liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż, ciekawie, ale mało realnie dla mnie…
3
Powodzenia mistrzu!
1
Niesamowita kariera, mam nadzieje, ze którymś tam kolejnym krokiem w jego karierze będzie znowu Barcelona
0
Jestem ciekawy czy który kolwiek oprócz Kane mógłby grać na 9…
0
Wszystko kwestia ceny.
0
Patrząc, że mamy z przodu Yamala i Raphinie to topowy napastnik który kończyłby ich akcję to będzie dla nas mega duże wzmocnienie
1
Mam nadzieję, że Barca będzie miała inny pomysł.
5
Niech się bawią chłopaki
0
@fotohobby akurat wszedłem na stronke i tak mi się spodobało XD
0
Ciekawie czy to nie jest ktoś „na sztukę”
0
Trzeba go dobrze sprzedać i na tym zarobić.
0
On zyskał niesamowitą pewność siebie, widać, że to się na boisku odbija
1
Niech skarżą Białych ile mogą.
1
To na szczęście jeden z tych słabszych braci, ale dalej szkoda
0
Zasłużył na to, zdecydowanie
0
Nagradzać bym nie nagradzał, ale za to można go w klubie zostawić
20
Musiał Inigo do Cristiano przyjść aby ten mógł coś wygrać w tej Arabii xd
0
Niesamowity gość, zdecydowanie umie w Puchary
6
Zdecydowanie lepiej postawić na wychowanka, niż na mało perspektywicznego Duńczyka. Niekoniecznie bez perspektyw z racji na wiek, tylko bardziej na kontuzje
1
Myślę, że w fazie grupowej spokojnie Hiszpania da radę, kwestia jak będzie z jego dyspozycją po kontuzji.
1
Młody, z klubu który tanie nie sprzedaje swoich talentów. Będzie trzeba się szarpnąć jeżeli Deco chce go sporowadzic
6
Takie szybkie krótki pytania są fajne. Można szybko poznać ekipę
1
Dziwna historia z tym Negreira od samego początku
1
No to ciekawie, szkoda, że Manchester nie chce negocjować ani trochę…
3
No cóż, jego rola w zespole spada, a wynagrodzenie jest na bardzo wysokim poziomie… Tutaj klub musi coś spróbować zrobić
0
Dla nich byłoby to dużo wzmocnienie
3
Nie zazdroszczę mu, dobry sezon, szansa na mistrzostwo z kadrą… Wypada w meczu o pietruszkę…
0
Emiracie kontakty…
0
Mam nadzieję, że tego nie zrobi
0
No cóż, i tak bardzo dużo zdobył w City.