2

@clyde Modlisz się też w stojąc pod odwrócony w strone krzyża. I co to oznacza? że modlisz się do dwóch połączonych ze sobą patyków? chodzi o symbol. w kościele jesteś przodem do tabernakulum, bo tam jest ciało Chrystusa.
Modlitwa przez wstawiennictwo świętych to nie modlitwa do świętych, tylko o wstawiennictwo w naszej sprawie do Boga. Poważnie, chodzisz do kościoła, byłeś w Częstochowie i zadajesz takie pytania? nie chodziłeś na religię, tego się uczy w podstawówce.
Jeszcze chwila i pomyślę że nie będziesz chodził na Mszę bo ksiądz to pedofil itd. Zapominając celowo lub nie że do kościoła idziesz dla Boga a nie księdza.

1

@clyde Pan Jezus nie polecił się modlić przez wstawiennictwo świętych? a po co mieli się modlić przez wstawiennictwo skoro Boga mieli przy sobie w zasięgu ręki? oni nie mieli nawet pojęcia że będą pierwszymi świętymi Nowego Testamentu
PS nikt się nie modli do obrazów. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nadrób swoje braki

1

@Eklerek wiele objawień zostało udokumentowane. Na to co się działo w Strachocinie też są świadkowie. Skoro nie wierzysz to twoja sprawa, ale nie deprecjonuj wszystkiego tylko dlatego że sam myślisz inaczej. Pamiętaj że nie jesteś nieomylny. Pozdrawiam cię i życzę nawrócenia

1

@lithotripter posłuchaj ks Józefa, on o tym opowiada ze szczegółami. Mówił też o uzdrowieniach które się dokonały.

6

Chciałbym zachęcić do posłuchania świadectwa ks Józefa Niżnika, któremu w latach 1983-87 i 2020 objawił się w Strachocinie męczennik, nasz święty Andrzej Bobola. Niesamowita sprawa i dowód na życie poza grobowe. Sprawa jest moim zdaniem mało znana w Polsce, pomyślałem że ją również tutaj "rozpropaguję". Warto się modlić i prosić o wstawiennictwo św Andrzeja. Cuda w Strachocinie już miały miejsce. Dla siebie i dla naszej ojczyzny w tych trudnych czasach. Pozdrawiam wszystkich. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI POLSKE!

1

@Konradowskyy nie może. Poczytaj o tym, zapytaj księdza. Halloween nie jest katolickie

2

Czas skończyć małpować jak Etiopski 50cent i wziąć się do pracy. Jeżeli nie będzie zmiany to trzeba się z nim pożegnać bo będzie miał zły wpływ na reszte zawodników.

1

W Sevilli miał szanse zostać legendą. Trzeba było nie odchodzić na ławke do PSG. Kiedyś był dobry, później średni a na końcu śmieszny

2

@RozowaPantera nie obchodzę bo jestem katolikiem. U nas jest dzień Wszystkich Świętych a później dzień zaduszny.

2

@MarianekFCB o ile pamiętam to Bojan nie balował

0

@slayer rozumiem że jak kolega z pracy się zwalnia, bo odchodzi tam gdzie mu lepiej zapłacą to też go nienawidzisz? Co za dziecinne myślenie.
I nie wyganiaj mnie do Realu, bo nie im kibicuje.

0

@slayer no i co z tego że odszedł? Życie ci się zawaliło z tego powodu? Poszedł za lepszą kasą.

0

Większość z was zjadała swoje gile jak Figo odchodził do Realu a co dopiero jak grał w Barcy, a napinacie się na każdy temat który on skomentuje. Beka z was dzieciaki

5

Wieku nie oszukasz. To już nie ten celownik

1

@AxelF haha "zero tolerancji dla brudzenia. Śmiecenia rasizmu czy narkotyków"
powiedz to swoim ciapatym przyjaciołom którzy zmienili europejskie miasta w kupe gówna. Tak wygląda poprawna politycznie europa, dzięki tej zerowej tolerancji o której tu piszesz. Co do Rashforda, to nic mu się nie stało

0

@Muhitos no i co z tego że go nazwali czarnuchem? To tylko słowa. Tak wygląda dorosłe życie, czasami ktoś powie ci coś brzydkiego ale to nie powód żeby się tym załamać. Bądź chłopem;)

4

Nazwanie czarnego czarnym to nie jest żaden rasizm. To jest paranoja. Niech sobie drą morde, przecież za to zapłacili. Murzyni też wyzywają białych i jakoś wtedy nie ma afery i medialnych wysrywów

0

@addept dlaczego miałby milczeć?????

0

Jak tam sąsiedzie? nie odpala? xD

0

@Kubsoleon Ter Stegen ostatnio grał dobrze kilka lat temu xD

2

Prawdziwi Anglicy

0

Komentarz usunięty

0

Powinien to uczcić na imprezie z 10 karłami którzy odgrywaliby jakieś przedstawienie.

0

@OskP mało kto da rade kupić magistra

0

Dzięki temu do grudnia strzeli 20 bramek w LL, a potem tradycyjnie będzie marnował 200% okazje. Cały Kłodert

0

Ter Stegen tego nie lubi xD

0

@JohnKennedy Polacy nie wierzą w demokracje bo za jej fasadą rządzą mafie, służby i loże

0

@kanver_ najlepszy strzelec przegrał pichichi z Mekambe

0

Mam nadzieję że nie trenuje marnowania 100% okazji????

12

Ehh a pamiętam jak grał w Barcy z nr 30.. ale ten czas leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?