liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 swoją drogą jestem ciekawy ile wzroście wartość takiego zawodnika… pierwszy raz konkretnie się pokazał na arenie międzynarodowej i to jeszcze na boisku we Włoszech…
0
@MessiForeverTheBest całe szczęście, że i tak ma kto grać. Z tej trójki to jedynie mocno odczuwalny jest brak Pedriego. Resztę da się zastąpić dziś.
3
Szczerze powiedziawszy styl w jakim odpadła Jaga jest godny szacunku. Pojechali do Włoch, prowadzili 3:0, mocno nastraszyli rywala. Co prawda odpali, ale jednak pokazali się z dobrej, bardzo dobrej strony w rewanżu. Dawno tego nie mówiłem, tym bardziej po porażce u siebie 3:0 ale można być dumny z takiej reakcji drużyny.
0
Obiecać każdy może, pytanie co w sytuacji jak ktoś się nie wywiąże? Zapewne nic bo to polityczny bełkot
0
Po za ostatnim meczem w którym nie irytował wcale nie jestem przekonany czy to zła wiadomość dla Barcy… Pedri i Bernal to moim zdaniem idealna okazja aby przetestować taki środek pola. Przed nimi Olmo/Fermin i dla mnie sprawa jest interesująca.
0
Jestem ciekawy po co mu inwestować w taki klub…
0
Kozak, chyba sobie kupię
0
Coraz bardziej pod górkę z tymi transferami niestety.
0
Gra u Guardioli obok Haalanda więc coś to musi oznaczać. Aczkolwiek dalej kwoty o których tutaj mowa to jakiś kosmos dla zespołów innych niż czołówka Premier League
0
Ciekawy zawodnik, cena mniej ciekawa z naszej perspektywy. Aczkolwiek ta lewa obrona jest u nas mocno problematyczna
5
Osobiście wolałbym Monaco ale raczej szanse są małe.
28
Mam nadzieję, że jeszcze trochę pokopie bo taki piłkarz jak ona zdarza się mega rzadko jeżeli w ogóle kiedyś się powtórzy. Wszystkiego Najlepszego Mistrzu i ciesz się tą końcówką kariery.
1
Niby poziomem są nienajgorzej ale jednak prestiżowo to nie jest dobra propozycja. Myślę, że Xavi powinien się zaczepiać raczej w klubach niż reprezentacji
8
Przyznali się i brak dalszych konsekwencji… Sędzia powinien zostać zdegradowany.
9
Barca blisko tzn że barca wcale nie jest blisko xD
1
Aż kupię sobie ją. Zobaczę co tam Panowie napisali.
1
Te polityczne gierki są przerażające…
1
Araujo chce wrócić na szczyt i w ten sposób będzie mu najłatwiej. Kibicuję mu mocno.
0
Pedri to jest skarb. Z przodu, z tyłu, wszędzie. Od czasów Xaviego grającego to jest nasz najlepszy środkowy pomocnik. Reżyser.
1
Trzeba grać o 14 to trzeba i tyle.
0
Widzę, że USA piłkarsko zaczyna inwestować. Powoli robi się tam klimat i pewnie kasa na piłkę. Zobaczymy jak to dalej pójdzie
0
Zapewne brak pewności co dalej może mieć znaczenie na frustrację. Tym bardziej, że trafił mu się rok z wyborami itp
1
Sukcesów i zdrowia
0
@saczers438 pewnie, myślę że będzie okazja
0
To dokładnie tak jak gram Ronie. On też miewał tylko momenty (taka perspektywa każdego piłkarza) za to te momenty zapisały się w historii futbolu do teraz i pewnie szybko nie wymażą.
0
Dla Realu Madryt powinni nie stosować żadnych kar, kartek, czy dawać przeciwko nim karnych. Do tego dorzucić im karniaczka i myślę, że przynajmniej mielibyśmy sprawę oficjalną i klarowną ;)
4
Trzeba spróbować obniżyć nieco jego cenę. Aczkolwiek patrząc na dzisiejsze kwoty jest wart i tych 30 baniek. Potrafi zrobić niezłą różnicę i aż czekam jak wróci, z nadzieją że Hansi przetestuje go w kilku meczach na środku ataku obok Raphini i Yamala.
0
Trochę wyżej oceniłbym de Jonga i Bernala, tak aby przynajmniej byli na poziomie Cancelo jak nie połowie wyżej. Reszta raczej ok
0
Nadchodzą wybory czyli czas obietnic xd
2
Olmo w formie ma to coś. Potrafi podać, uderzyć, zagrać krótko kombinacyjnie, jak trzeba to też dalsze podanie. Kwestia tylko jego zdrowia, bo umiejętności ma niekwestionowane.