0

@Rifek no to jednak spora różnica. Jak Raphinia dogra do ilości meczów Neya to będzie i tak 15. tys do 12,7 tys. A to dalej robi się 25 pełnych meczów…

0

@Aequlibre minuty są najuczciwszą statystyką to fakt. Aczkolwiek myślę, że minuty są tutaj porównywalne. Ney miał świetne liczby, ale Rafa też z konkretami na wysokim poziomie.

0

Real i tak praktycznie z awansem także myślę, że na ten mecz nie muszą zbytnio ich zdrowiem ryzykować.

0

@Alo_Vi bez przesady. Za darmo nie grał, swoje otrzymał. Teraz wiek ma zaawansowany więc do tego trzeba dopasować wypłatę.

6

Nie zapałaci bo na dzisiejszą chwilę Lewy nie jest warty takich pieniędzy. Nie daje zespołowi tyle ile powinien za te wynagrodzenie.

8

No to może wreszcie sędzia będzie na poziomie Ligi Mistrzów. Chociaż akurat zespoły z Hiszpanii to jakiegokolwiek sędziego trafia innego niż Hiszpan to poziom jest zawsze wyższy…

0

Dziwny jest ten brak płynności… Wygrał, po raz drugi więc za maks 2 tygodnie powinien wrócić na urząd.

0

To jakiś absurd, gość zakłada firmę, nie prowadzi jej sam to zrozumiałe ale w momencie gdy spółka przynosi długi oraz ktoś czeka na pieniądze za wykonaną robotę to nie ma o czym gadać powinien to pokryć z środków prywatnych a dopiero potem szukać sobie sponsora. Nie ładnie zachowanie

0

Cieszą dobre występy młodych zawodników bez doświadczenia. Mam nadzieję, że Bernal będzie się rozwijał a Espsrt wejdzie w obręb składu i będzie dostawał szanse na grę.

2

Wygrał z podobną przewagą co wczoraj Barca z Sevilla na boisku.

0

Ostatnie co może powiedzieć z posłuchem. Parę lat spokoju z tym typem.

2

Wszytko wskazuje, że wygrał Laporta. Szczerze to dobrze. W początkowej fazie miałem kilka zastrzeżeń do kadencji Laoprty ale patrząc na sytuację którą zastał to zbudował zespół, a finanse powoli odbudowuje. Odnośnie Fonta byłem neutralny ale czym bliżej końca zaczął mnie irytować. Jego aktywność, połączona z „atakami” na lewo i prawo powodowało u mnie niechęć do niego. Dobrze, że to się skończy i dobrze, że Laporta zwycięży.

2

Ogólnie dobrze zagrał dziś zespół. Po za niewidocznym Pedrim i w końcowe Yamalem to wszyscy na plus. Oczywiście wyłączając Roberta i dwóch wcześniej wymiennych.

3

Przewaga ogromna, więc raczej Font bez szans. I dobrze bo gość jest mega irytujący

10

No cóż, brakowało mi w końcówce więcej młodzieży ale po za tym meczyk super. Po za momentami dekoncentracji pod koniec połów.

8

Wysokie zwycięstwo, dobra gra, fajna atmosfera, powrót Gaviego…

11

I moim zdaniem zagrał dobre zawody. Powinien dostawać więcej szans.

2

No Lewy nie gra ostatnio jak Lewandowski…

1

Szkoda tego gola na 3:1 ale dobra pierwsza połowa.

28

Dwa karne w jednym meczu to niecodzienna sytuacja dla Barcy. Aczkolwiek oba słuszne.

0

Mieliśmy już jednego takiego co dużo gadał - rządy Bartomeu odbijają się nam do teraz czkawką. Także dajcie już spokój, niech to się skończy i niech ten gość już nie ma nic do powiedzenia .

0

No dość dobrze to wygląda

11

Ten facet za dużo szumu robi w koło siebie. Nie podoba mi się jako kandydat i mam nadzieję, że przegra.

5

Mam nadzieję, że głównie do siatki będą dziś trafiać zawodnicy!!

7

Za dużo na tych poważnych kontuzji. Niestety pomimo, że strasznie go lubię to będzie mu mega ciężko w Barcy

1

Jeden i drugi musiał zapewne robić to mocno na siłę, niech wygra lepszy!

0

Wiadomo, że nie znając ceny Kane. Aczkolwiek te 33 lata plus potencjalna cena mogą odstraszać… Myślę, że trzeba polować na inne kierunki.

1

@bartex952 nie ma napastnika który strzela 100%. Taki jest sport, aczkolwiek moim zdaniem skuteczność Robert ma podobną co 5 lat temu. Jedyne czego mu brakuje to faktycznie szybkości, wytrzymałości i tego co po prostu skończyło się z wiekiem.

10

Czyli początek problemów jeszcze przed meczem…

11

Robert będzie strzelał jak będzie miał okazję. Jest to rasowy napastnik i wykorzystuje zawsze co ma. Odnośnie Ferrana… ma inne atuty, tylko niestety ten kluczowy dla 9 jest jego najsłabszym punktem… także trzeba szukać napastnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?