liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak czasem patrzę na ten poziom zespołów to zastanawiam się gdzie robimy błąd? Atletico przeciętne, Bayern przeciętny+, Arsenal przeciętny i może PSG nieco lepsze ale też głównie momentami i zrywami a nie non stop…
0
Myślę, że się odrodził lekko w Barcy (szczególnie liczbami bo z grą niekoniecznie) więc na pracodawcę będzie mógł liczyć bez problemu zapewne.
1
No coz, jak taki niecepriliwy zanin zaczęło się oficjalne okienko transferowe to chyba nie jest wart uwagi.
2
Wcale by mnie to nie zdziwiło. Rudiger to kawał cwaniaka i prostaka. Jest to chyba zawodnik w czołówce tych „nielubianych” u białych
0
Jedynym zawodnikiem o którego powinniśmy powalczyć to Cancelo.
0
Nie wiem co miałoby to znaczyć w praktyce ale chyba jak jest dyktatorem sportowym to niech nim zostanie
0
No cóż, ciekawe co z tego bexzie
0
Niech wraca do zdrowia
2
No cóż, takie zachowanie mnie nawet nie dziwi.
0
No cóż, do. Chelsea bym mu nie radził bo tam zmiany są non stop na każdym poziomie.
4
Całe szczęście, że do transferu dość nie mogło. Niech Makabe niszczy od środka Madrycki klub
0
Dla mnie 4x nie.
1
Simeone gotów bo nieźle by zyskał.
0
To chyba najsłabszy punkt tej kadry będzie…
1
Jakoś ten Cancelo przekonał mnie i zdecydowanie bardziej wolałbym jego w zespole… ale zdaje sobie sprawę że łatwe to nie musi bycb
0
Mógłby nie zdążyć ale tak właściwie dla nas to dość bezpieczny klasyk.
0
Cały czas jestem w szoku o jakich kwotach tu się mówi
0
Myślę, że dziś obok Rudigera, Viniciusa to właśnie ten grajek jest jednym z najmniej lubianych przeze mnie zawodników białych więc nawet mu nie szkoda go
2
No myślę, że jak ma taki potencjał to powinno się go próbować w sparringach, na treningach, może nawet w jakiś meczach pod koniec tego sezonu.
0
Nieprzyjemne są takie rzeczy ale… zdarzają się niestety. Zdrowia
0
Nie wiem, nie jestem do niego mega przekonany
2
Zaskakuje aż tak wysokie miejsce Rashforda, Raphinia grający więcej byłby bardzo blisko Yamala
10
Czekam chyba na konkrety, bo tak to pół lata będzie się tymi plotkami żyło.
3
Na razie Vini zapobiega świętowaniu. Aczkolwiek to teraz tylko kwestia czasu.
2
No to dobrze by było. Chciałbym aby jeszcze u nas pograł.
0
No cóż, niech chłop coś zacznie sobie grać bo jakby nie kontuzje jakiś potencjał miał
3
Początkowo bardzo mu kibicowałem, później jakoś stanął w rozwoju i zaczął się cofać niestety.
3
Ważne, że wygraliśmy. Są pewne punkty które są na + i na - ale całościowo najważniejsze są punkty zdobyte
0
Same 3 punkty i krok w kierunku mistrzostwa
0
Przewaga jest komfortowa więc zespół niczego nie musi. Chyba, że chcą grać o 100 pkt w lidze to nieco zmienia perspektywę.