0

A po co? Barca dalej chce mu płacic za pobyt w szpitalu?

0

Szok, tego się nie spodziewałem że sędzia w Hiszpanii może zostać oceniony dobrze.

3

Pressing, agresywny, nieustępliwy rozwiązuje sporo naszyhh co problemów z obronie. Musi go robić cały zespół i od razu gra z tyłu wygląda inaczej.

0

Niestety nie było dane awansować do finału ale przynajmniej po tym meczu możemy z dumą patrzeć przyszłość. Nie zawsze się udaje, ale jak zespół zostawia serce to przynajmniej nie ma wkur** że zawodnikom się nie chciało.

0

Kounde z dwójki z Balde szkoda zdecydowanie bardziej…

2

Ten gość to nieporozumienie…

0

Czy ja wiem czy to będzie osiągnięcie zespołu… Balde nie może się w Barcy odnaleźć.

0

Mam nadzieję, że teraz Barca z tą motywacją, zaangażowaniem będzie grała każdy mecz… W takim przypadku wczoraj odpadliśmy ale kolejne takie mecze zaprowadzam ten zespół do sukcesów.

11

Niestety ale ma gość rację… Po pierwszym meczu byłem wkurzony meczem, gra wynikiem ale z perspektywy dwumeczu szkoda tamtej sytuacji…

0

@Hawajczyk powiem Ci tak / patrząc jak jest młody i jaki horyzont przed nim, cieszy mnie, że gra już obok Pedriego bo razem mogą stworzyć jakiś kosmiczny duet.

0

@Roobo mam nadzieję, że to początek zmian w samym nastawieniu Flicka!

7

Dzisiaj Barca pokazała wszystko - serce, wolę walki, charyzmę, jaja, ambicje. Tak niewiele brakło ale po tym co zobaczyłem dziś to i tak każdy z nas im rozgrzeszy brak awansu do finału.

0

@Hawajczyk ja to wątpię, że gość miał się po czym odbudować… od momentu powrotu po kontuzji gra jakby był cały czas w gazie i na pełnej świeżości. Niesamowity jest gość, a do tego ma to coś co pozwala mu strzelać bramki.

0

@Quero20718 XD XD XD

4

Dzisiaj na boisku faktycznie było widać drużynę co mnie niezmiernie cieszy. Mam nadzieję, że po tym meczu ta Flickowa maszyna dopiero ruszy!

0

@Odcinkowy to samo pomyślałem po meczu… jakbyśmy tu przegrali 1-0 i w dwumeczu 5-0 to byłoby bez złudzeń ale tak? Niestety tamten mecz a raczej czkawka z niego wróciła…

1

Powiem tak - można dziś po meczu czuć dumę.
3-0 na boisku, 71-29% posiadanie, 21-7 strzały, kontakty w polu karnym przeciwnika 41-10, xG na bramkę 4,30-0,67. Pokazuje to jak bardzo zdominowaliśmy Atletico w wielu aspektach. A przecież nie jest to łatwy zespół. Drzemie w tej ekipie potencjał i nawet nie mając 9-tki jesteśmy w stanie grać i wygrywać wysoko. Puchar nie dla nas ale walko o Ligę i Ligę Mistrzów trwaj!

3

Nie wiedziałem, że można przegrać w tak dobrym stylu. Szkoda mi tego dwumeczu bo tak naprawdę Atletico zagrało nieźle tylko 45 minut.

3

Zespół zasłużył dziś na świetną ocenę. Zrobili naprawdę dużo w tym meczu i cóż można powiedzieć…? Wyeliminować Atletico przegrywając pierwszy mecz 4:0 nie można oczekiwać od zespołu.

2

Świetny mecz Barcy, dziwne uczucie wygrać 3:0 a przegrać… ale moc tej drużyny jest, widać, że mogą wiele. Z takim nastawieniem to porażki będą smakować inaczej.

5

Niestety, kolejna kontuzja… dobrze, że mamy Cancelo…

0

Sypia się nam opcje z tyłu…

7

Niedosyt i duma jednocześnie… dziwne uczucie.

3

Po za tak właściwie Ferranem w ataku (wystawiłbym chyba prędzej Rashforda) to najmocniejszy obecnie skład. Oby po wygraną!

11

Bardzo trudno będzie wrócić do walki o finał, ale kurde kto ma to zrobić jak nie Barca na Camp Nou! Walczcie panowie, bo porażkę z walką każdy wybaczy. Mało kto wybaczy porażkę w której nie zostawicie serca!

1

W każdym razie to już dobry impuls, dobry sygnał, że dzieje się lepiej. Limit płac wzrósł znacznie o 80 mln i tak właściwie wzrost o 20% także zmiana jest znacząca. Oby tak dalej, bo tego czego naprawdę potrzebujemy to stabilności finansowej i spokoju dla całego klubu w tej materii.

5

No cóż, zawsze źle się czyta takie rzeczy. Kontuzje to okropne rzeczy nawet jak dotyczą gracza białych. W każdym razie to jeden z tych Brazylijczyków do ktorych osobiście nic nie mam. Jego w porównaniu z Vinim nie darze tak złymi emocjami.

13

Każdy inny zawodnik niż gracz Realu Madryt pewnie dostałby porządne zawieszenie. Niestety zawodnik białych nawet nie dostał czerwonej kartki to jest bandytyzm i jawne oszustwo piłkarskie.

19

Niech się tam gotuje.

4

„Co za wstyd jak my gramy Panowie” pewnie to chłopak miał na myśli xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?