liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Dla Leo strzelanie bramek, asystowanie to taka naturalna kolejność rzeczy… Niesamowity jest. On strzela i asystuje tak jak normalny człowiek je czy pije. Strzelaj Mistrzu jak najwięcej, osiągaj jak najwięcej, zapisuj się w historii piłki na lata.
0
Nie powinien się wtrącać ani nie powinni go w wybory mieszać kandydaci.
0
@Encore a kiedy się zaczął?
5
Co za mecz w Poznaniu. Nie sądziłem, że w Polskiej lidze mogą być naprawdę niezłe spotkania. Albo chociaż niezle pod kątem widowiska i emocji.
3
Jakaś bójka w meczu czy z jakimś Hiszpanem co z Anką tańczy?
0
Napewno ze słabszym Atletico będzie łatwiej, ale zadanie dalej jest mega wymagające dla Barcelony
9
Bardzo lubię Fermina, ma jakość na Barce a do tego jest człowiekiem walecznym, umiejącym podać, strzelić. Takich zawodników nam potrzeba. Niech się rozwija dalej
1
Nie wiem jak jedni mogą dać 7,1 a inni 5,9 Olmo… Inne mecze oglądali? Dla mnie Olmo bliżej 7 a Ferran bliżej 5
0
No cóż, nie można sobie pozwolić wrzucać.
1
Jestem ciekawy tego dwumeczu. Newcastke nie wygląda dobrze w tym sezonie ale intensywność gry zespołów z ligi angielskiej to nie jest coś przeciwko Barcelona umie grać najlepiej. Zobaczymy jak będzie tym razem.
4
Ciekawe jak to się odbija na zawodnikach. Faktycznie nie jedząc cały dzień logicznym byłoby mieć mniej sił. Aczkolwiek Yamala organizm jest jeszcze bardzo młody i może dlatego ten problem mu nie doskwiera.
8
Ja mam wrażenie, że Ferran od zawsze był problemem Barcy. Miał jeden moment (głównie wchodząc z ławki) gdzie udało mu się być skutecznym ale dla mnie to nigdy nie był zawodnik który powinien być naszą 9.
5
@Fabik87 niektorzy od alkoholu czy dragow powinni trzymać się daleko.
0
@kubix05 chyba swoją naiwność. Na chwilę obecną jest jednym ze słabszych na boisku a od momentu wejścia niczym nawet przeciętnym się nie popisał… Także początek bardziej pchany przez trenera niż realnie przez zawodnika zasłużony.
37
Pedri jest na kosmicznym poziomie. Statystyki nie zawsze to pokazują ale to co robi na boisku jest dyskretne ale niesamowite. Reguluje rytm gry, podkręca tempo, zwalnia albo zagrywa piłkę asystę która mało kto potrafi zagrać. Fenomenalny jest
6
Niestety ale słaby artykuł w którym są wnioski bez uzasadnienia. To tylko tak właściwie promocja tanim kosztem podcastu
33
Niech się rodak pnie do góry ile się mu uda!
0
@Guillegavira w sumie Fermin też, zasłużył się dwoma asystami. Także faktycznie na plus.
0
@Azi na Falsshcore 7.0
28
Oczekiwania ludzi i krytyków zawsze są z kosmosu. Aczkolwiek tym nie mozna się przejmować. Trzeba robić swoje i iść do przodu. Yamal rozwija się świetnie i oby tak dalej.
5
Tutaj się zgodzę, MVP tylko jest jednym wyborem. Na uwage na plus zasługują też Kounde, Bernal, Olmo czy po wejściu Pedri.
0
Fajny mecz, wysokie zwycięstwo z mocnym rywalem szkoda tylko straconej bramki.
14
Fantastyczny mecz Yamala. Wiele meczy rozegrał naprawdę dobrych ale ten wreszcie był konkretny jak przystało na skrzydłowego. Udowodnił, że potrafi hurtem zdobywać gole. Brawo
2
Szef Pedri. To co on gra to inni pomyśleć nie są w stanie.
0
Robert lepiej czuję, gdzie być aby dołożyć jogę i wcisnąć tą bramkę. Dla mnie to jest rasowy napastnik. Jakby nie ten wiek już
1
Barca traci kontrolę w drugiej połowie, wchodzi Pedri Barca przejmuje kontrolę. Niesamowity chłopak
0
@ViscaelBarca2007 zgadzam się, ale wydaje mi się, że zaczynanie w składzie z Lewym to coś na co siły mieć powinien ale też dawałby zespołowi więcej opcji niż Ferran
1
Jakoś z każdym meczem bardziej denerwuje mnie Ferran… Nie wiem czemu się na niego stawia. Niestety alternatywa w postaci rodaka nie jest mega mocna ale jednak chyba wolałbym bardzie Roberta doświadczenie niż tego Ferana
0
Swoją drogą, Yamal narzucający sobie od jakiegoś czasu cały czas presję na barki dziś pokazał światu, że potrafi robić niesamowite rzeczy. Świetny mecz, lekkość, skuteczność, pomysł na grę.
0
Co ten Pedri… To nogi z kryształu są…