0

@kkbarca I to są prawdziwe potrzeby Barcy. Wzmocnienie boku poprzez prawego obrońcy z krwi i kości oraz alternatywy i poczucia konkurencji dla Lewandowskiego.

0

@esem91 i my gramy w piłkę w erze Varu…

0

@tristan87 @BordowyPtak Mial 4,5-5 i chciał podwyżkę w granice 7-7,5.

0

@AduŚ07 Bo nikt Ci nie zaproponował za to kilkudziesięciu milionów dolarów rocznie.

0

@PoGGi tak, wczorajszy mecz Barcy był na Eleven.

3

Niech młody nabiera doświadczenia, fajnie ze Xavi ma na niego pomysł. Mam nadzieje, ze ta cała sytuacja finansowa Barcelony zachęci Xaviego do sięgania po młodych zawodników, bo to jest zapewne jakiś sposób uwolnienia sie od problemów finansowych.

2

Zdecydowanie dziś Xavi w ustawieniu 4-3-3 ma możliwość na postawienie obok Roberta Raphinii oraz Ansu Fatiego (ten facet powinien dostać ostatnia poważna szanse od klubu w postaci tego sezonu). Jak zmienników tych panów mamy za Ansu Ez Abde a za Raphinie Yamala. Moim zdaniem klub powinien odważnie postawić na tych dwóch młodych zawodników, tym bardziej, ze szansy na sprowadzenie jakiegoś zawodnika o wysokiej jakości raczej nie mamy. W dodatku transfer Cancelo oraz ofensywne usposobienie Balde zapewne pomogą wzmocnić nasza ofensywna (i nie tylko) gre na bokach. Moim zdaniem ważniejszy od skrzydłowego dziś jest szybszy transfer Vitora Roque jako zmiennika dla Lewandowskiego.

3

Nie powinnismy po nikogo ruszać. Mamy Raphinie, Fatiego któremu trzeba dać ostatnia szanse gry, w dodatku młodych Ez Abde czy Yamala. Zdecydowanie bardziej wole aby klub postawił na tych młodych zawodników niż sciągał kolejnego zawodnika który niekoniecznie musi wypalić. Po za tym mamy jeszcze Ferrana czy opcjonalnie Gaviego który może zagrać bliżej boku.

3

Jak Chelsea może wypożyczyć zawodnika za którego zapłaciła tyle kasy to ja nie mam pojęcia…

9

Kolejny wałek. Gavi nie miał szans zareagować, został popchnięty przez zawodnika Getafe a ponad wszystko nie mam pewności czy dotknął piłkę ręka czy barkiem. W każdym razie wcale mnie nie dziwi, ze sędzia znów ocenia sytuacje na niekorzyść Barcelony w dodatku znowu zrobił to bezkarnie. Nic się nie zmienia w hiszpańskim sędziowaniu dlatego ta liga toczy się na dno.
Inna sprawa jest, ze Barca nie może liczyć na sędziów w takich sytuacjach i musi rozstrzygać mecze o wiele wcześniej.

0

Nie będę żałował po jego odejściu. W takim samym stylu przyszedł do nas, w takim samym stylu odchodzi. Jest to wyrośnięte dziecko, żaden profesjonalista.

1

Obstawiam, ze 39 goli.

7

Pomimo, ze to bramkarz prześcieradeł to nikomu takich urazów nie życzę. Mimo wszystko wracaj do zdrowia!

3

Ja myśle, ze era Linekera już zapewne się skończyła. Co do Roberta to ten poziom zawodnika, ze mówić o końcu ery można w momencie gdy zakończy karierę.

2

Pokora, ciężka praca, do tego bardzo inteligenty i ambitny. Takich nam trzeba więcej ;) cieszę się, ze to właśnie on został jednym z kapitanów

0

Przy tych opcjach wyżej wymienionych postawiłbym na Raphinie, Abde, Fatiego i Ferrana

6

Nie ma ceny za Pedriego. Jest to ostatni zawodnik do sprzedania, tylko w sytuacji, jakby klubowi groziło bankructwo…

0

No i dobrze, facet ma wielki potencjał również na papierze. Oby na boiskach w europie to udodonił.

20

I to mi się podoba Panie Niemiec.

0

Ja to średnio bym chciał go w tej Barcy oglądać...

14

Arabia Saudyjska nie chce go tam za 100 mln euro?

1

Po każdym kolejnym odwołaniu powinno się dodać im do kary kolejny mecz przy zamkniętych trybunach, bo kara tylko 2 meczów to zdecydowanie za mało za takie zachowanie.

3

Zdecydowanie szybkie dołączenie jest korzystne dla każdej strony. Lewandowski poczuje konkurencje, ale tez będzie mógł nieco odsapnąć, Vitor będzie miał nauczyciela na najwyższym poziomie, a Barcelona będzie miała pod okiem zawodnika na przyszłość.

0

Czy ktos sie dziwi, ze Messi, Busi i być może Alba na stare lata chcą sie cieszyć czymś co kochają bez presji w dodatku za bardzo fajne pieniądze?

4

Polska jak to Polska, Mołdawia uczy nas grać w piłkę. Brawo my.

27

Gratulacje Panowie! Dobry mecz Alby, dobre wejście Ansu. Gratulacje

10

Niech sobie chłopaki dorobią porządnie w Miami. Dali Barcelonie wszystko, teraz czas dla nich na grę bez presji i za porządną kasę.

2

Zobaczyłbym go z wielka chęcią u nas, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, ze dla takich graczy w tym momencie Barcelona nie jest czymś pewnym.

0

Każda gotówka miłe widziana, szczególnie za tych co się u nas nie przebili.

6

Każdy trener mówił, ze trenowanie Barcy to jest mega presja, także wcale nie dziwne, ze jest ona również na Xavim. W każdym razie z presja jak widać radzi sobie świetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?