lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde Modlisz się też w stojąc pod odwrócony w strone krzyża. I co to oznacza? że modlisz się do dwóch połączonych ze sobą patyków? chodzi o symbol. w kościele jesteś przodem do tabernakulum, bo tam jest ciało Chrystusa.
Modlitwa przez wstawiennictwo świętych to nie modlitwa do świętych, tylko o wstawiennictwo w naszej sprawie do Boga. Poważnie, chodzisz do kościoła, byłeś w Częstochowie i zadajesz takie pytania? nie chodziłeś na religię, tego się uczy w podstawówce.
Jeszcze chwila i pomyślę że nie będziesz chodził na Mszę bo ksiądz to pedofil itd. Zapominając celowo lub nie że do kościoła idziesz dla Boga a nie księdza.
1
@clyde Pan Jezus nie polecił się modlić przez wstawiennictwo świętych? a po co mieli się modlić przez wstawiennictwo skoro Boga mieli przy sobie w zasięgu ręki? oni nie mieli nawet pojęcia że będą pierwszymi świętymi Nowego Testamentu
PS nikt się nie modli do obrazów. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nadrób swoje braki
1
@Eklerek wiele objawień zostało udokumentowane. Na to co się działo w Strachocinie też są świadkowie. Skoro nie wierzysz to twoja sprawa, ale nie deprecjonuj wszystkiego tylko dlatego że sam myślisz inaczej. Pamiętaj że nie jesteś nieomylny. Pozdrawiam cię i życzę nawrócenia
1
@lithotripter posłuchaj ks Józefa, on o tym opowiada ze szczegółami. Mówił też o uzdrowieniach które się dokonały.
6
Chciałbym zachęcić do posłuchania świadectwa ks Józefa Niżnika, któremu w latach 1983-87 i 2020 objawił się w Strachocinie męczennik, nasz święty Andrzej Bobola. Niesamowita sprawa i dowód na życie poza grobowe. Sprawa jest moim zdaniem mało znana w Polsce, pomyślałem że ją również tutaj "rozpropaguję". Warto się modlić i prosić o wstawiennictwo św Andrzeja. Cuda w Strachocinie już miały miejsce. Dla siebie i dla naszej ojczyzny w tych trudnych czasach. Pozdrawiam wszystkich. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI POLSKE!
1
@Konradowskyy nie może. Poczytaj o tym, zapytaj księdza. Halloween nie jest katolickie
2
Czas skończyć małpować jak Etiopski 50cent i wziąć się do pracy. Jeżeli nie będzie zmiany to trzeba się z nim pożegnać bo będzie miał zły wpływ na reszte zawodników.
1
W Sevilli miał szanse zostać legendą. Trzeba było nie odchodzić na ławke do PSG. Kiedyś był dobry, później średni a na końcu śmieszny
2
@RozowaPantera nie obchodzę bo jestem katolikiem. U nas jest dzień Wszystkich Świętych a później dzień zaduszny.
2
@MarianekFCB o ile pamiętam to Bojan nie balował
0
@slayer rozumiem że jak kolega z pracy się zwalnia, bo odchodzi tam gdzie mu lepiej zapłacą to też go nienawidzisz? Co za dziecinne myślenie.
I nie wyganiaj mnie do Realu, bo nie im kibicuje.
0
@slayer no i co z tego że odszedł? Życie ci się zawaliło z tego powodu? Poszedł za lepszą kasą.
0
Większość z was zjadała swoje gile jak Figo odchodził do Realu a co dopiero jak grał w Barcy, a napinacie się na każdy temat który on skomentuje. Beka z was dzieciaki
5
Wieku nie oszukasz. To już nie ten celownik
1
@AxelF haha "zero tolerancji dla brudzenia. Śmiecenia rasizmu czy narkotyków"
powiedz to swoim ciapatym przyjaciołom którzy zmienili europejskie miasta w kupe gówna. Tak wygląda poprawna politycznie europa, dzięki tej zerowej tolerancji o której tu piszesz. Co do Rashforda, to nic mu się nie stało
0
@Muhitos no i co z tego że go nazwali czarnuchem? To tylko słowa. Tak wygląda dorosłe życie, czasami ktoś powie ci coś brzydkiego ale to nie powód żeby się tym załamać. Bądź chłopem;)
4
Nazwanie czarnego czarnym to nie jest żaden rasizm. To jest paranoja. Niech sobie drą morde, przecież za to zapłacili. Murzyni też wyzywają białych i jakoś wtedy nie ma afery i medialnych wysrywów
0
@addept dlaczego miałby milczeć?????
0
Jak tam sąsiedzie? nie odpala? xD
0
@Kubsoleon Ter Stegen ostatnio grał dobrze kilka lat temu xD
2
Prawdziwi Anglicy
0
Komentarz usunięty
0
Powinien to uczcić na imprezie z 10 karłami którzy odgrywaliby jakieś przedstawienie.
0
@OskP mało kto da rade kupić magistra
0
Dzięki temu do grudnia strzeli 20 bramek w LL, a potem tradycyjnie będzie marnował 200% okazje. Cały Kłodert
0
Ter Stegen tego nie lubi xD
0
@JohnKennedy Polacy nie wierzą w demokracje bo za jej fasadą rządzą mafie, służby i loże
0
@kanver_ najlepszy strzelec przegrał pichichi z Mekambe
0
Mam nadzieję że nie trenuje marnowania 100% okazji????
12
Ehh a pamiętam jak grał w Barcy z nr 30.. ale ten czas leci