liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejście niezłe. Zobaczymy jak będzie dalej.
1
O kurde, wyglada jak z bajki… Nie dziwię się, że Barca zdecydowała się przylecieć na więcej niż dzień przed meczem. Szczerze powiedziawszy wygląda to niesamowicie.
0
@Laminedependencia brzmi jak zapowiedź nowej Fify. Mocno realnie to zabrzmiało XD
0
@filip73 były dostępne ze sporo wcześniej. Wygasły jakiś miesiąc przed meczem. Mówię o meczu Barcy z Sevilla
0
@A4ron poszedł za 10. z Polski dziś weźmiesz 10. Z Holandii, Portugalii, Belgii czy innych tego typu lig pewnie poszedłby za 25-30 mln.
0
@Who_you_mam najtrudniejsze są najprostsze rzeczy xd
16
Planem na jego odbudowę powinno być zamienienie go na prawdziwego napastika. Cała jego historia w Barcy pokazuje, że on czasem miewa lepszy czas a po za wyjątkiem prezentuje przeciętność.
2
Jezu, ten Ferran odjeżdża zespołowi. Szkoda, że tak drastycznie w drugą stronę.
Mam nadzieję, że Hansi nie będzie naiwnie dawał mu kolejne szanse w ważnych meczach licząc że, „się przełamię” bo on po prostu nie ma poziomu Barcy. Może wchodząc z ławki miał lepszy okres, ale patrząc na jego całą historię w Barcy to na przestrzeni całego czasu prezentuje się głównie słabo albo bardzo słabo.
0
Cieszy powrót Gaviego. Zapewne grał jeszcze nie będzie ale samo światełko nadziei, że będzie mógł zostać dopuszczony przez lekarzy jest już plusem. Oby tym razem z większą ilością zdrowia i szczęścia wrocil
20
Ten gość strzela bramki tak samo lekko jak ja zjadam dużego kebaba xd niesamowite to jest
6
No cóż, losowanie możemy uznać za dobre ale Newcastle trzeba jeszcze pokonać.
1
No niestety, ale zgadzam się redakcja
2
Dobrze, że Pedri wrócił… z nim gra wygląda inaczej.
0
No byleby nie było to coś poważnego…
14
„Gdyby trafił odrobinę celniej, mógł mnie zabić. Próbował zmiażdżyć mi głowę. Gdybym to ja go tak zaatakował, pewnie zostałbym zawieszony na dziesięć meczów. W tym momencie nie wiem już, po co właściwie jest VAR”. - Diego Rico o faulu Antonio Rüdigera.
BILD sugeruje, że obrońca jest zbyt nieobliczalny i nie powinien być brany pod uwagę przy powołaniach do reprezentacji Niemiec na Mistrzostwa Świata ????
Ciekawie.
3
Ferran -1. Ogólnie nie najlepszy mecz Barcy, dobrze że wygrany.
1
No cóż, szkoda, że tym jednym z finalistów nie będzie Barca ale z tym już nic nie zrobimy.
0
Niech tam gra, dla mnie nie jest talentem z najwyższej półki. W Barcy obecnie mamy kilku zawodników którzy byli i dla mnie też są wyżej w hierarchii i stąd jego pomysł aby rozwijać się po za Barca.
3
Najgorzej, że Ferran znów w podstawie. Odpoczynek dla Pedriego i Raphini zapewne im dobrze zrobi. Po 3 punkty Barca!
2
Ciekawy gość plus że młody z perspektywami
0
Ja to obu panów chciałbym w Barcy.
3
Jedynie co mogę zrozumieć to fakt, że wypłata poleci o 70%… inaczej to byłby dziwny ruch.
3
Ciekawie, bardzo ciekawie. Powodzenia im życzę, niech im dobrze idzie!
6
Te zdjęcia mogą być z tych ciężkich zdjęć xd
12
To miejmy nadzieję, że wygra Laporta bo zobaczyć Hansiego w przyszłym sezonie bym bardzo chciał. Niestety ale też lista potencjalnych zastępców Niemca jest dla mnie…. Praktycznie 0.
48
Jakby on miał z 4/5 lat mniej to dzisiaj Barca byłaby w innym miejscu, szkoda, że się zestarzał bo teraz szczególnie Barca potrzebuje kogoś takiego jak Lewy w sile wieku. Mimo wszystko mam nadzieję, że zostanie i w formie zmiennika będzie robił swoje.
0
@Cule1234 a kogo poprzeć może zawodnik który został sprowadzony przez tego prezesa…?
0
@Batys i kto wygrał?
0
@Arden nie wydaje mi się, że mamy 9. Wydaje mi się, że mamy bardzo dobrego, młodego pomocnika który ma wyczucie i lekkość w zdobywaniu bramek.
1
@wawrzyn1 nie otworzą bo się na mecz wybieram. Jakbym nie jechał to by otworzyli