0

Prowadzimy 1-0 a najlepiej ocenianym zawodnikiem w Barcy jest bramkarz…

2

Druga połowa to tragedia… Nie potrafimy zabić meczu a w dodatku dopuszczamy do za wielu okazji Rayo

0

Tak samo Yamal… gość gra wszystko a ewidentnie ostatnie kilka meczy mu nie idzie… Dlaczego w takim meczu Hansi nie dałeś mu odpocząć a dać minuty Bardaghjiemu?

0

To jedna z tych rzeczy dla których warto Araujo mieć na boisku. Potrafi wygrać głowę w swoim polu karnym ale też i rywala.

1

Kur** po co na mecz z Rayo przy ostatnich problemach Garci on gra? Zamiast odpocząć…

1

No cóż, wypłata wygląda solidnie. Zasłużył na taką forsę pod koniec kariery.

0

Czasem czyli bardzo rzadko niestety. Albo praktycznie sporadycznie.

0

Czyli dziś najmocniejszym składem. Po 3 punkty Barco!

0

Dla mnie jest topowym zawodnikiem, jeżeli mamy słuchać za niego ofert to musiałyby być konkretne a w dodatku Barca musiałaby mieć jasny plan na zawodnika aby go zastąpił.

0

No cóż, granie co 3 dni dla niektórych klubów to standard

0

Niesamowity jest Pedri. Wydaje mi się, że on osiągnął poziom na którym nie będzie w stanie nikogo zaskoczyć a ten nagle… zaskakuje swoją postawą. Mistrz.

0

No derby mogą być konkretne. Byleby Atletico chciało powalczyć.

0

Jeżeli zmiennikiem Garci ma być ktoś inny niż Szczęsny to zakup jego powinien wiązać się z bardzo niską ceną. Inaczej zostawiłbym na kolejny sezon Wojtka.

4

Kibice też pamiętają szczególnie ten pierwszy mecz i postawę zespołu która była niegodna Barcy… dlatego macie za co się rewanżować

1

Będzie atrakcyjnym kąskiem na rynku, dlatego trzeba działać konkretnie jak ktoś w Barcy myśli o jego pozyskaniu.

12

Na dyskusję kto zostanie, kto odejdzie tak jak powiedział Hansi nie jest to dobry moment. Na chwilę obecną trzeba walczyć o trofea.

2

Byleby nie dopasował się poziomem do sędziów z Hiszpanii…

0

Myślę, że przyszły sezon powinien spędzić w Barcy a potem się zobaczy jak to będzie wyglądało.

1

Nie ma tu debaty… Bernal już prezentuje wysoki poziom a w dodatku cały czas będzie się rozwijał. De Jong to mam wrażenie, że szczyt możliwości już osiąganal dawno a teraz buja się pomiędzy poziomem dobrym a troszkę lepszym.

3

Trudna sprawa, ale ciężko się dziwić… zawodnik ma na tyle dobre lichy, że nie muszą obniżać ceny bo mogą go zostawić albo sprzedać gdzie indziej…

3

Na takim etapie, na mecze towarzyskie to klub powinien decydować czy puszczą zawodnika na zgrupowanie… to bez sensu aby mający w nogach bardzo dużo zawodnicy w trakcie sezonu latali na zgrupowania i mecze towarzyskie…

0

Te tournée to napewno niezły zastrzyk kasy ale… kosztem tego, że zespół nie może w spokoju przygotować się do sezonu, spokojnie potrenować czy postawić na przygotowanie kondycji, taktyki czy innych rzeczy bo jest to czas w rozjeździe i raczej spełnienie kontraktów marketingowych. Myślę, że zespołowi wyjść to może na dobre, nieco gorzej z finansami.

1

Jestem ciekawy co teraz? Gdzie wyląduje Ernesto?

3

Rashford, Haaland i jakiś stoper… Sprzedać Balde, Ferrana, ter Stegena i pewnie jeszcze kogoś aby to sfinansować. Niestety to zyczeniowosc, bo bedzie trudne w realizacji…

0

Całe szczęście dla nas, że jednak najbliższy czas będzie cięższy dla Atletico niż dla nas. Teraz w kolejce grają z Realem, chociaż potem jest przerwa reprezentacyjna to mimo wszystko potem czekają nas 3 mecze między Barca a Atletico i po środku jest jeszcze po jednej kolejce - dla nas derby z Espanyolem u siebie a Atletico z Sevilla. Takze teraz lepiej ma Barca ale później sytuacja się mocno wyrównuje

1

Lewandowski zostaje, Ferrana sie pozbyć, pozyskać inną 9 ale nie Alcatraz…

1

Niesamowite ilu mamy bardzo młodych a już ogranych i „doświadczonych” graczy. Niech to dalej idzie w tym kierunku bo jest kilka nowych, młodych nazwisk które pukają do pierwszego składu i kilka które niedługo powinny odmłodzić skład.

3

Wow, informacja najlepsza z możliwych. Chociaż chyba dałbym mu odpocząć w następnym meczu.

4

Nie jest to dobra informacja, bo zdrowie graczy zawsze jest najważniejsze, ale płakał za nim nie będę.

2

Europa wraca do tego i m nadzieję, że ten rok będzie takim mocnym do tego impulsem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?