0

Wejście niezłe. Zobaczymy jak będzie dalej.

1

O kurde, wyglada jak z bajki… Nie dziwię się, że Barca zdecydowała się przylecieć na więcej niż dzień przed meczem. Szczerze powiedziawszy wygląda to niesamowicie.

0

@Laminedependencia brzmi jak zapowiedź nowej Fify. Mocno realnie to zabrzmiało XD

0

@filip73 były dostępne ze sporo wcześniej. Wygasły jakiś miesiąc przed meczem. Mówię o meczu Barcy z Sevilla

0

@A4ron poszedł za 10. z Polski dziś weźmiesz 10. Z Holandii, Portugalii, Belgii czy innych tego typu lig pewnie poszedłby za 25-30 mln.

0

@Who_you_mam najtrudniejsze są najprostsze rzeczy xd

16

Planem na jego odbudowę powinno być zamienienie go na prawdziwego napastika. Cała jego historia w Barcy pokazuje, że on czasem miewa lepszy czas a po za wyjątkiem prezentuje przeciętność.

2

Jezu, ten Ferran odjeżdża zespołowi. Szkoda, że tak drastycznie w drugą stronę.

Mam nadzieję, że Hansi nie będzie naiwnie dawał mu kolejne szanse w ważnych meczach licząc że, „się przełamię” bo on po prostu nie ma poziomu Barcy. Może wchodząc z ławki miał lepszy okres, ale patrząc na jego całą historię w Barcy to na przestrzeni całego czasu prezentuje się głównie słabo albo bardzo słabo.

0

Cieszy powrót Gaviego. Zapewne grał jeszcze nie będzie ale samo światełko nadziei, że będzie mógł zostać dopuszczony przez lekarzy jest już plusem. Oby tym razem z większą ilością zdrowia i szczęścia wrocil

20

Ten gość strzela bramki tak samo lekko jak ja zjadam dużego kebaba xd niesamowite to jest

6

No cóż, losowanie możemy uznać za dobre ale Newcastle trzeba jeszcze pokonać.

1

No niestety, ale zgadzam się redakcja

2

Dobrze, że Pedri wrócił… z nim gra wygląda inaczej.

0

No byleby nie było to coś poważnego…

14

„Gdyby trafił odrobinę celniej, mógł mnie zabić. Próbował zmiażdżyć mi głowę. Gdybym to ja go tak zaatakował, pewnie zostałbym zawieszony na dziesięć meczów. W tym momencie nie wiem już, po co właściwie jest VAR”. - Diego Rico o faulu Antonio Rüdigera.

BILD sugeruje, że obrońca jest zbyt nieobliczalny i nie powinien być brany pod uwagę przy powołaniach do reprezentacji Niemiec na Mistrzostwa Świata ????

Ciekawie.

3

Ferran -1. Ogólnie nie najlepszy mecz Barcy, dobrze że wygrany.

1

No cóż, szkoda, że tym jednym z finalistów nie będzie Barca ale z tym już nic nie zrobimy.

0

Niech tam gra, dla mnie nie jest talentem z najwyższej półki. W Barcy obecnie mamy kilku zawodników którzy byli i dla mnie też są wyżej w hierarchii i stąd jego pomysł aby rozwijać się po za Barca.

3

Najgorzej, że Ferran znów w podstawie. Odpoczynek dla Pedriego i Raphini zapewne im dobrze zrobi. Po 3 punkty Barca!

2

Ciekawy gość plus że młody z perspektywami

0

Ja to obu panów chciałbym w Barcy.

3

Jedynie co mogę zrozumieć to fakt, że wypłata poleci o 70%… inaczej to byłby dziwny ruch.

3

Ciekawie, bardzo ciekawie. Powodzenia im życzę, niech im dobrze idzie!

6

Te zdjęcia mogą być z tych ciężkich zdjęć xd

12

To miejmy nadzieję, że wygra Laporta bo zobaczyć Hansiego w przyszłym sezonie bym bardzo chciał. Niestety ale też lista potencjalnych zastępców Niemca jest dla mnie…. Praktycznie 0.

48

Jakby on miał z 4/5 lat mniej to dzisiaj Barca byłaby w innym miejscu, szkoda, że się zestarzał bo teraz szczególnie Barca potrzebuje kogoś takiego jak Lewy w sile wieku. Mimo wszystko mam nadzieję, że zostanie i w formie zmiennika będzie robił swoje.

0

@Cule1234 a kogo poprzeć może zawodnik który został sprowadzony przez tego prezesa…?

0

@Batys i kto wygrał?

0

@Arden nie wydaje mi się, że mamy 9. Wydaje mi się, że mamy bardzo dobrego, młodego pomocnika który ma wyczucie i lekkość w zdobywaniu bramek.

1

@wawrzyn1 nie otworzą bo się na mecz wybieram. Jakbym nie jechał to by otworzyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?