0

capel gra ładnie,widziałem jego kilka meczy i jego skill robi wrażenie:D Palacio też mógłby być.Oby Txiki i Laporta nie zdecydowali się na arszawina bo to bedzie kolosalny błąd i wyrzucenie pieniedzy na wiatr

VeB!

0

następcą eto'o bedzie Bojan a benzyna sie juz spilił bo kiche gra w reprezentacji i w lyonie

0

to smutna wiadomość.Takie coś to na pewno koszmar dla Henry'ego.

Jesteśmy z tobą Titi!!!!

0

fffj ty lepiej sie tym wszystkim tak nie przejmuj bo ci żyłka pęknie:D

0

święta racja!oby tak było.Nikt z kibiców Barcy nie zniósłby chyba kolejnej porażki w Gran Derbach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?