liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra połowa, dobrze wyglądamy w kolejnym meczu z rzędu. Pedri, po za niefortunnym zagraniem kosmos.
9
Robercik jeszcze byś tak wrócił do formy z początku swojej przygody w Barcelonie i byłbyś wisienką na tym świetnie prezentującym się zespole.
25
Cieszy mnie to bardzo.. Cieszy mnie, że Barca nazwiskami takimi jak Lewandowski czy Xavi na ławce zaczęła na stadion ściągać kibiców i jeszcze bardziej cieszy mnie, że gra i wynikami utrzymuje wysoką frekwencje na trybunach! To świetna atmosfera, że w koło klubu dzieje się tyle dobrego.
1
Usprawiedliwienie w Madryckich gazetach dla słabej formy Viniciusa na wyjazdach to jak zwykle, poziom ASa i Marci... :)
13
Mam nadzieje, że trend zostanie podtrzymany.
1
Facet walczy teraz o swoją przyszłość. Uda mu się w kilku meczach pokazać jakość to powinien zostać na przyszły sezon, jeżeli nie wywalczy sobie miejsca w zespole to w leci powinnismy go sprzedać.
8
Wyniki zespołu Xaviego to drugie, gra to jeszcze inna sprawa ale mentalność, nastawienie, niedopuszczenie i agresja po stracie to są elementy które są jak za najlepszych czasów… Mamy zespół w którym każdy zna swoją role i wie co ma robić….
48
Rywalizacja Balde z Alba powoduje w nich to, ze obaj stają się coraz lepsi a mam wrażenie, że nikt z nich nie jest zły gdy gra drugi… Świetne podejście Alby, rozumie potencjał Balde a jak dostaje szanse gry to ja wykorzystuje jak dziś. Brawo Panowie!
0
Ma racje, Sevilla nie bez powodu ma duże problemy w tym sezonie. Ten zespół jest słaby, bardzo słaby.
26
Na plus: Dobra pierwsza połowa, bardzo dobra druga. Szybkie zamknięcie wyniku, świetna organizacja gry w defensywnie i odbiorze.
Na minus: brak gola Lewego, kontuzja Busiego.
0
Nic nowego, zawsze się o tym gadało.
0
Xavi musi jak najszybciej odzyskać najlepsza wersje Fatiego… Jest dalej bardzo młody ale jednak patrząc na niego np względem Viniciusa to niestety ale Fati po kontuzji został daleko za plecami Viniciusa. Liczę, ze nasz wychowanek jeszcze w tym sezonie wróci na swoj poziom.
2
Dembele z taka głowa to na pewno silny punkt zespołu. Takiego zawodnika chętnie zobaczyłbym na dłużej w Barcy.
22
Trafnie określił jego grę dziś Ćwiąkała… Potrafi irytować a potem zagrać genialnie. Ważne, ze dziś zakończył mecz z golem, mam nadzieje, ze się pod nieobecność Dembele rozwinie…
1
Pan Tebas tylko narzeka, marudzi i utrudnia. Lepiej jakby wziął się do roboty i rozwinął La Ligę tak jak rozwija się Premier League, bo za 2 lata różnica będzie kosmiczna.
1
Ten chłopak sobie tą "6" wywalczył po prostu. Brawo dla niego, to duży awans. Przejąć numer po naszej Legendzie.
0
Pedri zycze Ci abyś zakręcił się w liczbie meczów w koszulce Barcy bliskiej swojego obecnego trenera!
1
Niech Pep spełnia się w City, dajmy pracować Xaviemu w Barcy.
0
Ten transfer to pomyłka, niech odchodzi gdziekolwiek
0
Nie dobrze to wyglada. Mam nadzieje, ze wróci na Ligowy Klasyk oraz, ze nie będzie to jakaś seria! Zdrowia!
4
to za jutrzejsze ewentualne zwycięstwo będzie 11000 punktów?
10
Barca już w półfinale i bardzo liczę dziś na Atletico! Niech wyeliminują białych dziś ;)
14
Widać coraz większe efekty pracy Xaviego w Barcelonie. Dla mnie w Barcelonie wreszcie jest ta radosc z gry… Nie mówiąc o piętkach i innych zagraniach ale aktywności i chęciach tych zawodników… Dziś każdy robił ruch, poruszał się sporo i dawał alternatywy. Bardzo fajnie się to oglądało tylko trochę więcej skuteczności i koncentracji…
2
Całe szczęście, bo ten młody Pracuś jest nam potrzebny. Dodatkowo coraz bardziej jego dośrodkowania ze stałych fragmentów mi się podobają. Świetnie się rozwija, urazy są niepotrzebne.
1
Całe szczęście, ze to zrobi. Zespol po za kilkoma błędami wyglądał dobrze i można było się postarać, żeby ten mecz zamknąć wcześniej. Chociaż sporo uspokoić.
6
Swoją droga Niemiec w tym sezonie ligowym staje się prawdziwym murem nie do przejścia. Praktycznie w każdym meczu wyciąga coś robiąc to w bardzo wyrafinowany sposób. Miło się patrzy na jego postawę.
4
Słaby mecz dziś Pedriego, w drugiej połowie widać było spore zmęczenie.
0
Ansu był dziś irytujący, moim zdaniem jako alternatywa dla Lewandowskiego się nie sprawdzi. Ważne 3 punkty, historii brak.
0
Moim zdaniem pisanie o nowej erze jest zbyt wczesne. Aczkolwiek na pewno kilka punktów pewność do projektu Xaviego doszło oraz fakt, że to wszystko zmierza w dobra stronę również! Oby tak dalej.
5
Oczywiście, że Lewandowski. Nie będzie grał w lidze w najbliższych meczach to powinien zagrać w Pucharze. Moim zdaniem Ansu powinen dostać tez jakieś minuty.