liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż, pewnych rzeczy nie pasuje powiedzieć nawet jak się o nich myśli… Jednakże komuś nerwy pod księżyc sięgają
0
Niesamowite jak można obrócić kota do góry ogonem.
5
Widzę, że wszystkie bzdury z ich telewizji pochodzą od samego Fiorentino. Widzę, że wyobrażenie i „prawdę” ma taką sama jak ich telewizja, nieźle odklejona xD
0
Ciekawi mnie jego powrot, osobiście go nie lubię ale patrząc jaki tam jest burdel to niewiele trenerów może to posprzątać a jednym z nich jest właśnie Mourinho
0
Miejsce ciekawe, kraj piękny, poziom sportowy niższy ale nie beznadziejny, także miejsce interesujące
0
No i brawo należy mu się chociaż tyle.
1
@Arden no to widze, że zaczął emeryturę.
0
@ZuczekFCB1899 ja to nie liczę na szybko na te machinę xd
9
Fajne obrazki, nie wiem czego to kwestia ale Lewy jakby trochę wyluzował w Barcy.
0
No cóż, trudne decyzje przed Lewandowskim.
1
No widać, że coś chłopaki gadali na ten temat, jestem ciekawy czy Robertowi zaproponujemy kontrakt
0
@KamilS689 mam nadzieję, że to będzie on bo długo czekać byśmy nie musieli. Oczywiście miałem na myśli, że ten zawodnik wychodzi ze szkółki i gra w pierwszym zespole a nie tylko w samej szkółce jest bez debiutu czy z jakąś mega marginalnym akcentem w pierwszej zespole
0
@Pedri16Future no jakbym żył tyle czasu ze słońcem… Ten klimat jest genitalny
0
@FCBGrzesiiek też wolałbym jeszcze sezon mieć Lewego w Barcy…
0
@fotohobby te śmieszne myślenie
1
@MessiForeverTheBest moim zdaniem nie jest to zły kierunek na emeryturkę
1
@EzioAuditoreDF mam nadzieję, że to będzie początek polskiej historii w Barcy. Czekam osobiście na pierwszego wychowanka Barcelony z Polski
1
@MsBarca Robert zasłużył na boisku a Wojtek swoją osobowością. Niech świętują, bo kariery wieczne nie będą.
1
@mortistheaxe to wszystkiego najlepszego ;)
1
@Cochise no ma charakter niesamowity, jest silny i to przelewa na zespół.
0
@MateS nie ma się co dziwić, przysłużył się do świętowania
0
@Piotrek1993 wszystko się kiedyś kończy i zaczyna.
0
@Nazio_87 najbardziej dziś dziwie się temu, że ktoś twierdził że Real z nim będzie potężny.
6
Najwyższa ocena zdecydowanie dla Flicka. W takim momencie nie zostawił zespołu w wręcz pociągnął go do zwycięstwa.
0
Tomaszewski już wie.
0
@4drian0 Internet. To część wywiad którego udzielił jakiś czas temu
7
Luis Enrique:
„Nie zgodziłbym się na projekt PSG, gdyby dalej opierał się wyłącznie na wielkich gwiazdach. Postawiłem warunek:
ZMIANA PODEJŚCIA I PEŁNA SWOBODA W BUDOWIE DRUŻYNY.
Z Mbappe zespół grał głównie pod niego, dziś mamy znacznie większą różnorodność i silny kolektyw.
TO MY będziemy tworzyć gwiazdy. Koniec z wydawaniem absurdalnych pieniędzy na piłkarzy, którzy nie są tego warci”.
Trzeba powiedzieć, że gość jest naprawdę kozakiem. Pomimo mojej niecheci do PSG trzeba mu przyznać, że robotę robi konkretna
0
Czym tego więcej tym lepiej.
1
Rashford ma genialne momenty, jakby miał powtarzalność byłby kozakiem
0
Lubię go, lubię jego charakter i nieustępliwość