liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Survier nie da się tego porównać, bo z tymi limitami które mamy to nasze transfery są bardzo dobre.
23
To prawda. Niestety z taka ławka przy kilku wykluczeniach nie jesteśmy w stanie walczyć na kilka frontów.
Trzeba pogratulować Manchesterowi bo robią świetna robotę i zająć się hiszpańskim podwórkiem!
1
Najlepsze: Gratulacje Manchester
Najgorsze: bez europejskiej walki w tym roku.
Bardzo słaba jakość na skrzydłach.
1
@Alberto1031 takie jest Twoje zdanie które z realiami nie maja nic wspólnego. Przegraliśmy z drużyna która ma najwiecej zwycięstw w tym roku i walczy o mistrzostwo w najsilniejsze lidze. Takie są realia.
7
La Rambla uwielbiam! Wygrywamy, sami bogowie z Xavim na czele, porażka nawet w godnym stylu błoto jak na stronie prześcieradeł… Czasem az oczy bolą. Zero godności i klasy.
0
@Beztroskii zdecydowanie.
0
@Lucassito nie wiem co ty oglądałeś ale polecam Ci obejrzenie okularów na półce w optyku.
1
@QuQ zdecydowanie popieram. Trzeba oddać klasę rywalowi (obecnie topowy europejski zespół) i dziękować Xaviemu, ze potrafiliśmy godnie z nimi powalczyć.
Niedoskonałości w naszej grze są widoczne, ale ten projekt dopiero zaczyna się rozwijać!
2
Wkurzają mnie takie „marudzenie” większości ludzi tu. Ludzie, graliśmy z Topowa ekipa w Europie a przegraliśmy po dobrym dwumeczu jedna bramka! Trzeba iść dalej a nie przezywać.
42
Zgadzam się z nim. Trafiliśmy na godnego rywala z którym zagraliśmy bardzo dobry dwumecz. Gratulacje dla Manchesteru i pracy ten Haaga, my musimy zabierać się za Hiszpanie i próbować w Europie sił za rok! Visca!
2
Uwielbiam te podziały polityczne… Marca zaprasza samych ludzi którzy są przeciw Barcelonie. Powinni tez źrebaka zaprosić. To kolejny „Madridista”
3
@BarcaKings965212 tak, dlatego z jedna z najlepszych obecnie ekip w Europie przegrywamy w dwumeczu 1 golem… Zastanow się chlopie
1
Niestety ale Barca w Europę ostatnio ma pecha… Słaby Real trafia na słaby Liverpool, mocniejsza Barca trafia na mocny Manchester… Trzeba brać się za Hiszpańskie podwórko w tym sezonie i w przyszłym próbować sił w Lidze Mistrzów.
2
Imponująco wyglada nasz skład mimo kilku nieobecności! Po awans!!
1
Statystyki statystykami ale ostatnio postawa Roberta mi się nie podoba. Mam nadzieje, ze to chwilowe załamanie formy i dziś zaznaczy swoją wielka obecnością ten mecz! Oby bo potrzebujemy jego bramek i dobrej gry.
1
Cholernie ciężko będzie zastąpić Pedriego i Gaviego bez utraty poziomu w środku pola niestety... Oby Roberto dał z siebie wszystko.
0
Mecz bez większej historii, ważne, ze drugorzędne postacie pokazały się z dobrej strony. Po tym meczu ważne są 3 punkty i kilka dobrych występów zmienników.
1
Nie wiem czy to dobry pomysł, powrót Leo... Projekt Xaviego ma jakiś plan, pytanie czy ten uwzględnia w nim Messiego. :) Chciałbym aby wrócił ale jak Xavi znajdzie na niego pomysł
2
Powiedzcie mi jak Białe Prześcieradełka mogą mieć oczekiwane gole (przed chwilą) 1,18 i strzelić 5 bramek? W dodatku na Anfield... Oglądam mecz i nie dowierzam, jak to się dzieje...
18
Całkiem spora ta grupka! Xavi musi być dumny, ze aż tylu jego zawodników w wolnym dniu trenuje.
0
Powinnismy zarobić na nim pare euro jak jest tylu chętnych. Przedłużyć kontrakt i próbować sprzedać.
8
Ansu, nie wiem co się z tobą stało ale niestety dzisiaj jesteś daleko w tyle za Dembele, Raphinia i co najgorsze ostatnio nawet za Ferranem.
Mam nadzieje, że chłopak się odbuduje, że wróci na stare tory bo dalej ma wielki potencjał ale ewidetnie ma jakiś problem...
34
Dziś to był Ferran na którego liczyłem. Szkoda, ze bez asysty bądź bramki ale dobry występ daje Xaviemu alternatywę i podstawy do liczenia na niego.
2
Najlepsze: Postawa Ferrara, Roberto, ter Stegena
Najgorsze: Druga połowa, Fati, brak 3 bramki i dopuszczanie Cadiz do sytuacji
8
Nie ważne jak sprawa się skończy, smród wokół klubu zaczyna się robić i zostanie z nami na kilka następnych lat, nawet gdy wszystko okaże się nieprawdziwe.
39
Ta sportowa złość jest nawet pozytywna. Ważne, ze przeprosił oraz, ze jego dyspozycja jest coraz wyższa. Mam nadzieje, ze jeszcze rozwinie skrzydła.
0
Najgorsze są kontuzje gdy zawodnik naprawdę pomimo takiej klasy jak Pedri się rozwija, gra coraz ciekawsza piłkę i tu nagle… Boom kontuzja i wypada w bardzo ważnym momencie sezonu. Pech i wielka strata dla zespołu Xaviegi
1
Jestem bardzo ciekawy Barcy z Man Utd… Swoją droga ostatnio gra PSG podchodzi pod kompromitacje…
4
Swoją droga Christensen tez jest w mega formie…
16
Niech mu się wiedzie. Zawsze chłopa lubiłem. Nie każdy zawodnik "miał jaja" a on jednak często z tej strony się pokazywał.