liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie. Bez niego ta gra się mocno posypała, jak nie on to nie wiem kto może ten sezon spróbować uratować
0
Za dużo za szybko pisze się o Yamalu. Faktem jest, że on sam prowokuje do tego aby o nim się pisało. Nie wiem czy to dobry pomysł, wydaje mi się, że jego otoczenie powinno pracować nad tym aby było mniej Yamala w mediach. Szczególnie w tym wieku.
1
@Guillegavira zmiennikiem w pierwszej 11. Tak właściwie zawodnikiem który zastąpi Polaka. Roberta czas w podstawowym składzie minął, ale na wejścia to jest jeszcze bardzo dobra opcja.
3
30 milionów myślę, że jest warty. Pokazał się z dobrej strony, moim zdaniem można go próbować w niektórych meczach na 9. Do tego jest bardzo ciekawa opcja za Raphinie. Powinniśmy zbić ceny ile się da i zostawić go w zespole.
2
No cóż, skuteczność, skuteczność, skuteczność…
1
Co to wgl za sposób działania? Sami siebie będą teraz oceniać? Tragedia, najsłabsi w europie są hiszpańscy sędziowie a mentalność najlepszych.
17
Erling przydałby się w Barcy jak mało kto. Mam nadzieję, że uda się znaleźć wartościowego zmiennika dla Lewandowskiego bo Ferran to powinien jak najszybciej klub opuścić.
1
To dobry ruch, ale Barca nie powinna zamykać się na jego sprzedaż gdyby wpłynęła bardzo dobra oferta.
20
Facet się sprawdza, wykręca liczby to po co ktoś miałby obniżać jego cenę?
1
Cieszy mnie to, że tym razem Maldini w Barcy. Oby tylko nie okazał się podróbką.
0
Mam nadzieję, że wróci najszybciej jak to możliwe
1
Niech płacą konkretną kwotę i go biorą go jak najdalej.
0
Ten jego cięty język teraz akurat mi się podoba xd
1
Dobrze, że idzie to w stronę kar ale co nam z tego? Jak mecze przegrane.
1
Moim zdaniem właśnie dlatego też Lewandowski powinien grać w wyjściowej 11. W razie gdyby trzeba było strzelić karnego on by to zrobił dość pewnie. Drugi w kolejności powinien być Raphinia. Doświadczeni gracze powinni mieć pierwszeństwo.
0
W wielu aspektami się zgadzam. Mamy co mamy, na sędziów nie wpłyniemy to musimy swoimi siłami dysponować lepiej a przede wszystkim próbować odzyskać świeżość, jakość i pomysł. Pokombinować lekko z tyłu, spróbować coś zmienić z przodu i jednocześnie dać niektórym zawodnikom trochę odetchnąć przed końcówką sezonu.
1
Jak Barca pisze, że to nic poważnego to miesiąc go nie ma.
2
Hahaha nawet zawodnik nie zaprzecza, że mógł faulować a sędzie nie poszedł tego sprawdzić…
0
@Joopiter tak, słownik poprawił i zepsuł
2
No cóż, dołóżmy do tego ilość karnych dla Realu i reszty ligi i wychodzi jakaś potężna dysproporcja. Nie da się w ten sposób wygrywać niestety.
Nie rozgrzeszam naszych zawodników za ostatnie dwa mecze ale nie raz potrafiliśmy grać albo i te mecze przepychać. Przy 50-60 meczach w roku zawsze przychodzi czas słabszej gry i wtedy liczą się wyniki. Niestety te mocno utrudnia nam się wykręcać niezłe.
1
Faktycznie ten środek pola w meczu z Girona może być problemem. Olmo, Ferran to gracze którzy moim zdaniem powinni grać na tej samej pozycji. Mając z tyłu średnio dysponowanego de Jonga musi być obok niego ktoś kto umie odebrać, przytrzymać, rozegrać piłkę. Olmo albo Ferran nie będą dawali sobie tam rady. Najlepiej jakby też Flick postawił na Bernala z Ericiem czy Casado do końca przerwy Pedriego a potem wystawiał go razem z Bernalem. Ten zespół nie broni najlepiej (lekko tak to określę) więc powinniśmy wzmocnić środek aby można było zachować balans.
2
Sędziowie dają jaja od dłuższego czasu, tylko wydaje mi się, że nas problem dopiero teraz zabolał gdy nałożył się na to okres beznadziejnej gry naszego zespołu. Jak byliśmy w formie to Barca potrafiła przeskoczyć błędy sędziowskie bo wygrywała o wiele zdecydowanie. Teraz za to, gdy zespół nie ma swojego poziomu to błędy sędziowskie są dla nas bardziej rażące.
7
Niesamowite, oglądam powtórki bramki Girony z dziś i abstrahując od tego, że po tym padł gol to samo to zagranie jest bardzo niebezpieczne i moim zdaniem na minimum żółta kartkę. Gadanie, że to był jego naturalny tor biegu to jakiś żart.
1
Prowokacji ciąg dladzy
5
Rozwija się facet. Jedno to samo zagranie a odwrotna reakcja. Niesamowite
3
Swoją drogą nasi pokazali „jak im wstyd” za kompromitacje z Atletico. Chęci, charakter i wola walki to im kipiała dziś z uszu cały mecz.
0
Kiedy ktoś w Barcelonie spojrzy na oczy i zrobi zdecydowane kroki? Oficjalne skargi to wszystko woda na młyn. Gówno daje, a nas się kiwa jak dzieci
1
Niestety ale Barcelona osiągnęła takie samo dno dziś jak Hiszpańscy sędziowie. Szkoda, bo sezon który mogliśmy spokojnie sobie grać psujemy i komplikujemy oddając białym i żółtym pole do popisu.
2
W meczach Realu ku*** jest 20 centymetrów noga od nogi i jest karny a w meczach Barcy staje się zawodnikom na nogach i sędziowie mówią „czysto”. Ten lewacki kraj jest tak samo zepsuty politycznie i w piłce.
1
Nie do wiary, gość normalnie podeptał Kounde a sędziowie nic. Przecież w piłce chodzi o to aby deptać po stopach swoich rywali…