3

Przewaga ogromna, więc raczej Font bez szans. I dobrze bo gość jest mega irytujący

10

No cóż, brakowało mi w końcówce więcej młodzieży ale po za tym meczyk super. Po za momentami dekoncentracji pod koniec połów.

8

Wysokie zwycięstwo, dobra gra, fajna atmosfera, powrót Gaviego…

11

I moim zdaniem zagrał dobre zawody. Powinien dostawać więcej szans.

2

No Lewy nie gra ostatnio jak Lewandowski…

1

Szkoda tego gola na 3:1 ale dobra pierwsza połowa.

28

Dwa karne w jednym meczu to niecodzienna sytuacja dla Barcy. Aczkolwiek oba słuszne.

0

Mieliśmy już jednego takiego co dużo gadał - rządy Bartomeu odbijają się nam do teraz czkawką. Także dajcie już spokój, niech to się skończy i niech ten gość już nie ma nic do powiedzenia .

0

No dość dobrze to wygląda

11

Ten facet za dużo szumu robi w koło siebie. Nie podoba mi się jako kandydat i mam nadzieję, że przegra.

5

Mam nadzieję, że głównie do siatki będą dziś trafiać zawodnicy!!

7

Za dużo na tych poważnych kontuzji. Niestety pomimo, że strasznie go lubię to będzie mu mega ciężko w Barcy

1

Jeden i drugi musiał zapewne robić to mocno na siłę, niech wygra lepszy!

0

Wiadomo, że nie znając ceny Kane. Aczkolwiek te 33 lata plus potencjalna cena mogą odstraszać… Myślę, że trzeba polować na inne kierunki.

1

@bartex952 nie ma napastnika który strzela 100%. Taki jest sport, aczkolwiek moim zdaniem skuteczność Robert ma podobną co 5 lat temu. Jedyne czego mu brakuje to faktycznie szybkości, wytrzymałości i tego co po prostu skończyło się z wiekiem.

10

Czyli początek problemów jeszcze przed meczem…

11

Robert będzie strzelał jak będzie miał okazję. Jest to rasowy napastnik i wykorzystuje zawsze co ma. Odnośnie Ferrana… ma inne atuty, tylko niestety ten kluczowy dla 9 jest jego najsłabszym punktem… także trzeba szukać napastnika.

1

Najwyższy czas aby go zobaczyć na boisku. Myślę, że spokojnie powinien zacząć w pierwszym składzie.

2

Zdecydowanie. On, Bardaji, Gavi czy tez Casado i Bernal powinni dostac szanse w lidze z Sevilla.

0

Na pewno warto byłoby go mieć u siebie. Wszytko kwestia ceny. Aczkolwiek opcje daje nam ciekawe. Początkowo nie byłem do niego przekonany ale na tę szansę które otrzymał muszę powiedzieć, że przekonał mnie do siebie.

1

Atmosferic Jajcarz Szczesny

2

Nie wiem czemu tak mało szans dostaje… Przychodzi kluczowy moment sezonu i Yamal jest zajechany bo gra prawie wszystko a jego zmiennik nie miał czasu aby złapać rytm meczowy… Trochę dziwna to sprawa i nie mogę zrozumieć czemu tak jest. Przecież czasem można dać zejść Yamalowi 25 minut przed końcem ale wręcz dać mu ostatnie 30 minut… Wtedy oszczędza się minuty jednemu a daje kluczowe do rozwoju minuty drugiemu.

2

Wiara jest istotna, jesteśmy w stanie to zrobić ale trzeba zagrać mecz a nie chcieć go wegetować.

3

Wziąć za niego sensowną kasę i może odejść. Ostatnio bardziej denerwuje niż imponuje także nie płakałbym jakby odszedł.

5

Niech jeszcze znajdzie Deco nam jakąś sensowną 9 i będę zadowolony.

0

No cóż, pełen respektu trener. Doceniający klasę i poziom Barcelony.

4

Niech te wybory już się skończą i będzie spokój…

1

No cóż, zaczęła się wojna Fonta z Laportem medialnie to i są strony które będą wyciągać brudy…

0

Jeżeli Chelsea byłaby skłonna albo głupia sprzedać go za 20-25 mln to myślę, że na zmiennika ok. Jeżeli wyższe kwoty by oczekiwali to mnie osobiście on nie przekonuje za kwotę rzędu 40-50 mln.

6

No cóż, ciężko się dziwić. Xavi miał poparcie wielu osób i będzie je miał dalej. Trenersko nie wypalił, za to piłkarsko każdy wie jak to było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?