0

Jak czasem patrzę na ten poziom zespołów to zastanawiam się gdzie robimy błąd? Atletico przeciętne, Bayern przeciętny+, Arsenal przeciętny i może PSG nieco lepsze ale też głównie momentami i zrywami a nie non stop…

0

Myślę, że się odrodził lekko w Barcy (szczególnie liczbami bo z grą niekoniecznie) więc na pracodawcę będzie mógł liczyć bez problemu zapewne.

1

No coz, jak taki niecepriliwy zanin zaczęło się oficjalne okienko transferowe to chyba nie jest wart uwagi.

2

Wcale by mnie to nie zdziwiło. Rudiger to kawał cwaniaka i prostaka. Jest to chyba zawodnik w czołówce tych „nielubianych” u białych

0

Jedynym zawodnikiem o którego powinniśmy powalczyć to Cancelo.

0

Nie wiem co miałoby to znaczyć w praktyce ale chyba jak jest dyktatorem sportowym to niech nim zostanie

0

No cóż, ciekawe co z tego bexzie

0

Niech wraca do zdrowia

2

No cóż, takie zachowanie mnie nawet nie dziwi.

0

No cóż, do. Chelsea bym mu nie radził bo tam zmiany są non stop na każdym poziomie.

4

Całe szczęście, że do transferu dość nie mogło. Niech Makabe niszczy od środka Madrycki klub

0

Dla mnie 4x nie.

1

Simeone gotów bo nieźle by zyskał.

0

To chyba najsłabszy punkt tej kadry będzie…

1

Jakoś ten Cancelo przekonał mnie i zdecydowanie bardziej wolałbym jego w zespole… ale zdaje sobie sprawę że łatwe to nie musi bycb

0

Mógłby nie zdążyć ale tak właściwie dla nas to dość bezpieczny klasyk.

0

Cały czas jestem w szoku o jakich kwotach tu się mówi

0

Myślę, że dziś obok Rudigera, Viniciusa to właśnie ten grajek jest jednym z najmniej lubianych przeze mnie zawodników białych więc nawet mu nie szkoda go

2

No myślę, że jak ma taki potencjał to powinno się go próbować w sparringach, na treningach, może nawet w jakiś meczach pod koniec tego sezonu.

0

Nieprzyjemne są takie rzeczy ale… zdarzają się niestety. Zdrowia

0

Nie wiem, nie jestem do niego mega przekonany

2

Zaskakuje aż tak wysokie miejsce Rashforda, Raphinia grający więcej byłby bardzo blisko Yamala

10

Czekam chyba na konkrety, bo tak to pół lata będzie się tymi plotkami żyło.

3

Na razie Vini zapobiega świętowaniu. Aczkolwiek to teraz tylko kwestia czasu.

2

No to dobrze by było. Chciałbym aby jeszcze u nas pograł.

0

No cóż, niech chłop coś zacznie sobie grać bo jakby nie kontuzje jakiś potencjał miał

3

Początkowo bardzo mu kibicowałem, później jakoś stanął w rozwoju i zaczął się cofać niestety.

3

Ważne, że wygraliśmy. Są pewne punkty które są na + i na - ale całościowo najważniejsze są punkty zdobyte

0

Same 3 punkty i krok w kierunku mistrzostwa

0

Przewaga jest komfortowa więc zespół niczego nie musi. Chyba, że chcą grać o 100 pkt w lidze to nieco zmienia perspektywę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?