0

Skład ciekawy, zobaczymy jak wyjdzie eksperyment.

7

Pięknie, pięknie xd

1

Sytuacja robi się lepsza niż się spodziewałem xD

2

Nie ma jednego żołnierza to muszą być inni. W zespole nie powinno być ludzie nie do zastąpienia, mam nadzieję, że dziś zespół poradzi sobie bez Raphinhi.

2

Niestety trudne wyzwanie dziś przed nami, ale zwycięstwo znacząca przybliży nas do mistrzostwa.

4

Za szybki jest, ale z hamowaniem ciężej.

4

Nie rozumiem jak można zachwalać ligę Włoską. Poziom tam jest średni, z roku na roku jeszcze coraz słabszy. Z tego patrząc na najlepsze ligi chyba w żadnej nie ma tak słabych „najlepszych” strzelców co właśnie w Serie A, co jeszcze bardziej wskazuje, że dla napastnika to nie jest najbardziej komfortowe miejsce.

2

Też postawiłbym na Rashforda w miejsce Raphini. Myślę, że ma on możliwości i warunki aby wygenerować przewagę .

0

Dobrze, że wracają Bale i Kounde. Pytanie czy będą mogli zagrać.

1

No widzę, że Inter i sam Bastoni chce na tym trochę zyskać…

10

Ciekawie, że Barca sięga po Polaków w tak wczesnym wieku. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli zawodnika z Polski który będzie wychowankiem Barcy.

10

Ważne, że u nas jest, bo można uznać go za mocny punkt zespołu.

10

Problem potencjalnego zawieszenia po meczu z Atletico to już mniejszy problem. Najważniejsze jest zwycięstwo w lidze, aby nie stracić przewagi nad Realem.

1

Napewno z Gavim zespół będzie miał odpowiedni bodziec zachowany w postaci pressingu. Młody Hiszpan jak Raphinia w tym aspekcie jest niesamowity. Aczkolwiek opcje z nim na skrzydle zawężają sporo możliwości w ataku… Co jednak może być problemem.

1

Sędzia który jest atutem Barcy chyba nie istnieje …

2

Naiwność, że on będzie grał… Jak zagra to i tak zaraz się rozsypie.

1

Ciekawy plan, ten rok widzę, że taki jeszcze mocno przejściowy aż to się ustabilizuje. Ważne, że sprawa idzie do przodu

2

Robert to jedyny gracz z tych najważniejszych który w swojej kadrze był potrzebny. Reszta grała w towarzyskich co też powoduje, że te minuty są inne.

0

Dno Polski, dno…

13

My mamy na chwilę obecną swoje problemy. Nie możemy patrzeć na rywala bo w tej rywalizacji musimy pokonać własne przeszkody.

3

Pozbycie się z klubu Ferrana to już duże wzmocnienie dla kadry…

14

Bardzo fajne zachowanie, widać, że Leo jest w reprezentacji prawdziwym kapitanem.

1

Wydaje mi się to dobra decyzja. Podnosl tą kadrę, gramy lepiej, idzie to w dobrym kierunku. Szkoda tego awansu bo to było do zrobienia. Zadecydowały głupie błędy z tyłu niestety

0

Z jednej strony to dobry punkt Barcy, z drugiej ta kwota. Nie jest łatwo podjąć decyzję w jego sprawie.

0

Dobrze, że te minuty sensownie podzielone.

1

Niestety mecz wyglądał dla nas całkiem nieźle. Po za jakimiś śmiesznymi sytuacjami z tyłu… Jeżeli popełnia się takie błędy w defensywie to na mundialu nie można szukać przygody..,

1

Piękna to kariera była w reprezentacji Polski, szkoda, że pod sam koniec zrobił razem z kolegami sobie taki psikus…

0

Mądry facet. Lubie go, kibicuje mu w Barcelonie.

0

Nie jest on nam na razie potrzebny. Bernal z Pedrim wystarczająco dobrze zabezpieczają środek pola.

2

Ciekawa opcja, pytanie jakie to kwoty będą… Benfica tanio nie sprzedaje szczególnie jak ma dobrych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?