2

Tak powinno być. Zespół to zespół, fakt że ktoś nie może grać nie powinien w takim momencie wykluczać z bycia z grupą.

0

Poziom sił u nas niestety będzie niższy niż w Atletico. Jedyne czym możemy przejść to „fala” na której jesteśmy w lidze oraz adrenalina która chwilowo uciszy zmęczenie. W każdym razie gdybyśmy awansowali to musi Flick dać odpocząć w lidze przed następną runda kilku zawodnikom, szczególnie tym kluczowym jak Yamal, Pedri, Garcia czy Cancelo.

3

Lamine, potem długo długo nic, Ferran i reszta zespołu.

4

Jeżeli będzie tak dobry jak na boisku to transfer będzie bardzo mocny. To jeden z tych zawodników z Białych którego akurat darze szacunkiem.

10

Miejmy nadzieję, że będzie sędziował dobrze, sprawiedliwie i bez błędu.

4

Niedobrze, niedobrze. Liczyłem na niego w rewanzu

0

Wcale im się nie dziwię, też bym blokował transfer zawodnika Barcy do Realu na miejscu Barcelony

2

Zaczyna się, nie mogę…

13

Myślę, że trzeba do tego podejść spokojnie. Na razie czeka nas bój w Lidze Mistrzów i osobiście liczę na to, że te mecze ligowe będą w najbliższych kolejkach „tymi drugimi” ważnymi po przejściu do półfinałów Ligi Mistrzów. Jeżeli tak się stanie to te mecze ligowe będą miały inną wagę. Jeżeli zaś odpadniemy z LM to też liga stanie się priorytetem i wtedy można wrócić do takich rozmyslen.

3

Najgorsze, że ten mecz kosztował nas dużo energii tuż przed meczem z Atletico… Mam nadzieję, że tam chłopaki pojadą na jakiejś adrenalinie bo fizycznie będę na gorszej pozycji… Ale kto jak nie Barca!

1

Nie grę a wiele ale jak już gra to utrzymuje poziom

2

Ogień będzie potrzebny!

1

Wszystko to fakt

0

Gavi wygrywa to sercem…

4

To będzie przewaga Atletico niestety… ale my praktycznie zdobyliśmy Ligę więc też są pozytywne emocje…

1

Skuteczny Ferran to szok ostatnio, dobrze że się przełamał.

5

Miejmy nadzieję, że to nic powaznego

3

To praktycznie Mistrzostwo. Brawo!

4

Bohater może być tylko jeden, Yamal. Mam nadzieję, że w lidze mistrzów również zagra koncert

0

Oby, oby bo jest ważny.

2

Trzeba zamknąć mecz w połowie i w przerwie najważniejsi do zmiany

1

Rozwiązał sprawę jakoś… aczkolwiek jeżeli spółka jest w długach to sytuacji nie uratowało nawet jego nazwisko.

0

Niech zostanie na rok

4

Wystawiłbym mocny skład ale jednak z odpoczynkiem dla Pedriego, Yamala, Cancelo, Lewego, Martina. Dałbym szansę Gaviemu, Roniemu, Balde, Espartowi, Araujo, Casado

0

@Azazel_Pazuzu ten smród to niekoniecznie musi być z Madrytu. Myślę, że w Sosnowcu mają sporo swojego smrodu xd

0

@Marcelinho99 tak, a teraz nawet piłkę w lidze mistrzów zmienia z „ich” Adidasa na Nike aby im utrudnić.

3

@Starrk zawsze trzeba mecze w lidze wygrywać. Jednak wydaje mi się, że kilku zawodnikom trzeba dać odpocząć, próbując podjąć rękawice w lidze mistrzów. Przewaga w lidze jest fajna i mamy ten komfort aby nie musieć jej „cisnąć”

1

@ArcziArtt patrząc ile bramek tracimy to zapewne 1 w rewanżu też stracimy. Wtedy musimy strzelić minimum 3 do dogrywki. Bez Raphini wydaje mi się, że szanse spadają do 5-10%. Zmiennych jest za wiele które obniżają ten procent.

0

Standardowo płacz, płacz i nie potrafią napisać, o beznadziejnym Realu tylko zawsze zewnętrzne powody… Przykre

0

Spokojnie to jeszcze daleka droga. Najpierw musielibyśmy wygrać wszystko do tego meczu a Real musiałby już nie stracić ani punktu… osobiście uważam, że jeszcze oba zespoły punkty zgubią. Pytanie kto więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?