1

No widać, że coś chłopaki gadali na ten temat, jestem ciekawy czy Robertowi zaproponujemy kontrakt

0

@KamilS689 mam nadzieję, że to będzie on bo długo czekać byśmy nie musieli. Oczywiście miałem na myśli, że ten zawodnik wychodzi ze szkółki i gra w pierwszym zespole a nie tylko w samej szkółce jest bez debiutu czy z jakąś mega marginalnym akcentem w pierwszej zespole

0

@Pedri16Future no jakbym żył tyle czasu ze słońcem… Ten klimat jest genitalny

0

@FCBGrzesiiek też wolałbym jeszcze sezon mieć Lewego w Barcy…

0

@fotohobby te śmieszne myślenie

1

@MessiForeverTheBest moim zdaniem nie jest to zły kierunek na emeryturkę

1

@EzioAuditoreDF mam nadzieję, że to będzie początek polskiej historii w Barcy. Czekam osobiście na pierwszego wychowanka Barcelony z Polski

1

@MsBarca Robert zasłużył na boisku a Wojtek swoją osobowością. Niech świętują, bo kariery wieczne nie będą.

1

@mortistheaxe to wszystkiego najlepszego ;)

1

@Cochise no ma charakter niesamowity, jest silny i to przelewa na zespół.

0

@MateS nie ma się co dziwić, przysłużył się do świętowania

0

@Piotrek1993 wszystko się kiedyś kończy i zaczyna.

0

@Nazio_87 najbardziej dziś dziwie się temu, że ktoś twierdził że Real z nim będzie potężny.

6

Najwyższa ocena zdecydowanie dla Flicka. W takim momencie nie zostawił zespołu w wręcz pociągnął go do zwycięstwa.

0

Tomaszewski już wie.

0

@4drian0 Internet. To część wywiad którego udzielił jakiś czas temu

7

Luis Enrique:

„Nie zgodziłbym się na projekt PSG, gdyby dalej opierał się wyłącznie na wielkich gwiazdach. Postawiłem warunek:

ZMIANA PODEJŚCIA I PEŁNA SWOBODA W BUDOWIE DRUŻYNY.

Z Mbappe zespół grał głównie pod niego, dziś mamy znacznie większą różnorodność i silny kolektyw.

TO MY będziemy tworzyć gwiazdy. Koniec z wydawaniem absurdalnych pieniędzy na piłkarzy, którzy nie są tego warci”.

Trzeba powiedzieć, że gość jest naprawdę kozakiem. Pomimo mojej niecheci do PSG trzeba mu przyznać, że robotę robi konkretna

0

Czym tego więcej tym lepiej.

1

Rashford ma genialne momenty, jakby miał powtarzalność byłby kozakiem

0

Lubię go, lubię jego charakter i nieustępliwość

0

Campeones! Nic dodać, nic ująć

0

Ciekawe obrazki, widać radość. Sezon nie był prosty, ważne że dobrze się kończy

2

Ważne było zwycięstwo, potwierdzenie Mistrzostwa. Reszta ma drugorzędne znaczenie

9

Biali potrafią się zachować? Tego się nie spodziewałem ale dobrze, że potrafią.

5

Zdecydowanie jest w najlepszym miejscu i bardzo dobrym czasie!

0

Coś mi się wydaje, że tutaj nie tylko o uraz chodzi.

3

Gratulacje. Prosty sezon to nie był ale w całym sezonie Barca była zdecydowanie lepsza

3

Śmieszny jest ten zawodnik. Przywołuje coś, czego nie jest w pełni historia. Większość z tych 15 pucharów to nie była nawet za jego życia a ten manifestuje jakby wszystkie je wygrał.

2

Fajnie, cieszy to, że interesują go losy klubu.

0

Mam nadzieję, że Real Madryt wróci z Arbeloa na ławce trenerskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?