1

@Giwera nie patrząc nawet na wyniki to na boisku zespół funkcjonuje inaczej. Jest głodny gry, bardziej zaangażowany w grę takie ma odczucia i to przekłada się też na wyniki o których piszesz. Aczkolwiek cały obraz jest jeszcze bardziej na plus Flicka.

0

@NeroTFP1 niech to się nie kończy u niego bo w najbliższych meczach będziemy potrzebowali jego liczb.

0

@BezglutenowyPedri to akurat żaden wyczyn. Aczkolwiek ma instynkt ten Bernal. Robi swoje a do tego strzela gole.

5

Danke Hansi, dzięki zespół!

0

Ważne, że jest awans w dobrym i mocnym stylu. Barca musi pokazywać swoją siłę, bo mam wrażenie, że piłkarska Europa o tym zapomniała. Niestety pomogliśmy w tym ale trzeba ten respekt odbudować.

0

Dzisiaj zespół, szczególnie zawodnicy z przodu każdy z konkretem… Brawo

0

No i Wojtek też ma coś z rekordów.

0

Szkoda, że najpierw u siebie, ale trzeba będzie wypracować zaliczkę i tyle.

1

Znowu z Atletico, trzeba wziąć rewanż.

1

Na plus to, że dzisiaj wszyscy z przodu aktywnie i skutecznie… Rapa, Lewy, Yamal, Fermin a nawet Bernal. Brawo.
Szkoda tylko tych kontuzji, ale myślę, że po takim meczu zespół wskoczy na wyższy poziom mentalny.

18

Wojtek ma klasę i umie schować swoją dumę do kieszeni. Brawo

18

Szczęsny śmieszek, Lewandowski z dobrym występem. Wreszcie!

0

Wreszcie skuteczny Robert. Brawo.

4

Ma szansę ustrzelić to nawet do końca sezonu. Życzę mu tego top10

8

Niech wraca jak najszybciej, bo jest ważnym, bardzo ważnym elementem zespołu.

3

Zdecydowanie. Pokazaliśmy pazur, siłę i niezwykłą determinację całego zespołu. Brawo za dziś!

24

Świetny mecz, zdecydowanie zwycięstwo. Wola walki od samego początku, taka Barce chce oglądać. Która gra, strzela i wie po co na boisko wychodzi.

24

Wreszcie się Robert przełamał więc może teraz coś reguralnie zacznie strzelać. Widać, że trochę mu to siedziało w głowie, że pudłuje.

0

Najtrudniej będzie wybrać PO. Ja postawiłbym na Esparta ale wiem, że to mocno ryzykowne…

0

Mam nadzieję, że tym razem będzie zupełnie inaczej i Barca zachowa czyste konto.

2

Oby po zwycięstwo i awans!

3

Szczerze powiedziawszy nie myślałem, że Robert wśród tej szalonej konkurencji będzie w stanie mieć jakiś rekord na własności… Co prawda jest TOP3 ale jednak pozostała dwójka mocno odpłynęła rywalom.

13

Camp Nou zasługuje na Ligę Mistrzów na dobrym poziomie! Mam nadzieję, że wróci to na stałe do samych półfinałów.

0

@Oster273727 kolejny sezon z Ferranem i coraz starszym Lewym to psychicznie nie zniosę xD

12

Mam nadzieję, że Twój największy sukces w karierze będzie musiał jeszcze chwilę poczekać.

1

@Faro mało która protestowała xd

5

No panowie muszą uważać bo brak Yamala, Gerarda Martina czy Fermina byłby odczuwalny w ewentualnym ćwierćfinale. W każdym razie na razie trzeba się skupić aby awansować a potem dopiero można brać pod uwagę kartki.

0

@Alo_Vi ja nie podważam kontraktu który obecnie obowiązuje. Bo te 100 mln które wspomniałeś za ostatnie 4 lata to są bardzo, ale to bardzo dobrze wydane pieniądze z kilku powodów.

Mowa dzisiaj o przedłużeniu kontraktu i ewentualnym dalszym mu płaceniu co już teraz dla Barcy nie jest tak dobra inwestycja.

1

Wydaje mi się, że Barcy nie stać na tak transfer

0

To prawda, to jego pierwsza możliwość celebracji i robił ją tak jak chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?