liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak powinno być. Zespół to zespół, fakt że ktoś nie może grać nie powinien w takim momencie wykluczać z bycia z grupą.
0
Poziom sił u nas niestety będzie niższy niż w Atletico. Jedyne czym możemy przejść to „fala” na której jesteśmy w lidze oraz adrenalina która chwilowo uciszy zmęczenie. W każdym razie gdybyśmy awansowali to musi Flick dać odpocząć w lidze przed następną runda kilku zawodnikom, szczególnie tym kluczowym jak Yamal, Pedri, Garcia czy Cancelo.
3
Lamine, potem długo długo nic, Ferran i reszta zespołu.
4
Jeżeli będzie tak dobry jak na boisku to transfer będzie bardzo mocny. To jeden z tych zawodników z Białych którego akurat darze szacunkiem.
10
Miejmy nadzieję, że będzie sędziował dobrze, sprawiedliwie i bez błędu.
4
Niedobrze, niedobrze. Liczyłem na niego w rewanzu
0
Wcale im się nie dziwię, też bym blokował transfer zawodnika Barcy do Realu na miejscu Barcelony
2
Zaczyna się, nie mogę…
13
Myślę, że trzeba do tego podejść spokojnie. Na razie czeka nas bój w Lidze Mistrzów i osobiście liczę na to, że te mecze ligowe będą w najbliższych kolejkach „tymi drugimi” ważnymi po przejściu do półfinałów Ligi Mistrzów. Jeżeli tak się stanie to te mecze ligowe będą miały inną wagę. Jeżeli zaś odpadniemy z LM to też liga stanie się priorytetem i wtedy można wrócić do takich rozmyslen.
3
Najgorsze, że ten mecz kosztował nas dużo energii tuż przed meczem z Atletico… Mam nadzieję, że tam chłopaki pojadą na jakiejś adrenalinie bo fizycznie będę na gorszej pozycji… Ale kto jak nie Barca!
1
Nie grę a wiele ale jak już gra to utrzymuje poziom
2
Ogień będzie potrzebny!
1
Wszystko to fakt
0
Gavi wygrywa to sercem…
4
To będzie przewaga Atletico niestety… ale my praktycznie zdobyliśmy Ligę więc też są pozytywne emocje…
1
Skuteczny Ferran to szok ostatnio, dobrze że się przełamał.
5
Miejmy nadzieję, że to nic powaznego
3
To praktycznie Mistrzostwo. Brawo!
4
Bohater może być tylko jeden, Yamal. Mam nadzieję, że w lidze mistrzów również zagra koncert
0
Oby, oby bo jest ważny.
2
Trzeba zamknąć mecz w połowie i w przerwie najważniejsi do zmiany
1
Rozwiązał sprawę jakoś… aczkolwiek jeżeli spółka jest w długach to sytuacji nie uratowało nawet jego nazwisko.
0
Niech zostanie na rok
4
Wystawiłbym mocny skład ale jednak z odpoczynkiem dla Pedriego, Yamala, Cancelo, Lewego, Martina. Dałbym szansę Gaviemu, Roniemu, Balde, Espartowi, Araujo, Casado
0
@Azazel_Pazuzu ten smród to niekoniecznie musi być z Madrytu. Myślę, że w Sosnowcu mają sporo swojego smrodu xd
0
@Marcelinho99 tak, a teraz nawet piłkę w lidze mistrzów zmienia z „ich” Adidasa na Nike aby im utrudnić.
3
@Starrk zawsze trzeba mecze w lidze wygrywać. Jednak wydaje mi się, że kilku zawodnikom trzeba dać odpocząć, próbując podjąć rękawice w lidze mistrzów. Przewaga w lidze jest fajna i mamy ten komfort aby nie musieć jej „cisnąć”
1
@ArcziArtt patrząc ile bramek tracimy to zapewne 1 w rewanżu też stracimy. Wtedy musimy strzelić minimum 3 do dogrywki. Bez Raphini wydaje mi się, że szanse spadają do 5-10%. Zmiennych jest za wiele które obniżają ten procent.
0
Standardowo płacz, płacz i nie potrafią napisać, o beznadziejnym Realu tylko zawsze zewnętrzne powody… Przykre
0
Spokojnie to jeszcze daleka droga. Najpierw musielibyśmy wygrać wszystko do tego meczu a Real musiałby już nie stracić ani punktu… osobiście uważam, że jeszcze oba zespoły punkty zgubią. Pytanie kto więcej.