liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przewaga ogromna, więc raczej Font bez szans. I dobrze bo gość jest mega irytujący
10
No cóż, brakowało mi w końcówce więcej młodzieży ale po za tym meczyk super. Po za momentami dekoncentracji pod koniec połów.
8
Wysokie zwycięstwo, dobra gra, fajna atmosfera, powrót Gaviego…
11
I moim zdaniem zagrał dobre zawody. Powinien dostawać więcej szans.
2
No Lewy nie gra ostatnio jak Lewandowski…
1
Szkoda tego gola na 3:1 ale dobra pierwsza połowa.
28
Dwa karne w jednym meczu to niecodzienna sytuacja dla Barcy. Aczkolwiek oba słuszne.
0
Mieliśmy już jednego takiego co dużo gadał - rządy Bartomeu odbijają się nam do teraz czkawką. Także dajcie już spokój, niech to się skończy i niech ten gość już nie ma nic do powiedzenia .
0
No dość dobrze to wygląda
11
Ten facet za dużo szumu robi w koło siebie. Nie podoba mi się jako kandydat i mam nadzieję, że przegra.
5
Mam nadzieję, że głównie do siatki będą dziś trafiać zawodnicy!!
7
Za dużo na tych poważnych kontuzji. Niestety pomimo, że strasznie go lubię to będzie mu mega ciężko w Barcy
1
Jeden i drugi musiał zapewne robić to mocno na siłę, niech wygra lepszy!
0
Wiadomo, że nie znając ceny Kane. Aczkolwiek te 33 lata plus potencjalna cena mogą odstraszać… Myślę, że trzeba polować na inne kierunki.
1
@bartex952 nie ma napastnika który strzela 100%. Taki jest sport, aczkolwiek moim zdaniem skuteczność Robert ma podobną co 5 lat temu. Jedyne czego mu brakuje to faktycznie szybkości, wytrzymałości i tego co po prostu skończyło się z wiekiem.
10
Czyli początek problemów jeszcze przed meczem…
11
Robert będzie strzelał jak będzie miał okazję. Jest to rasowy napastnik i wykorzystuje zawsze co ma. Odnośnie Ferrana… ma inne atuty, tylko niestety ten kluczowy dla 9 jest jego najsłabszym punktem… także trzeba szukać napastnika.
1
Najwyższy czas aby go zobaczyć na boisku. Myślę, że spokojnie powinien zacząć w pierwszym składzie.
2
Zdecydowanie. On, Bardaji, Gavi czy tez Casado i Bernal powinni dostac szanse w lidze z Sevilla.
0
Na pewno warto byłoby go mieć u siebie. Wszytko kwestia ceny. Aczkolwiek opcje daje nam ciekawe. Początkowo nie byłem do niego przekonany ale na tę szansę które otrzymał muszę powiedzieć, że przekonał mnie do siebie.
1
Atmosferic Jajcarz Szczesny
2
Nie wiem czemu tak mało szans dostaje… Przychodzi kluczowy moment sezonu i Yamal jest zajechany bo gra prawie wszystko a jego zmiennik nie miał czasu aby złapać rytm meczowy… Trochę dziwna to sprawa i nie mogę zrozumieć czemu tak jest. Przecież czasem można dać zejść Yamalowi 25 minut przed końcem ale wręcz dać mu ostatnie 30 minut… Wtedy oszczędza się minuty jednemu a daje kluczowe do rozwoju minuty drugiemu.
2
Wiara jest istotna, jesteśmy w stanie to zrobić ale trzeba zagrać mecz a nie chcieć go wegetować.
3
Wziąć za niego sensowną kasę i może odejść. Ostatnio bardziej denerwuje niż imponuje także nie płakałbym jakby odszedł.
5
Niech jeszcze znajdzie Deco nam jakąś sensowną 9 i będę zadowolony.
0
No cóż, pełen respektu trener. Doceniający klasę i poziom Barcelony.
4
Niech te wybory już się skończą i będzie spokój…
1
No cóż, zaczęła się wojna Fonta z Laportem medialnie to i są strony które będą wyciągać brudy…
0
Jeżeli Chelsea byłaby skłonna albo głupia sprzedać go za 20-25 mln to myślę, że na zmiennika ok. Jeżeli wyższe kwoty by oczekiwali to mnie osobiście on nie przekonuje za kwotę rzędu 40-50 mln.
6
No cóż, ciężko się dziwić. Xavi miał poparcie wielu osób i będzie je miał dalej. Trenersko nie wypalił, za to piłkarsko każdy wie jak to było.