0

Casillas zrobił dziś to samo co Valdes wczoraj,mianowicie wyszedł z bramki a potem zaczął sie cofac i wpadł gol.Więc nie tylko Valdes popełnia błędy

0

nickczemny

Chłopie ty chyba nie widziałes meczu inter-manu!

Crisowi daleko jeszcze do tego zeby strzelac jak Juninho.Gdy strzela Ronaldo piłka nie spada z takiej wysokosci jak po strzale Juninho

0

Też bym się nie rzucał gdybym wiedział że nie mam sznas sięgnąć piłki.Ale..postawmy sie w sytuacji Valdesa.My po fakcie mozemy mowic czemu sie nie rzucił itd.On miał na tą decyzje ułamki sekund.piłka leciała bardzo szybko i w dodatku spadała jak liść!

0

Powiem wam panowie że oglądając replay'e strzału Juninho doszedłem do wniosku że ten strzał był bardzo trudny do wyciągnięcia.widziałem filmiki z rzutami wolnymi Juninho i z tego co widziałem on strzelił mnóstwo podobnych bramek.Co więcej pokonywał najlepszych bramkarzy m.in Casillasa,Buffona,Boruca.poprostu piłka nabrała dziwnej rotacji i zmyliła Victora.Więc zamiast gwizdać na Valdesa jako kibice powinniśmy mu dodać otuchy w trudnych dla niego chwilach.Sam bronie i wiem jak to jest gdy coś "spieprzysz" i wszyscy ci urągają.Taka postawa w niczym Valdesowi nie pomoże

0

Powiem wam panowie że oglądając replay'e strzału Juninho doszedłem do wniosku że ten strzał był bardzo trudny do wyciągnięcia.widziałem filmiki z rzutami wolnymi Juninho i z tego co widziałem on strzelił mnóstwo podobnych bramek.Co więcej pokonywał najlepszych bramkarzy m.in Casillasa,Buffona,Boruca.poprostu piłka nabrała dziwnej rotacji i zmyliła Victora.Więc zamiast gwizdać na Valdesa jako kibice powinniśmy mu dodać otuchy w trudnych dla niego chwilach.Sam bronie i wiem jak to jest gdy coś "spieprzysz" i wszyscy ci urągają.Taka postawa w niczym Valdesowi nie pomoże

0

Powiem wam panowie że oglądając replay'e strzału Juninho doszedłem do wniosku że ten strzał był bardzo trudny do wyciągnięcia.widziałem filmiki z rzutami wolnymi Juninho i z tego co widziałem on strzelił mnóstwo podobnych bramek.Co więcej pokonywał najlepszych bramkarzy m.in Casillasa,Buffona,Boruca.poprostu piłka nabrała dziwnej rotacji i zmyliła Victora.Więc zamiast gwizdać na Valdesa jako kibice powinniśmy mu dodać otuchy w trudnych dla niego chwilach.Sam bronie i wiem jak to jest gdy coś "spieprzysz" i wszyscy ci urągają.Taka postawa w niczym Valdesowi nie pomoże

0

Powiem wam panowie że oglądając replay'e strzału Juninho doszedłem do wniosku że ten strzał był bardzo trudny do wyciągnięcia.widziałem filmiki z rzutami wolnymi Juninho i z tego co widziałem on strzelił mnóstwo podobnych bramek.Co więcej pokonywał najlepszych bramkarzy m.in Casillasa,Buffona,Boruca.poprostu piłka nabrała dziwnej rotacji i zmyliła Victora.Więc zamiast gwizdać na Valdesa jako kibice powinniśmy mu dodać otuchy w trudnych dla niego chwilach.Sam bronie i wiem jak to jest gdy coś "spieprzysz" i wszyscy ci urągają.Taka postawa w niczym Valdesowi nie pomoże

0

Jeśli miałbym typować wynik tego meczu to postawiłbym na 2:2

0

błędy każdemu sie zdarzają.Valdes też ma do tego prawo.Każdy coś psuje np Eto'o nie trafia karnych,henry też czasem psuje akcje.Niestety kiedy bramkarz coś zawali to ego błędy widać gołym okiem

0

Moim zdaniem karne wykonywać powinien Henry.Leo strzela narazie dobrze ale strzela je zbyt lekko i gdy bramkarz wyczuje róg to z łatwością go obroni.Eto'o to niech sie lepiej za strzelanie karnych nie bierze

0

Jeśli jeszcze raz jakiś ziom napisze że Valdes jest cienki albo że niegdy nie wygrał dla Barcy meczu to powinien dostać bana:p

Brawo dla Eto'o-pichichi sezonu 2008/09

0

dziękujmy VALDESOWI ŻE NIE PRZEGRYWAMY Z 4:1!

0

macie swojego caceresa!heh

0

robokochambarce

tak wyprawiali, Oswaldo sanchez zawinił przy obu bramkach a tim howard w tym sezonie tez napuszczał szmat broniąc w evertonie

0

Gunner_London

Ligowy mecz przegraliśmy 1!!!! więc nie wypisuj głupot

0

Boże że ty to widzisz i nie grzmisz?!

0

Ja na miejscu Pepa wypożyczyłbym na sezon Caceresa do jakiegoś klubu gdzie by regularnie grał.Bo jak narazie szans z Marquezem i Puyolem nie ma,więc powinno się z nim postąpić tak jak to było w przypadku Henrique,który od wyjazdu z Brazylii zrobił duże postępy i teraz nieźle radzi sobie w Leverkusen

0

Prawda jest taka że lepszego napastnika niż Eto'o nie znajdziemy na ten czas nigdzie.Pamiętajmy o tym że Eto'o nie jest jakimś dziadkiem...ma 28 lat więc spokojnie z 3,4 lata pogra na wysokim poziomie.Ja najbardziej byłbym za sprowadzeniem Aguero lub Ribery'ego

0

Barca wygra na pewno,pytanie tylko jaką przewagą bramek:D

Należy jednak pamiętać że to już nie ten sam Sporting co w rundzie jesiennej który rozbiliśmy 6-1

Vamos Barca!

0

patrykbarca

widać ze od nie dawna jestes z barca skoro mowisz ze VV nie wygrał meczu dla Barcy.Valdes broni mało ale za to skutecznie.w tamtym sezonie wiele razy uratował tyłki Barcy,a ze w tym sezonie ma mniej okazji do wykazania sie to juz nie jego wina.Wiec nie wypowiadaj sie na temat w ktorym zbytnio nie siedzisz.OD WYGRYWANIA MECZY JEST MESSI,TITI,E2 A NIE VALDES

0

Valdes powinien zostać powołany w miejsce reiny który jest od 2,3 miechów kompletnie bez formy.Wiem co mówie bo oglądam mecze LFC i moge powiedziec ze reina ma problemy z prawie każdą wrzutką w swoje pole karne.Valdes moze nie jest lepszy niz casillas ale od reiny jest lepszy na 100%

0

ManUfan

Zidane mając 23 lata grał w słabym Bordeaux,wiec miał mniejsze szanse niz Cris.to tak jakbym ja był królem strzelcó w La Liga a ty w Polskiej Lidze.Kto wtedy miałby większe sznase na wygranie złotej piłki???

heh...pozdro

0

Brawo Barca!!! Brawo Leo!!! Odczepcie sie od VV! dobrze gra

0

mam pytanie do moderatorów: czy to forum jest dla kibiców Barcy czy kibiców realu??? moim zdaniem jeśli ktoś jest za innym klubem i jeszcze głośno o tym mówi to powinien być zbanowany

0

Panowie Jose Pinto w 2006 roku był najlepszym portero naszej ligi!.wcale nie jest taki słaby jak wiele osób o nim na tej stronie pisze.myśle ze gdyby VV doznał jakiejs ciezkiej kontuzji to Pinto byłby w stanie bronic równie dobrze jak robi to Valdes.Wcale nie jest tak że nie ma takiej rywalizacji ,aczykolwiek gdyby Jose wykazał wiecej zadziornosci moze to on byłby "numero uno"

0

wiadome Eto'o jest najlepszym goleadorem świata ale jakbyśmy mieli byczka (torresa) w naszej drużynie to byłoby fajnie.Jak narazie to w przypadku odejścia Henryka po sezonie to Barca i pan Txiki powinni się skupić na Aguero...przynajmniej ja tak myśle:p

0

To nie Pinto za wysoko oceniany tylko VV za nisko

0

hanc

ja nie wymagam od nikogo żeby oglądali.Ja bardziej szukam poparcia u tych co pobierają skróty z naszej strony:D

pozdro

0

Kameni jest dobry ale w tym sezonie puszcza szmate za szmatą.Kto ogląda skróty meczów La Liga to przyzna mi racje:D

0

Panowie Boruc do naszej ekipy???w tym momencie nie ma sznas z VV więc wątpie żeby chciał siedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?