lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma sie czego bać:D Arnau już wpuścił kilka szmat w tym sezonie za co stracił na pare meczy miejsce w pierwszej jedenastce.Być może w meczu z Barca też bedzie rezerwowym
0
ManU! jest dobra okazja do rewanżu za tamten sezon!
0
Ja chciałbym żeby naszym rywalem był ManU
0
Ja widze taki skład:
Valdes-Alves,Puyol,Marquez(Milito),Lahm-Yaya Toure,Xavi,Iniesta-Aguero,Eto'o(Villa),Messi
odejść powinni:
Gudjohensen-nie wiem co on w ogóle robi w Barcy,nie jest żadnym wzmocnieniem
Hleb-nie dla hlebusia La Liga
Jorquera-wiadomo
0
"najsłabszym punktem pozostaje bez wątpienia Samuel Eto'o"
co za bu... to napisał?! heh tyle bramek w lidze,taka skuteczność a oni pisza ze jest najsłabszym pkt.Mamy Samu i jest z nim nam dobrze,lepiej niech pomyślą nad zmiennikiem dla Henry'ego.Gdybym ja odpowiadał za transfery to kupiłbym Aguero lub Silve i jakiegos dobrego konkurenta dla Valdesa
0
talent ale od VV słabszy i to dużo
0
hehe nagle o mnie napisał sciah i myśli ze ma racje:p
Dam ci rade: dopij wódke i idz spac dziecko
0
Ludzie pomyślcie z deka!! Valdes nie ma takiego kotła pod bramka jaki ma casillas,przez to jest mu trudniej grać.Tylko w Barcy patrzy sie tak skrupulatnie na gre bramkarza.Casillas ma to szczescie ze jest cały czas rozgrzany a Valdes ma 3 akcje na mecz i kiedy puści gola to od razu jego wina! heh WAM TO KUR.. BY NIKT NIE DOGODZIŁ! NAWET JAKBY BUFFON PRZYSZEDŁ I PUŚCIŁ SZMATE TO JUŻ BYŁBY SŁABY
gdybym ja był moderatorem to bym wam bany dał i by sie skonczyło głupie gadanie
0
Mam 2 pytania do moderatorów:
1) Czemu gdy wejde w dział serwis->skróty-> sezon 2008/09->primera division to nie ma tam skrótów z tego sezonu,tylko są z poprzednich?
2) Czy pojawi się podsumowanie kolejki La Liga? bo nie ukrywam ubiegła kolejka była ciekawa
Pozdrawiam
0
Moim zdaniem to on po meczu z Barca zrozumiał jak wiele jeszcze przed nim nauki,jak dużo brakuje mu do Eto'o,Henry'ego i Messiasza
0
Dawać tu ManU!:p
0
Taką Barce chce oglądać! tak grając zdobędziemy POTRÓJNĄ KORONE!
0
Oby Pique nie dawał takich jaj jak 2 tyg temu w Lyonie.Licze że Sammy i Messiasz coś ustrzelą:)
0
Trzeba wygrać lige! za wszelką cene.Liga mistrzów też jest ważna ale mistrzostwo Hiszpanii pracowaliśmy ciężko przez cały sezon.Myśle ze jesli Barca wygra La liga to zdobędzie ze 100 goli
0
Dzięki za wrzucenie na str. Fajnie że wszystkie są w jednym pliku:D
0
szczerze mówiąc to powinniśmy wygrać z 5:0 albo 6:0.Henry zmarnował 3 setki a Eto'o miał słupek i poprzeczke.Barca wróciła ale nie jest już tak skuteczna.Najbardziej cieszy mnie fakt że nadal prowadzimy w La Liga i to już z przewagą 6 pkt:)
0
Dobrze niech idzie:D wątpie czy ktos za nim bedzie płakać,z obecną forma hleb watpie czy przebije sie do pierwszej "11" bayernu.Ja proponuje wymiane: Hleb+ok.30mln za Ribery'ego
0
Brawo dla Pinto! jestem jak najbardziej za Valdesem w bramce Barcy ale Pinto powinien na pare meczy wskoczyc do pierwszego składu i dac sygnał ze Vivi nie jest nie zastąpiony
0
fanta2009
gdyby mallorca trafiła "11" to i tak byśmy awansowali.
Jestem fanem Valdesa ale moim zdaniem żebym Victor nie czuł sie zbyt pewnie powinno sie go na 3,4 mecze posadzić na ławce.Pinto jest na prawde dobry tylko że nie dostaje tyle szans żeby to udowodnić
0
Bardzo dobrze:) na to własnie czekałem
0
Zgadzam sie w 100% z Guardiolą,zgadzam się również w kwestii Valdesa
0
Gdyby Ribery nas zasilił to mielibyśmy najlepsze skrzydełka świata:D
0
Prawda że Valdes zawalił gola z espanyolem ale za to wiele razy nas ratował.Valdes pasuje do Barcy,jest szybki,ma dobry refleks i umie bronić karne.Nasza obrona gra daleko od własnej bramki i nam potrzebny jest taki gosc jak VV.nikt go nie zastapi w takim szybkim wyjsciu,ani Buffon ani cech, ani tym bardziej boruc.W ŻADNYM INNYM KLUBIE NA ŚWIECIE NIE ZWRACA SIE TAK UWAGI NA GRE BRAMKARZA JAK W BARCY!
a co do asenjo to faktem jest ze ma talent ale musi sie jeszcze wiele nauczyc bo w tym sezonie popełnił troche błędów ale to z braku doswiadczenia
0
Valdes 5 jak dla mnie. przy golu nie zawalił,a uratował nas kilka razy
0
Ci ktorzy mowia ze Valdes nie miał spektakularnego meczu albo nie wygrał meczu dla Barcy sa chyba za Barca od 2 tygodni.To nie prawda ze Valdes gdy cała druzyna gra zle nie potrafi nam pomoc w wygraniu meczu.Wy widzicie tylko błędy.przypomnijcie sobie kto nam uratował finał LM? jorquera? kto w tamtym sezonie ratował nas przed upokorzeniem przez choćby Seville,Saragosse.I mogłbym tak pisac i pisac,bo było tego duzo i w tym sezonie to samo.Jestem za Barca już 10 lat i powiem bez wahania że Barca lepszego bramkarza nie miała od czasu jak jej kibicuje
0
Ci ktorzy mowia ze Valdes nie miał spektakularnego meczu albo nie wygrał meczu dla Barcy sa chyba za Barca od 2 tygodni.To nie prawda ze Valdes gdy cała druzyna gra zle nie potrafi nam pomoc w wygraniu meczu.Wy widzicie tylko błędy.przypomnijcie sobie kto nam uratował finał LM? jorquera? kto w tamtym sezonie ratował nas przed upokorzeniem przez choćby Seville,Saragosse.I mogłbym tak pisac i pisac,bo było tego duzo i w tym sezonie to samo.Jestem za Barca już 10 lat i powiem bez wahania że Barca lepszego bramkarza nie miała od czasu jak jej kibicuje
0
kurinho 10
Co ty chłopie gadasz?! z tego co wiem 9mln to zarabia Messi!nie wydurniaj sie człowieku.Z innych wypowiedzi Valdesa wynika ze zarabia on zbyt mało i domaga sie wyższego kontraktu
lukbarca
julio cesar ma 30 lat.Nie rób z Barcy milanu!
0
gczoo77
dobrze mówisz.zgadzam sie z Toba
0
A ja wam powiem że chciałbym żeby Barca trafiła na MU
Rok temu byliśmy bez formy,przegrywaliśmy wygrane mecze ale teraz dopadła nas poprostu zadyszka.jeżeli to nazywacie kryzysem to myśle że każda drużyna świata chciałaby mieć taki kryzys że po takiej serii meczów bez porażki przegrywa jeden mecz a potem remisuje
a co do wypowiedzi Laporty: dobrze mówi,polać mu:D
0
ja zgadzam sie z wypowiedzią Hoek'a.VV już nie razy w tym i w poprzednim sezonie pokazał że jest odpowiednim bramkarzem dla Barcy.Niemniej jednak przydałby mu sie konkurent zeby VV nie czuł sie zbyt pewnie,to moim zdaniem zmobilizowałoby go do jeszcze większej pracy i wyeliminowało błędy,których zreszta Vivi popełnia coraz mniej