liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No właśnie, za dużo tych skrajności. 73 lata trzeba było aby Barca dostała 4 bramki do przerwy, Hansi taką porażkę zanotował 21 lat temu na początku kariery. Czerwona kartka i samobój jednego zawodnika… Sporo jak po jednym meczu, niestety prawda jest taka, że meczu beznadziejnym.
0
Tutaj dzisiaj muszę się zgodzić. Po stronie plusów nie można znaleźć nic, może po za tym, że dobrze iż skończyło się 4:0. Po pierwszej połowie wynik mógł być i wyższy.
0
@ProMILs @Azrik @Gibbon_FCB szczerze powiedziawszy dziwię się Wam, ze po takim meczu poruszacie jakikolwiek inny temat.
Mi jest wstyd, za to co zespół zrobił w pierwszej połowie oraz po tym jaka „reakcje” chęci i wolę walki zaprezentował w drugiej. Szukajmy winy w sobie, a tej dziś jest od groma.
2
Nie dałbym dzisiaj nikomu 2. Wszyscy powinni dostać 1
5
Sory, ale dzisiaj nie działają na mnie opinie o słabym sędziowaniu. Uświadomcie sobie, że my dziś nie przegraliśmy 1:0 czy 2:1 aby ewentualne błędy sędziowskie zrobiły różnicę. My zagraliśmy ten mecz bez charakteru i bez jaj. Po pierwszej tak przegranej połowie to my powinniśmy robić naloty na bramkę Atletico jak nie wiem a tutaj nic
4
Nie rozumiem tego dlaczego nasi zawodnicy dostają w dupska 4:0 w pierwszej połowie a w drugiej przez 10 minut byli wstanie stworzyć cokolwiek a potem weszli na poziom pykania jakby to oni prowadzili 4:0… Po tej reakcji Flick powinien ich tam po meczu roznieść.
Zero charakteru, zero inicjatywy, zero chęci, zero szanowania i chęci godnego reprezentowania herbu Barcy. Można przegrać, ale tak totalnie bez stylu. Masakra
0
@FCB24 miałem na myśli raczej panią która biega jako liniowa.
0
Dzisiaj na Metropolitano wyszło 11 panienek z herbem Barcy i jedna w stroju sędziego. Tragedia, zero zespołu
0
To jest właśnie to. Wszyscy się rozpisywali o tym z kim będziemy grać w finale a my w półfinale zostaniemy z tego finału brutalnie wyrzuceni.
0
To jest właśnie to co mówiłem. Przy 0-0 było wiadome, że będą kontrować a przy 2-0 mają w tym luz. Tragicznie się ten dwumecz dla nas układa
2
Jeszcze ten Bezdadny, bez charakteru Ferran… Alergię mam jak go widzę tam z przodu
0
Masakryczne zadanie przed nami… już mamy 2-0 w plecy, zesrana obronę i Atletico które będzie teraz grało na kontrę… Jak to się ułożyło
2
Jak można całować herb klubu z którego się tak lekko odeszło?
2
Co tam się odwaliło… ja pierdziele my to uwielbiamy takie durne błędy
0
@Pedri16Future nie, powinniśmy do nich zacząć strzelać póki nas nie zjedli.
0
Fermin na boku, myślę, że Hansi nie bardzo miał inne opcje. Po zwycięstwo Barca!
3
@IronSanHybrid ja pierdziu, kto jej daje głos i nie zabieram gdy zaczyna herezję opowiadać? Xd
6
Dzisiaj czuję dobry wynik z Atletico. Jakoś jestem spokojny o ten mecz.
1
Czy to znaczy, że na mecz na który się wybieram 15 marca bilety będą nieco tańsze niż 200 Euro? Oby ;)
0
Bardzo ciekawy pomysł. Nietypowe miejsca hotelowe cieszą się dziś dużą popularnością.
0
Jedziemy po wygraną, Vamos!
1
Takie artykuły, o tym, że ma oferty z 5 klubów ale bez konkretów to zapewne granie agenta na przyspieszenie umowy ze strony Barcy. Arabia Saudyjska, Turcja to takie „ewidentne” oferty, a konkretnie Milan i Atletico to już mówione od dawna. Zobaczymy co z tego będzie, mam nadzieję, że zostanie w Barcy.
0
Maldiniego lepiej mieć niż nie mieć ;)
3
Mądrego to dobrze nieposłuchac. Pewnym ludziom powinno się zakazać wypowiadać albo przynajmniej tego nie upubliczniać. W każdym razie, Janek specjalista.
3
Jak kończy mu się Kontrakt i jest za darmo do wyrwania to ja najbardziej trzeba się tym zainteresować. Jeżeli okaże się niewypałem 2-3 lata w klubie niewiele zmienia
1
Zobaczymy jak się sezon zakończy, jak na chwilę obecną wyniki zespołu trzeba ocenić na dobre. Wygrana w Superpucharze, w grze jesteśmy w PK, w lidze jesteśmy liderem a w Lidze Mistrzów weszliśmy do TOP8 także pod kątem sportowym sytuacja jest bardzo dobra.
Jeżeli chodzi o finanse i budżet to tutaj jest nieco inaczej. Co prawda Camp Nou rośnie, klub gra u siebie, modernizacja przechodzi dość prawidłowo. Finansowe Fair Play to tak właściwie jedyna rzecz którą można dziś realnie Laporcie i spółce zarzucić. Aczkolwiek wiemy, że sytuacja najprostsza nie była, a pomimo komplikacji sprawy sportowe są na poziomie. Mimo wszystko praca Deco i Laporty jak i całego zespołu trzeba ocenić pozytywnie.
10
Najpierw myślę, że powinniśmy się skupić na dwumeczu z Atletico. Nie będzie on łatwy, sprawa nam się komplikuje chociażby ze składem więc myślę, że najpierw półfinał jest ważniejszy, przynajmniej pierwszy mecz a potem można patrzeć kto w finale.
2
Szkoda bo przy nieobecności Raphini jego gra mogłaby podnieść poziom zespołu Barcy. No cóż, zdrowia i trzeba liczyć że Hansi coś wykombinuje
2
Jeżeli będziemy w stanie cokolwiek wyciągnąć za Ferrana to zdecydowanie jego bym sprzedał. Lewandowskiego trzeba wynegocjować jak najniższą kwotę kontraktu a Torresa sprzedać i mieć cokolwiek z tej kasy na innego napastnika.
1
Niedobrze, dwaj istotni zawodnicy a szczególnie grający na tej samej pozycji nie będą dostępni. Hansi będzie musiał coś wymyślić aby nie opierać całej ofensywy na Yamalu…