0

@stilor nikogo nie obrażam. Lewandowski był kiedyś dobry ale to było z 2 lata temu. Co było a nie jest.. to wiesz

0

@addept ja mam 46lat. Nie sadze zebys byl starszy

0

Raphinha Rashford i Ferran będą dobrze grać w ataku

1

Dobry nabytek, ogląda się jego gre z przyjemnością. Ambitny i waleczny

0

@addept mam w dupie twoje zestrańsko dzieciaku. Nie przychodź więcej z gilem pod nosem

0

@stilor nikt tego nie kwestionuje że RL był najlepszym Polakiem, ale to nie zmienia faktu że nie trafił kilku setek, które dawniej by trafił bez problemu. Nie ma formy, jest dzisiaj cieniem samego siebie sprzed lat. Dziś nie jest najlepszy

3

Magister znowu nie błysnął. Chyba ostatni sezon w Barcy

5

Magister nie ma cech przywódczych. Nie nadaje się na kapitana.
Raphinha w mojej opinii jest najlepszym kandydatem

1

@torondirn jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Kiedy magister zagrał ostatnio jakiś dobry mecz i strzelił np 2 lub 3 bramki?

4

Magister powinien strzelić 2 bramki. Nie strzelił żadnej. Szkoda
Działalność Anki odbija się na psychice. Podobno znowu tańczy z murzynami bachate

0

Jak gra magister?

1

Bez przesady. Flick nie ponosi winy ze pilkarze popelniaja błędy

2

Kłodert ma problemy psychiczne bo Anka znowu odwala cyrki i takie są tego efekty. Miał się przełamać a zrobił dywersje. Tragedia

0

nie salutuje się bez czapki xD

0

Obecnie magister jest gorszy od Ferrana. Nie jest na poziomie gry w Barcelonie. Niech odejdzie razem z Ter Stegenem bo są rzadcy i drogo kosztują

0

@lithotripter Nauka Chrystusa jest również wspaniała i na tym powstała najlepsza cywilizacja- łacińska. A jednak popełniając grzech, robi się coś odwrotnego niż uczą Ewangelie. Wniosek, ludzie popełniają błędy, podejmują złe decyzje, jednak kiedy się nawracają to mają prawo do tego żeby mu wybaczyć. Nikt nie jest idealny i to że ktoś zrobi źle w jednej sprawie, nie przekreśla tego że w np 100 innych postąpił właściwie.

0

@lithotripter rozumiem że jeżeli jakis policjant jest skorumpowany, to idac twoim tokiem powinno sie policje zlikwidowac.. masz prawo tak myslec, ale to glupie

1

@Rastafarnianin przecież Jakubiak się rozwiódł 20lat temu, więc jak zostawił żone skoro z tą panią mieszka od kilkunastu lat?
Konserwatywne wartości są wspaniałe. To że ktoś się ich nie trzyma to nie znaczy że te wartości są złe. Poza tym on jest PISowcem a więc socjalistą a nie żadnym prawicowcem

0

@Guillegavira Wojtek trafił do Barcy zbyt późno. Kłodert tak samo. Gdyby to było 5 lat wcześniej... byłoby super

1

@Guillegavira obstawiam że po sezonie nie bedzie Wojtka i Roberta w Barcy.

0

To było głupie żeby wystawiać Ter Stegena. Gdyby doznał kontuzji to nikt by go nie kupił. Sprzedać go, póki ktoś chce za niego cokolwiek zapłacić

0

@Uven żeby stać na bramce w nocnym klubie, to trzeba się umieć bić, mieć mase i duże znajomości xD

0


Polska potrzebuje odnowy moralnej i nawrócenia. Zachęcam wszystkich do zobaczenia tego pięknego świadectwa. Niech Bóg wszystkim błogosławi❤️????????

0

Co za idiotyzm.

0

Na tle ogórów Robert zawsze błyszczał. Życzę mu powrotu do formy i na koniec kariery w Barcelonie mistrzostwa Hiszpanii

0

@Guillegavira Kane nie był nigdy nie poziomie Lewandowskiego

0

Jeżeli Lamine się naprawi i zmieni to on wzorem Messiego powinien iść na szpice. Żaden Kane nie jest potrzebny, bo będzie jak Ibrahimovic. Nie pasuje do taktyki

0

@Masp a czemu nie? xD ma tutaj bardzo wielu swoich zwolenników

0

Ale cyrk. Kiedy negocjacje w sprawie rozegrania meczu w kopalni soli w Wieliczce? albo pod pierwszą bazą przed Mount Everestem..

0

@clyde nie bierz się za dyskusję na tematy o których nie masz jak widać pojęcia. Najwięcej do powiedzenia mają jak zwykle ci którzy nie są w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?