liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie do wiary, tracimy lidera z szurającą po dnie Girona… Tragedia, normalnie tragedia co my ostatnio gramy
1
Nie wiem czemu Yamal podszedł do tego karnego… Gra dziś mocno nerwowo, nie jest pewnym punktem drużyny. Moim zdaniem powinien to strzelać Raphinha.
2
Ferran paralityk xd
2
Nie spodziewałem się, że organizatorzy zachowają się jak powinni i ta rozpierduche w 3 serii anulują. Gratuluję Panowie!
1
Te skoki to jakiś organizacyjny cyrk, jakaś porażka.
0
Wellinger nawet jak krótko skacze to ma wysokie oceny xd niedowiary XD
1
Stylowo Kacper jest niesamowity. Pięknie stylowo skacze ten chłopak
9
Boże ten Ferran znów w podstawie…
0
Ciekawie się robi po drugiej grupie, ciekawie. Paweł że będzie mocniejszym punktem niż Kacper nawet jakby to było tylko w jednej serii to i tak szok.
8
Jak można ocenić skok Kacpra i niemca na tę samą 18 pkt notę? Przecież tam powinien być punkt różnicy
6
TOP7 jest możliwe przy założeniu, że zostanie w Barcy na przyszły sezon. Kibicuje mu aby zapisał się jak największym wynikiem strzeleckim w tej historii Barcy.
1
Nie wiem jak ktoś się może z nim przyjaźnić. Niewielu było ostatnio piłkarzy których darze taką niechcęcia.
5
Myślę, że warto byłoby ściągnąć z niego trochę presji… On dalej jest bardzo młody a cały świat na niego intensywnie patrzy… Mam nadzieję, że w Barcy też trochę inni zawodnicy podniosą jeszcze poziom aby chociaż w klubie nie było aż tak dużego szumu wobec Yamala.
0
@Mroziu przeczytaj artykuł o tej sprawie. Ten sędzia 17 meczy nam sędziował dotąd z tego 2 u siebie i 15 na wyjeździe. To dla Ciebie niezrozumiałe i normalne jest?
2
Jestem ciekawy czy to też nadal nie przypadek… 17 meczów sędziuje nam ten gości akurat 15 mecz wyjazdowy? Dziwnie, dziwnie.
1
@kundee nie, nie mówimy o koniu którego kupić się nie da.
4
Ostatnich 5 lat (ok. 2021–2026)
1. Real Madrid – 39 karne
2. Valencia CF – 31 karne
3. Real Betis – 30 karne 
Ostatnich 10 lat (ok. 2016–2026)
1. Real Madrid – 78 karne
2. Valencia CF – 58 karne
3. FC Barcelona – 57 karne
Ostatnich 15 lat (ok. 2011–2026)
1. Real Madrid – 124 karne
2. FC Barcelona – 96 karne
3. Valencia CF – 78 karne 
Ostatnich 20 lat (ok. 2006–2026)
1. Real Madrid – 153 karne
2. FC Barcelona – 122 karne
3. Valencia CF – 103 karne
Przypadek?
1
@Criss18Barca oby, ale tempo ma niezle na razie.
0
@MOLESTA nie czytając komentarzy, rzuciłem to zapytanie w ChatGPT.
Chodzi o klub Real Madrid.
To właśnie Realowi Madryt wielokrotnie zarzucano zdobywanie bramek ze spalonego w kluczowych fazach UEFA Champions League — m.in.:
• Finał 2016 przeciwko Atlético Madryt – gol Sergio Ramosa był szeroko uznawany za zdobyty z pozycji spalonej.
• Półfinał 2018 przeciwko Bayernowi Monachium – kontrowersje dotyczyły bramki Karima Benzemy po dobitce.
To właśnie ten klub najczęściej wskazuje się w kontekście takiego pytania.
1
@kundee masz już białego Araba? Bo jak nie to lepiej go znajdź. Będzie Pan zadowolony.
0
@tomek8756 uuu la, teraz to będą więcej niż 2 karne na mecz.
0
@Roobo ale to ładne. Jak pasuje.
0
@Chimera porządnie, fajnie tam Niemcy mają. Teraz by się im Hitler sprzedał co by czystki z czarnymi zrobił. Inaczej Niemcy zostaną zjedzeni we własnym kraju.
4
@tomek8756 no cóż, ciężko się nie zgodzić.
2
@Comentateiro nie będzie to dla Kane proste, bo wiele kolejek już nie zostało a on musiałby utrzymać tempo ponad 1,25 gola na mecz aby rekord wyrównać. Ciekawie będzie zapewne, bo bez kontuzji, odpuszczania czy pauzy za kartki ma szansę się zakręcić w okolicy rekordu
16
Należy mu się ta szansa. Sporo ostatnio się musiał cofnąć, a teraz ma pierwszą taką szansę w podstawie. Mam nadzieję, że to wykorzysta.
8
Jeżeli Bernal wróci do reguralnosci i zdrowia to wydaje się być wyżej od Casado pod wieloma względami. Niestety ale Casado ma ten sam problem co kiedyś Fabregas - jest w zespole gdzie teraz naprawdę w pomocy mamy kilku bardzo wartościowych zawodników i pomimo, ze mam go za solidnego pomocnika to konkurencja w zespole dziś jest bardzo duża niestety i dla niego może brakować miejsca. W sytuacji Barcy jakby wpłynęła za niego fajna oferta to już niestety nie będzie się nad czym zastanawiać.
0
No cóż, jego historia z Barca długa nie była więc ciężko tu mówić o przywiązaniu czy sentymencie. Powody i klimat odejścia też były kontrowersyjne także nie ma co się dziwić, że relacja z Barca dziś jest jaka jest
0
Zdecydowanie Barca to nie tylko Yamal i pokazuje to świetnie ilość zawodników w czołówce w Europie z ilością goli i asyst. Aczkolwiek Yamal to jeden z tych który czaruje najbardziej
1
Jutro co by nie było trzeba zdobyć 3 punkty i wrócić na właściwą ścieżkę ;)