liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce go w Barcelonie, szczerze powiedziawszy potrzebujemy na dziś zawodników innego profilu.
39
Bardzo dobry kierunek. Do tego zapewne przyda się Deco. Powinnnismy co okienko sprowadzać 2-3 młodych, dobrze rokujących zawodników z Brazylii za 2/4mln euro. Z 10 takich zapewne 1-2 wypala do pierwszego składu, 3-5 uda się pewnie sprzedać z zyskiem pokrywającym zakup 10 takich młodych a pozostałych będzie można policzyć bez straty. Tak powinno się dziś działać na rynku.
3
Opornie klubowi idzie pozbywanie się niechcianych zawodników.. Oby w tym przypadku sprawa zamknęła się dla nas pozytywnie.
0
@Grzejdziuch wiem, że to poprzedni herb Barcy, aczkolwiek na koszulkach meczowych ich nie dostrzegłem. Myślałem, ze ta koszulka Roberta to wtopa a jednak nie.
22
dzisiaj to była całkiem dobra druga połowa. Patrząc na to jakim składem dysponuje na dziś Xavi to naprawdę wyglądało to przyjemnie, a zwycięstwo na Villarealu jest bardzo cenne. Niech ta maszyna się rozpędza, a klub przypicisnie pod koniec okienka te 2 transfery które przydadzą się drużynie.
PS. Jednak drużyna grająca trojka napastników jest o wiele przyjemniejsza dla oka.
0
@bary przyjrzyj się na herb na koszulce z wywiadu.
1
Chyba dali mu koszulkę z podrobionym logo. Robercik, dajesz jaja.
0
Xavi te Twoje rozwiązania dziś były strzałem w kolano… Aczkolwiek niestety trzeba przyznać, ze na bokach obrony dziś Xavi wyboru nie miał… Jedyne co mógł zrobić to zacząć mecz na 3 stoperów, dołożyć do tego trzech napastników i zagrać 4 pomocnikami w środku. Chyba to byłoby najlepsze rozwiązanie patrzac na to w kim na bokach mial obstawiać Xavi.
3
Z Roberto na boku nie mamy za wiele dobrego do zaoferowania. Co do alosno. Ma gość tez sporo braków ale jego wrzutki bywają ciekawe.
0
On z meczu na mecz się rozkręca. Fajnie się na niego patrzy i do momentu wejścia Ferrana najwiecej dobrego z przodu płynęło od naszego młodego skrzydłowego. Niech się tak dalej rozwija a będziemy mieć wiele radości z niego.
0
Gość ma całkiem niezłe wrzutki, może się przydać jako zmiennik Balde.
0
Miejmy nadzieje, ze obejdzie się bez kontuzji. Jednak przy braku Araujo i niegotowość Iningo potrzebujemy Duńczyka.
17
Jak zawodnik PSG może w kontekście jakiejkolwiek innej drużyny mówić o "gównianej drużynie"? On chyba sam tego nie rozumie :)
14
Widać, że Messi odzyskał radość gry której w PSG mu brakowało.
4
Fajny artykuł, widać, ze autor zna się na rzeczy. Oby Barca Athetic przyniosła nam wiele uśmiechów i życzę kilku zawodnikom z tego zespołu awansu do pierwszej ekipy.
0
Zapraszamy serdecznie ;)
0
Szybko pędzie ta kariera tego chłopaka. Niech się rozwija tak dalej a da nam wiele dobrego.
12
Facet ma 18 lat, duzy potencjał, można by go oszlifować.
3
Wyszła właśnie klasa Gundogana przy bramce na 1:0… Ten gość nie wybiera prostych rozwiązań a bardzo często próbuje rozwiązań trudnych robiących o wiele więcej dobrego. Mam nadzieje, ze Xavi nie będzie go ustawiał zbyt daleko pola karnego bo bliżej niego Niemiec jest zabójczo groźny. Potrafi doskonale uderzyć, zagrać otwierająca piłkę czy po prostu asystować.
Druga bramka to kunszt Ter Stegena, przytomność Roberta oraz wykończenie Torresa którym w poprzednim sezonie nie grzeszył.
1
Moim zdaniem, jeżeli przyjście Vitora Roque nie będzie możliwe Xavi z Ferrana powinien zrobić jokera. Zawodnika który albo wchodzi na drugiego napastnika za Lewego albo jest jego zmiennikiem. Myśle, ze w tej roli Hiszpan może się odnaleźć. Jednak stawianie go na skrzydło to krzywda dla zespołu jak i samego zawodnika. Liczę, ze Ferran pokaże swoją jakosc w tym sezonie.
5
Takich zawodników nam potrzeba. Potrafi zdobyć bramkę, zaliczyć asystę, ma 23 lata wiec już jakieś doświadczenie i potencjał na przyszłość tylko te wymagania Ajaxu odnośnie odstępnego…
0
To ten zawodnik z którym nie powinnismy wiązać nadziei . Zwolnienie dużej kwoty z płac to jeden plus a jakby się jeszcze udało kilka milionów zarobić na sprzedaży… Byłaby to bajka
1
Wielka szkoda, ze odrzucił ofertę z Arabii. Dla mnie 15 mln za tego gościa to cena warta uwagi a nie rozumiem dlaczego Sergi - z całym szacunkiem do jego „umiłowania” do katalońskich barw nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego aby moc grać w Barcelonie… Dlatego powinno się dawno z nim pożegnać ;)
7
Yamal to papiery na wielkie granie. Gość powinien grać dużo, a z prawdziwego zdarzenia prawym obrońca będzie jeszcze groźniejszy niż Dembele :)
2
Ile sytuacji by nie było, to karny dla Barcy to jakaś abstrakcja. Chyba urwanie nogi komuś spowoduje, ze sędzia gwizdnie. Jakość sędziowania jest koszmarna, w dodatku sędziowie ciągną za sobą poziom całej ligi... Niestety ale w zła stronę to idzie.
7
Jak dla mnie to Xavi zaczyna przesadzać z tymi składami… Próbuje wepchać 4, czasem 5 pomocników na sile przez co drużyna zaczyna zatracać balans. W tym meczu, u siebie mamy właściwie tylko 2 zawodników którzy są przeznaczeni do atakowania… Wydaje mi się, ze w takich meczach powinno być ich zawsze 3… Aczkolwiek mecz to zweryfikuje.
0
Powinien zagrać Ez Abde oraz Fati a minut powinien dostać tez Ferran i Yamal.
6
To jest właśnie Hiszpania. Tuszuje się błędy, nie wyciąga się konsekwencji i sędziowie dalej robią co robią. Powinno się ich odsunąć od kilku kolejek, ukarać finansowo za popełnione błędy (gdy sędzia korzyta z VAR a i tak popełnia błąd o wartości 2 pkt) to kara powinna być konkretna i bezdyskusyjna!
0
Bierzcie, bierzcie ;)
3
Bez przesady, to jakiś żart chyba.