1

No właśnie, za dużo tych skrajności. 73 lata trzeba było aby Barca dostała 4 bramki do przerwy, Hansi taką porażkę zanotował 21 lat temu na początku kariery. Czerwona kartka i samobój jednego zawodnika… Sporo jak po jednym meczu, niestety prawda jest taka, że meczu beznadziejnym.

0

Tutaj dzisiaj muszę się zgodzić. Po stronie plusów nie można znaleźć nic, może po za tym, że dobrze iż skończyło się 4:0. Po pierwszej połowie wynik mógł być i wyższy.

0

@ProMILs @Azrik @Gibbon_FCB szczerze powiedziawszy dziwię się Wam, ze po takim meczu poruszacie jakikolwiek inny temat.
Mi jest wstyd, za to co zespół zrobił w pierwszej połowie oraz po tym jaka „reakcje” chęci i wolę walki zaprezentował w drugiej. Szukajmy winy w sobie, a tej dziś jest od groma.

2

Nie dałbym dzisiaj nikomu 2. Wszyscy powinni dostać 1

5

Sory, ale dzisiaj nie działają na mnie opinie o słabym sędziowaniu. Uświadomcie sobie, że my dziś nie przegraliśmy 1:0 czy 2:1 aby ewentualne błędy sędziowskie zrobiły różnicę. My zagraliśmy ten mecz bez charakteru i bez jaj. Po pierwszej tak przegranej połowie to my powinniśmy robić naloty na bramkę Atletico jak nie wiem a tutaj nic

4

Nie rozumiem tego dlaczego nasi zawodnicy dostają w dupska 4:0 w pierwszej połowie a w drugiej przez 10 minut byli wstanie stworzyć cokolwiek a potem weszli na poziom pykania jakby to oni prowadzili 4:0… Po tej reakcji Flick powinien ich tam po meczu roznieść.
Zero charakteru, zero inicjatywy, zero chęci, zero szanowania i chęci godnego reprezentowania herbu Barcy. Można przegrać, ale tak totalnie bez stylu. Masakra

0

@FCB24 miałem na myśli raczej panią która biega jako liniowa.

0

Dzisiaj na Metropolitano wyszło 11 panienek z herbem Barcy i jedna w stroju sędziego. Tragedia, zero zespołu

0

To jest właśnie to. Wszyscy się rozpisywali o tym z kim będziemy grać w finale a my w półfinale zostaniemy z tego finału brutalnie wyrzuceni.

0

To jest właśnie to co mówiłem. Przy 0-0 było wiadome, że będą kontrować a przy 2-0 mają w tym luz. Tragicznie się ten dwumecz dla nas układa

2

Jeszcze ten Bezdadny, bez charakteru Ferran… Alergię mam jak go widzę tam z przodu

0

Masakryczne zadanie przed nami… już mamy 2-0 w plecy, zesrana obronę i Atletico które będzie teraz grało na kontrę… Jak to się ułożyło

2

Jak można całować herb klubu z którego się tak lekko odeszło?

2

Co tam się odwaliło… ja pierdziele my to uwielbiamy takie durne błędy

0

@Pedri16Future nie, powinniśmy do nich zacząć strzelać póki nas nie zjedli.

0

Fermin na boku, myślę, że Hansi nie bardzo miał inne opcje. Po zwycięstwo Barca!

3

@IronSanHybrid ja pierdziu, kto jej daje głos i nie zabieram gdy zaczyna herezję opowiadać? Xd

6

Dzisiaj czuję dobry wynik z Atletico. Jakoś jestem spokojny o ten mecz.

1

Czy to znaczy, że na mecz na który się wybieram 15 marca bilety będą nieco tańsze niż 200 Euro? Oby ;)

0

Bardzo ciekawy pomysł. Nietypowe miejsca hotelowe cieszą się dziś dużą popularnością.

0

Jedziemy po wygraną, Vamos!

1

Takie artykuły, o tym, że ma oferty z 5 klubów ale bez konkretów to zapewne granie agenta na przyspieszenie umowy ze strony Barcy. Arabia Saudyjska, Turcja to takie „ewidentne” oferty, a konkretnie Milan i Atletico to już mówione od dawna. Zobaczymy co z tego będzie, mam nadzieję, że zostanie w Barcy.

0

Maldiniego lepiej mieć niż nie mieć ;)

3

Mądrego to dobrze nieposłuchac. Pewnym ludziom powinno się zakazać wypowiadać albo przynajmniej tego nie upubliczniać. W każdym razie, Janek specjalista.

3

Jak kończy mu się Kontrakt i jest za darmo do wyrwania to ja najbardziej trzeba się tym zainteresować. Jeżeli okaże się niewypałem 2-3 lata w klubie niewiele zmienia

1

Zobaczymy jak się sezon zakończy, jak na chwilę obecną wyniki zespołu trzeba ocenić na dobre. Wygrana w Superpucharze, w grze jesteśmy w PK, w lidze jesteśmy liderem a w Lidze Mistrzów weszliśmy do TOP8 także pod kątem sportowym sytuacja jest bardzo dobra.
Jeżeli chodzi o finanse i budżet to tutaj jest nieco inaczej. Co prawda Camp Nou rośnie, klub gra u siebie, modernizacja przechodzi dość prawidłowo. Finansowe Fair Play to tak właściwie jedyna rzecz którą można dziś realnie Laporcie i spółce zarzucić. Aczkolwiek wiemy, że sytuacja najprostsza nie była, a pomimo komplikacji sprawy sportowe są na poziomie. Mimo wszystko praca Deco i Laporty jak i całego zespołu trzeba ocenić pozytywnie.

10

Najpierw myślę, że powinniśmy się skupić na dwumeczu z Atletico. Nie będzie on łatwy, sprawa nam się komplikuje chociażby ze składem więc myślę, że najpierw półfinał jest ważniejszy, przynajmniej pierwszy mecz a potem można patrzeć kto w finale.

2

Szkoda bo przy nieobecności Raphini jego gra mogłaby podnieść poziom zespołu Barcy. No cóż, zdrowia i trzeba liczyć że Hansi coś wykombinuje

2

Jeżeli będziemy w stanie cokolwiek wyciągnąć za Ferrana to zdecydowanie jego bym sprzedał. Lewandowskiego trzeba wynegocjować jak najniższą kwotę kontraktu a Torresa sprzedać i mieć cokolwiek z tej kasy na innego napastnika.

1

Niedobrze, dwaj istotni zawodnicy a szczególnie grający na tej samej pozycji nie będą dostępni. Hansi będzie musiał coś wymyślić aby nie opierać całej ofensywy na Yamalu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?