lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
capel gra ładnie,widziałem jego kilka meczy i jego skill robi wrażenie:D Palacio też mógłby być.Oby Txiki i Laporta nie zdecydowali się na arszawina bo to bedzie kolosalny błąd i wyrzucenie pieniedzy na wiatr
VeB!
0
następcą eto'o bedzie Bojan a benzyna sie juz spilił bo kiche gra w reprezentacji i w lyonie
0
to smutna wiadomość.Takie coś to na pewno koszmar dla Henry'ego.
Jesteśmy z tobą Titi!!!!
0
fffj ty lepiej sie tym wszystkim tak nie przejmuj bo ci żyłka pęknie:D
0
święta racja!oby tak było.Nikt z kibiców Barcy nie zniósłby chyba kolejnej porażki w Gran Derbach