liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prowadzimy 1-0 a najlepiej ocenianym zawodnikiem w Barcy jest bramkarz…
2
Druga połowa to tragedia… Nie potrafimy zabić meczu a w dodatku dopuszczamy do za wielu okazji Rayo
0
Tak samo Yamal… gość gra wszystko a ewidentnie ostatnie kilka meczy mu nie idzie… Dlaczego w takim meczu Hansi nie dałeś mu odpocząć a dać minuty Bardaghjiemu?
0
To jedna z tych rzeczy dla których warto Araujo mieć na boisku. Potrafi wygrać głowę w swoim polu karnym ale też i rywala.
1
Kur** po co na mecz z Rayo przy ostatnich problemach Garci on gra? Zamiast odpocząć…
1
No cóż, wypłata wygląda solidnie. Zasłużył na taką forsę pod koniec kariery.
0
Czasem czyli bardzo rzadko niestety. Albo praktycznie sporadycznie.
0
Czyli dziś najmocniejszym składem. Po 3 punkty Barco!
0
Dla mnie jest topowym zawodnikiem, jeżeli mamy słuchać za niego ofert to musiałyby być konkretne a w dodatku Barca musiałaby mieć jasny plan na zawodnika aby go zastąpił.
0
No cóż, granie co 3 dni dla niektórych klubów to standard
0
Niesamowity jest Pedri. Wydaje mi się, że on osiągnął poziom na którym nie będzie w stanie nikogo zaskoczyć a ten nagle… zaskakuje swoją postawą. Mistrz.
0
No derby mogą być konkretne. Byleby Atletico chciało powalczyć.
0
Jeżeli zmiennikiem Garci ma być ktoś inny niż Szczęsny to zakup jego powinien wiązać się z bardzo niską ceną. Inaczej zostawiłbym na kolejny sezon Wojtka.
4
Kibice też pamiętają szczególnie ten pierwszy mecz i postawę zespołu która była niegodna Barcy… dlatego macie za co się rewanżować
1
Będzie atrakcyjnym kąskiem na rynku, dlatego trzeba działać konkretnie jak ktoś w Barcy myśli o jego pozyskaniu.
12
Na dyskusję kto zostanie, kto odejdzie tak jak powiedział Hansi nie jest to dobry moment. Na chwilę obecną trzeba walczyć o trofea.
2
Byleby nie dopasował się poziomem do sędziów z Hiszpanii…
0
Myślę, że przyszły sezon powinien spędzić w Barcy a potem się zobaczy jak to będzie wyglądało.
1
Nie ma tu debaty… Bernal już prezentuje wysoki poziom a w dodatku cały czas będzie się rozwijał. De Jong to mam wrażenie, że szczyt możliwości już osiąganal dawno a teraz buja się pomiędzy poziomem dobrym a troszkę lepszym.
3
Trudna sprawa, ale ciężko się dziwić… zawodnik ma na tyle dobre lichy, że nie muszą obniżać ceny bo mogą go zostawić albo sprzedać gdzie indziej…
3
Na takim etapie, na mecze towarzyskie to klub powinien decydować czy puszczą zawodnika na zgrupowanie… to bez sensu aby mający w nogach bardzo dużo zawodnicy w trakcie sezonu latali na zgrupowania i mecze towarzyskie…
0
Te tournée to napewno niezły zastrzyk kasy ale… kosztem tego, że zespół nie może w spokoju przygotować się do sezonu, spokojnie potrenować czy postawić na przygotowanie kondycji, taktyki czy innych rzeczy bo jest to czas w rozjeździe i raczej spełnienie kontraktów marketingowych. Myślę, że zespołowi wyjść to może na dobre, nieco gorzej z finansami.
1
Jestem ciekawy co teraz? Gdzie wyląduje Ernesto?
3
Rashford, Haaland i jakiś stoper… Sprzedać Balde, Ferrana, ter Stegena i pewnie jeszcze kogoś aby to sfinansować. Niestety to zyczeniowosc, bo bedzie trudne w realizacji…
0
Całe szczęście dla nas, że jednak najbliższy czas będzie cięższy dla Atletico niż dla nas. Teraz w kolejce grają z Realem, chociaż potem jest przerwa reprezentacyjna to mimo wszystko potem czekają nas 3 mecze między Barca a Atletico i po środku jest jeszcze po jednej kolejce - dla nas derby z Espanyolem u siebie a Atletico z Sevilla. Takze teraz lepiej ma Barca ale później sytuacja się mocno wyrównuje
1
Lewandowski zostaje, Ferrana sie pozbyć, pozyskać inną 9 ale nie Alcatraz…
1
Niesamowite ilu mamy bardzo młodych a już ogranych i „doświadczonych” graczy. Niech to dalej idzie w tym kierunku bo jest kilka nowych, młodych nazwisk które pukają do pierwszego składu i kilka które niedługo powinny odmłodzić skład.
3
Wow, informacja najlepsza z możliwych. Chociaż chyba dałbym mu odpocząć w następnym meczu.
4
Nie jest to dobra informacja, bo zdrowie graczy zawsze jest najważniejsze, ale płakał za nim nie będę.
2
Europa wraca do tego i m nadzieję, że ten rok będzie takim mocnym do tego impulsem!