na sam, był kontakt, czerwona ewidentna.

7

Dlaczego Barca grająca dobre spotkanie przegrywa z przeciętnym Atletico 0-2 a słaby Real przegrywa 1-2 z dobrze grającym Bayernem? Nie czaję tego, co się w Barcelonie dzieje w tych dwumeczach na poziomie fazy pucharowej Ligi Mistrzów… Rok po roku wyglądamy jakbyśmy tam ewidentnie nie pasowali. Tragedia, co tu się rok do roku odbywa…

1

Zawsze po dwumeczu muszą być „motywacje”…

1

Niestety ale dziś nie było zespołu. Mało konkretów, mierny mecz, do tego błąd z podwójną ceną - kartką i zaraz golem. Tak odpada się z Ligi Mistrzow

0

Moja opinia, na żywo przy akcji była „kur** czerwona”

0

Mamy patent jak zepsuć sobie dwumecz jednym zagraniem… Na tym poziomie, w 10 nawet słabego Altletico nie da się wyeliminować.

2

My kur** zawsze musimy coś odjebac w tej lidze mistrzów

0

Całkiem niezły hajs…

0

No oby, bo może się przydać

0

Najs, byleby zapowiedź nie była lepsza od samego meczu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?