liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek no to jednak spora różnica. Jak Raphinia dogra do ilości meczów Neya to będzie i tak 15. tys do 12,7 tys. A to dalej robi się 25 pełnych meczów…
0
@Aequlibre minuty są najuczciwszą statystyką to fakt. Aczkolwiek myślę, że minuty są tutaj porównywalne. Ney miał świetne liczby, ale Rafa też z konkretami na wysokim poziomie.
0
Real i tak praktycznie z awansem także myślę, że na ten mecz nie muszą zbytnio ich zdrowiem ryzykować.
0
@Alo_Vi bez przesady. Za darmo nie grał, swoje otrzymał. Teraz wiek ma zaawansowany więc do tego trzeba dopasować wypłatę.
6
Nie zapałaci bo na dzisiejszą chwilę Lewy nie jest warty takich pieniędzy. Nie daje zespołowi tyle ile powinien za te wynagrodzenie.
8
No to może wreszcie sędzia będzie na poziomie Ligi Mistrzów. Chociaż akurat zespoły z Hiszpanii to jakiegokolwiek sędziego trafia innego niż Hiszpan to poziom jest zawsze wyższy…
0
Dziwny jest ten brak płynności… Wygrał, po raz drugi więc za maks 2 tygodnie powinien wrócić na urząd.
0
To jakiś absurd, gość zakłada firmę, nie prowadzi jej sam to zrozumiałe ale w momencie gdy spółka przynosi długi oraz ktoś czeka na pieniądze za wykonaną robotę to nie ma o czym gadać powinien to pokryć z środków prywatnych a dopiero potem szukać sobie sponsora. Nie ładnie zachowanie
0
Cieszą dobre występy młodych zawodników bez doświadczenia. Mam nadzieję, że Bernal będzie się rozwijał a Espsrt wejdzie w obręb składu i będzie dostawał szanse na grę.
2
Wygrał z podobną przewagą co wczoraj Barca z Sevilla na boisku.
0
Ostatnie co może powiedzieć z posłuchem. Parę lat spokoju z tym typem.
2
Wszytko wskazuje, że wygrał Laporta. Szczerze to dobrze. W początkowej fazie miałem kilka zastrzeżeń do kadencji Laoprty ale patrząc na sytuację którą zastał to zbudował zespół, a finanse powoli odbudowuje. Odnośnie Fonta byłem neutralny ale czym bliżej końca zaczął mnie irytować. Jego aktywność, połączona z „atakami” na lewo i prawo powodowało u mnie niechęć do niego. Dobrze, że to się skończy i dobrze, że Laporta zwycięży.
2
Ogólnie dobrze zagrał dziś zespół. Po za niewidocznym Pedrim i w końcowe Yamalem to wszyscy na plus. Oczywiście wyłączając Roberta i dwóch wcześniej wymiennych.
3
Przewaga ogromna, więc raczej Font bez szans. I dobrze bo gość jest mega irytujący
10
No cóż, brakowało mi w końcówce więcej młodzieży ale po za tym meczyk super. Po za momentami dekoncentracji pod koniec połów.
8
Wysokie zwycięstwo, dobra gra, fajna atmosfera, powrót Gaviego…
11
I moim zdaniem zagrał dobre zawody. Powinien dostawać więcej szans.
2
No Lewy nie gra ostatnio jak Lewandowski…
1
Szkoda tego gola na 3:1 ale dobra pierwsza połowa.
28
Dwa karne w jednym meczu to niecodzienna sytuacja dla Barcy. Aczkolwiek oba słuszne.
0
Mieliśmy już jednego takiego co dużo gadał - rządy Bartomeu odbijają się nam do teraz czkawką. Także dajcie już spokój, niech to się skończy i niech ten gość już nie ma nic do powiedzenia .
0
No dość dobrze to wygląda
11
Ten facet za dużo szumu robi w koło siebie. Nie podoba mi się jako kandydat i mam nadzieję, że przegra.
5
Mam nadzieję, że głównie do siatki będą dziś trafiać zawodnicy!!
7
Za dużo na tych poważnych kontuzji. Niestety pomimo, że strasznie go lubię to będzie mu mega ciężko w Barcy
1
Jeden i drugi musiał zapewne robić to mocno na siłę, niech wygra lepszy!
0
Wiadomo, że nie znając ceny Kane. Aczkolwiek te 33 lata plus potencjalna cena mogą odstraszać… Myślę, że trzeba polować na inne kierunki.
1
@bartex952 nie ma napastnika który strzela 100%. Taki jest sport, aczkolwiek moim zdaniem skuteczność Robert ma podobną co 5 lat temu. Jedyne czego mu brakuje to faktycznie szybkości, wytrzymałości i tego co po prostu skończyło się z wiekiem.
10
Czyli początek problemów jeszcze przed meczem…
11
Robert będzie strzelał jak będzie miał okazję. Jest to rasowy napastnik i wykorzystuje zawsze co ma. Odnośnie Ferrana… ma inne atuty, tylko niestety ten kluczowy dla 9 jest jego najsłabszym punktem… także trzeba szukać napastnika.