0

No cóż, pewnych rzeczy nie pasuje powiedzieć nawet jak się o nich myśli… Jednakże komuś nerwy pod księżyc sięgają

0

Niesamowite jak można obrócić kota do góry ogonem.

5

Widzę, że wszystkie bzdury z ich telewizji pochodzą od samego Fiorentino. Widzę, że wyobrażenie i „prawdę” ma taką sama jak ich telewizja, nieźle odklejona xD

0

Ciekawi mnie jego powrot, osobiście go nie lubię ale patrząc jaki tam jest burdel to niewiele trenerów może to posprzątać a jednym z nich jest właśnie Mourinho

0

Miejsce ciekawe, kraj piękny, poziom sportowy niższy ale nie beznadziejny, także miejsce interesujące

0

No i brawo należy mu się chociaż tyle.

1

@Arden no to widze, że zaczął emeryturę.

0

@ZuczekFCB1899 ja to nie liczę na szybko na te machinę xd

9

Fajne obrazki, nie wiem czego to kwestia ale Lewy jakby trochę wyluzował w Barcy.

0

No cóż, trudne decyzje przed Lewandowskim.

1

No widać, że coś chłopaki gadali na ten temat, jestem ciekawy czy Robertowi zaproponujemy kontrakt

0

@KamilS689 mam nadzieję, że to będzie on bo długo czekać byśmy nie musieli. Oczywiście miałem na myśli, że ten zawodnik wychodzi ze szkółki i gra w pierwszym zespole a nie tylko w samej szkółce jest bez debiutu czy z jakąś mega marginalnym akcentem w pierwszej zespole

0

@Pedri16Future no jakbym żył tyle czasu ze słońcem… Ten klimat jest genitalny

0

@FCBGrzesiiek też wolałbym jeszcze sezon mieć Lewego w Barcy…

0

@fotohobby te śmieszne myślenie

1

@MessiForeverTheBest moim zdaniem nie jest to zły kierunek na emeryturkę

1

@EzioAuditoreDF mam nadzieję, że to będzie początek polskiej historii w Barcy. Czekam osobiście na pierwszego wychowanka Barcelony z Polski

1

@MsBarca Robert zasłużył na boisku a Wojtek swoją osobowością. Niech świętują, bo kariery wieczne nie będą.

1

@mortistheaxe to wszystkiego najlepszego ;)

1

@Cochise no ma charakter niesamowity, jest silny i to przelewa na zespół.

0

@MateS nie ma się co dziwić, przysłużył się do świętowania

0

@Piotrek1993 wszystko się kiedyś kończy i zaczyna.

0

@Nazio_87 najbardziej dziś dziwie się temu, że ktoś twierdził że Real z nim będzie potężny.

6

Najwyższa ocena zdecydowanie dla Flicka. W takim momencie nie zostawił zespołu w wręcz pociągnął go do zwycięstwa.

0

Tomaszewski już wie.

0

@4drian0 Internet. To część wywiad którego udzielił jakiś czas temu

7

Luis Enrique:

„Nie zgodziłbym się na projekt PSG, gdyby dalej opierał się wyłącznie na wielkich gwiazdach. Postawiłem warunek:

ZMIANA PODEJŚCIA I PEŁNA SWOBODA W BUDOWIE DRUŻYNY.

Z Mbappe zespół grał głównie pod niego, dziś mamy znacznie większą różnorodność i silny kolektyw.

TO MY będziemy tworzyć gwiazdy. Koniec z wydawaniem absurdalnych pieniędzy na piłkarzy, którzy nie są tego warci”.

Trzeba powiedzieć, że gość jest naprawdę kozakiem. Pomimo mojej niecheci do PSG trzeba mu przyznać, że robotę robi konkretna

0

Czym tego więcej tym lepiej.

1

Rashford ma genialne momenty, jakby miał powtarzalność byłby kozakiem

0

Lubię go, lubię jego charakter i nieustępliwość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?