1

@mordini123 swoją drogą jestem ciekawy ile wzroście wartość takiego zawodnika… pierwszy raz konkretnie się pokazał na arenie międzynarodowej i to jeszcze na boisku we Włoszech…

0

@MessiForeverTheBest całe szczęście, że i tak ma kto grać. Z tej trójki to jedynie mocno odczuwalny jest brak Pedriego. Resztę da się zastąpić dziś.

3

Szczerze powiedziawszy styl w jakim odpadła Jaga jest godny szacunku. Pojechali do Włoch, prowadzili 3:0, mocno nastraszyli rywala. Co prawda odpali, ale jednak pokazali się z dobrej, bardzo dobrej strony w rewanżu. Dawno tego nie mówiłem, tym bardziej po porażce u siebie 3:0 ale można być dumny z takiej reakcji drużyny.

0

Obiecać każdy może, pytanie co w sytuacji jak ktoś się nie wywiąże? Zapewne nic bo to polityczny bełkot

0

Po za ostatnim meczem w którym nie irytował wcale nie jestem przekonany czy to zła wiadomość dla Barcy… Pedri i Bernal to moim zdaniem idealna okazja aby przetestować taki środek pola. Przed nimi Olmo/Fermin i dla mnie sprawa jest interesująca.

0

Jestem ciekawy po co mu inwestować w taki klub…

0

Kozak, chyba sobie kupię

0

Coraz bardziej pod górkę z tymi transferami niestety.

0

Gra u Guardioli obok Haalanda więc coś to musi oznaczać. Aczkolwiek dalej kwoty o których tutaj mowa to jakiś kosmos dla zespołów innych niż czołówka Premier League

0

Ciekawy zawodnik, cena mniej ciekawa z naszej perspektywy. Aczkolwiek ta lewa obrona jest u nas mocno problematyczna

5

Osobiście wolałbym Monaco ale raczej szanse są małe.

28

Mam nadzieję, że jeszcze trochę pokopie bo taki piłkarz jak ona zdarza się mega rzadko jeżeli w ogóle kiedyś się powtórzy. Wszystkiego Najlepszego Mistrzu i ciesz się tą końcówką kariery.

1

Niby poziomem są nienajgorzej ale jednak prestiżowo to nie jest dobra propozycja. Myślę, że Xavi powinien się zaczepiać raczej w klubach niż reprezentacji

8

Przyznali się i brak dalszych konsekwencji… Sędzia powinien zostać zdegradowany.

9

Barca blisko tzn że barca wcale nie jest blisko xD

1

Aż kupię sobie ją. Zobaczę co tam Panowie napisali.

1

Te polityczne gierki są przerażające…

1

Araujo chce wrócić na szczyt i w ten sposób będzie mu najłatwiej. Kibicuję mu mocno.

0

Pedri to jest skarb. Z przodu, z tyłu, wszędzie. Od czasów Xaviego grającego to jest nasz najlepszy środkowy pomocnik. Reżyser.

1

Trzeba grać o 14 to trzeba i tyle.

0

Widzę, że USA piłkarsko zaczyna inwestować. Powoli robi się tam klimat i pewnie kasa na piłkę. Zobaczymy jak to dalej pójdzie

0

Zapewne brak pewności co dalej może mieć znaczenie na frustrację. Tym bardziej, że trafił mu się rok z wyborami itp

1

Sukcesów i zdrowia

0

@saczers438 pewnie, myślę że będzie okazja

0

To dokładnie tak jak gram Ronie. On też miewał tylko momenty (taka perspektywa każdego piłkarza) za to te momenty zapisały się w historii futbolu do teraz i pewnie szybko nie wymażą.

0

Dla Realu Madryt powinni nie stosować żadnych kar, kartek, czy dawać przeciwko nim karnych. Do tego dorzucić im karniaczka i myślę, że przynajmniej mielibyśmy sprawę oficjalną i klarowną ;)

4

Trzeba spróbować obniżyć nieco jego cenę. Aczkolwiek patrząc na dzisiejsze kwoty jest wart i tych 30 baniek. Potrafi zrobić niezłą różnicę i aż czekam jak wróci, z nadzieją że Hansi przetestuje go w kilku meczach na środku ataku obok Raphini i Yamala.

0

Trochę wyżej oceniłbym de Jonga i Bernala, tak aby przynajmniej byli na poziomie Cancelo jak nie połowie wyżej. Reszta raczej ok

0

Nadchodzą wybory czyli czas obietnic xd

2

Olmo w formie ma to coś. Potrafi podać, uderzyć, zagrać krótko kombinacyjnie, jak trzeba to też dalsze podanie. Kwestia tylko jego zdrowia, bo umiejętności ma niekwestionowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?