liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No widać, że coś chłopaki gadali na ten temat, jestem ciekawy czy Robertowi zaproponujemy kontrakt
0
@KamilS689 mam nadzieję, że to będzie on bo długo czekać byśmy nie musieli. Oczywiście miałem na myśli, że ten zawodnik wychodzi ze szkółki i gra w pierwszym zespole a nie tylko w samej szkółce jest bez debiutu czy z jakąś mega marginalnym akcentem w pierwszej zespole
0
@Pedri16Future no jakbym żył tyle czasu ze słońcem… Ten klimat jest genitalny
0
@FCBGrzesiiek też wolałbym jeszcze sezon mieć Lewego w Barcy…
0
@fotohobby te śmieszne myślenie
1
@MessiForeverTheBest moim zdaniem nie jest to zły kierunek na emeryturkę
1
@EzioAuditoreDF mam nadzieję, że to będzie początek polskiej historii w Barcy. Czekam osobiście na pierwszego wychowanka Barcelony z Polski
1
@MsBarca Robert zasłużył na boisku a Wojtek swoją osobowością. Niech świętują, bo kariery wieczne nie będą.
1
@mortistheaxe to wszystkiego najlepszego ;)
1
@Cochise no ma charakter niesamowity, jest silny i to przelewa na zespół.
0
@MateS nie ma się co dziwić, przysłużył się do świętowania
0
@Piotrek1993 wszystko się kiedyś kończy i zaczyna.
0
@Nazio_87 najbardziej dziś dziwie się temu, że ktoś twierdził że Real z nim będzie potężny.
6
Najwyższa ocena zdecydowanie dla Flicka. W takim momencie nie zostawił zespołu w wręcz pociągnął go do zwycięstwa.
0
Tomaszewski już wie.
0
@4drian0 Internet. To część wywiad którego udzielił jakiś czas temu
7
Luis Enrique:
„Nie zgodziłbym się na projekt PSG, gdyby dalej opierał się wyłącznie na wielkich gwiazdach. Postawiłem warunek:
ZMIANA PODEJŚCIA I PEŁNA SWOBODA W BUDOWIE DRUŻYNY.
Z Mbappe zespół grał głównie pod niego, dziś mamy znacznie większą różnorodność i silny kolektyw.
TO MY będziemy tworzyć gwiazdy. Koniec z wydawaniem absurdalnych pieniędzy na piłkarzy, którzy nie są tego warci”.
Trzeba powiedzieć, że gość jest naprawdę kozakiem. Pomimo mojej niecheci do PSG trzeba mu przyznać, że robotę robi konkretna
0
Czym tego więcej tym lepiej.
1
Rashford ma genialne momenty, jakby miał powtarzalność byłby kozakiem
0
Lubię go, lubię jego charakter i nieustępliwość
0
Campeones! Nic dodać, nic ująć
0
Ciekawe obrazki, widać radość. Sezon nie był prosty, ważne że dobrze się kończy
2
Ważne było zwycięstwo, potwierdzenie Mistrzostwa. Reszta ma drugorzędne znaczenie
9
Biali potrafią się zachować? Tego się nie spodziewałem ale dobrze, że potrafią.
5
Zdecydowanie jest w najlepszym miejscu i bardzo dobrym czasie!
0
Coś mi się wydaje, że tutaj nie tylko o uraz chodzi.
3
Gratulacje. Prosty sezon to nie był ale w całym sezonie Barca była zdecydowanie lepsza
3
Śmieszny jest ten zawodnik. Przywołuje coś, czego nie jest w pełni historia. Większość z tych 15 pucharów to nie była nawet za jego życia a ten manifestuje jakby wszystkie je wygrał.
2
Fajnie, cieszy to, że interesują go losy klubu.
0
Mam nadzieję, że Real Madryt wróci z Arbeloa na ławce trenerskiej