liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład ciekawy, zobaczymy jak wyjdzie eksperyment.
7
Pięknie, pięknie xd
1
Sytuacja robi się lepsza niż się spodziewałem xD
2
Nie ma jednego żołnierza to muszą być inni. W zespole nie powinno być ludzie nie do zastąpienia, mam nadzieję, że dziś zespół poradzi sobie bez Raphinhi.
2
Niestety trudne wyzwanie dziś przed nami, ale zwycięstwo znacząca przybliży nas do mistrzostwa.
4
Za szybki jest, ale z hamowaniem ciężej.
4
Nie rozumiem jak można zachwalać ligę Włoską. Poziom tam jest średni, z roku na roku jeszcze coraz słabszy. Z tego patrząc na najlepsze ligi chyba w żadnej nie ma tak słabych „najlepszych” strzelców co właśnie w Serie A, co jeszcze bardziej wskazuje, że dla napastnika to nie jest najbardziej komfortowe miejsce.
2
Też postawiłbym na Rashforda w miejsce Raphini. Myślę, że ma on możliwości i warunki aby wygenerować przewagę .
0
Dobrze, że wracają Bale i Kounde. Pytanie czy będą mogli zagrać.
1
No widzę, że Inter i sam Bastoni chce na tym trochę zyskać…
10
Ciekawie, że Barca sięga po Polaków w tak wczesnym wieku. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli zawodnika z Polski który będzie wychowankiem Barcy.
10
Ważne, że u nas jest, bo można uznać go za mocny punkt zespołu.
10
Problem potencjalnego zawieszenia po meczu z Atletico to już mniejszy problem. Najważniejsze jest zwycięstwo w lidze, aby nie stracić przewagi nad Realem.
1
Napewno z Gavim zespół będzie miał odpowiedni bodziec zachowany w postaci pressingu. Młody Hiszpan jak Raphinia w tym aspekcie jest niesamowity. Aczkolwiek opcje z nim na skrzydle zawężają sporo możliwości w ataku… Co jednak może być problemem.
1
Sędzia który jest atutem Barcy chyba nie istnieje …
2
Naiwność, że on będzie grał… Jak zagra to i tak zaraz się rozsypie.
1
Ciekawy plan, ten rok widzę, że taki jeszcze mocno przejściowy aż to się ustabilizuje. Ważne, że sprawa idzie do przodu
2
Robert to jedyny gracz z tych najważniejszych który w swojej kadrze był potrzebny. Reszta grała w towarzyskich co też powoduje, że te minuty są inne.
0
Dno Polski, dno…
13
My mamy na chwilę obecną swoje problemy. Nie możemy patrzeć na rywala bo w tej rywalizacji musimy pokonać własne przeszkody.
3
Pozbycie się z klubu Ferrana to już duże wzmocnienie dla kadry…
14
Bardzo fajne zachowanie, widać, że Leo jest w reprezentacji prawdziwym kapitanem.
1
Wydaje mi się to dobra decyzja. Podnosl tą kadrę, gramy lepiej, idzie to w dobrym kierunku. Szkoda tego awansu bo to było do zrobienia. Zadecydowały głupie błędy z tyłu niestety
0
Z jednej strony to dobry punkt Barcy, z drugiej ta kwota. Nie jest łatwo podjąć decyzję w jego sprawie.
0
Dobrze, że te minuty sensownie podzielone.
1
Niestety mecz wyglądał dla nas całkiem nieźle. Po za jakimiś śmiesznymi sytuacjami z tyłu… Jeżeli popełnia się takie błędy w defensywie to na mundialu nie można szukać przygody..,
1
Piękna to kariera była w reprezentacji Polski, szkoda, że pod sam koniec zrobił razem z kolegami sobie taki psikus…
0
Mądry facet. Lubie go, kibicuje mu w Barcelonie.
0
Nie jest on nam na razie potrzebny. Bernal z Pedrim wystarczająco dobrze zabezpieczają środek pola.
2
Ciekawa opcja, pytanie jakie to kwoty będą… Benfica tanio nie sprzedaje szczególnie jak ma dobrych zawodników.