lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To że tak gra to nie jego wina.W jednym z wywiadów mówił że w Barcy stoper musi rozgrywać piłke a nie kopać ją na oślep do przodu tak jak to było w Recre.Myśle że kiedy rzyzwyczai się do naszego stylu to będą jeszcze z niego ludzie
0
On się nie sprawdzi w Hiszpanii,brakuje mu szybkości.Poza tym Eto'o jest lepszy niż on.Strzelił mnóstwo goli.Nam się przyda ktoś kto będzie alternatywą dla Henry'ego np: Ribery, Aguero, Silva.Jednego z tych bym chętnie widział na prezentacji na Camp Nou:)
0
Ibra jest wart góra z 35 mln.Kto by był taki naiwny żeby dać za niego 60 mln?! heh
Nam by się przydał jakiś obrońca i Ribery
0
Zazdrości bo nie wygrał nigdy niczego w takim stylu i po takiej grze jak Guardiola
0
Kibicuje Barcy już 9 lat i lepszego prezydenta niż Laporta to nie mieliśmy chyba nigdy!
0
przegrał i żal mu ściska tyłek,bo Messi okazał się być lepszy.Teraz szuka wymówek.Więcej u niego żelu na głowie niż klasy
0
W IMIENIU MOIM I BLISKICH !
POZDRO DLA CULES ! WSZYSTKICH!
kocham Barce!!!
0
Zbytnia pewność siebie zgubiła United.
Messi pokazał że jak cezar rządzi Europą!
Xavi zawsze grał bardzo dokładnie ale tym podaniem przeszedł sam siebie:)
Chwała Barcy! i chwała Guardioli
0
CHWAŁA! CHWAŁA! CHWAŁA! BARCA MANU POKONAŁA!!!CAMPIONS!
0
gad_18
Jeśli ten skład jest taki jaki wyjdzie od pierwszych minut to martwi mnie jedynie fakt że zamiast Keity gra Busquets
0
Marzę by jego słowa sie odwróciły przeciw niemu samemu!
Oby Barca utarła nosa CR7 i reszcie
0
Im bliżej do finału tym bardziej napięcie wzrasta.Jak tak dalej pójdzie to moge nie dożyć końca meczu:P
VAMOS BARCA!!!
0
Moim zdaniem Sylvinho ma szanse go powstrzymać.Jets inteligentny i jak na swój wiek dość szybki.poza tym gra bardziej ofensywnie niż Eric.Kluczem do wygrania pojedynków może być tzw krótkie krycie,tak grało porto w 1 meczu i ronaldo tracił wszystkie piłki
0
ja stawiam na dokładnie taki skład jaki jest na zdjęciu:)
Oby tylko nie grał Busquets,bo moim skromnym zdaniem Keita jest od niego o klase lepszy i co ważne w meczu z Anglikami ma silny i dobry strzał z dystansu
0
m_o_z
w tamtym sezonie z Betisem na wyjeździe:)
ale w poprzednich sezonach obronił ich dużo.w sezonie 2006/07 4 z 6
0
panowie więcej wiary w nasze umiejętności!
Wcale nie jest takie pewne że grając karne byśmy nie mieli szans.Ale jednak wole żeby ich nie było bo mógłbym ich nie dożyć:p
0
7 dla Pinto,pokazał że jest godnym zmiennikiem Valdesa
0
Ja stawiam 2-1 dla nas.W tym meczu wiele goli nie padnie.Boje się że jeśli ManU strzeli gola na 1-0 to cofną się i będą się bronić w 10 do końca meczu.wierze że Eto'o się odblokuje a wypoczęci Henry,Messi i Iniesta pokażą że ten sezon jest nasz!
0
Y2M
nie pisz takich bredni bo się kompromitujesz człowieku!
Jakie partactwo?! Nawet w tych sezonach w których VV popełnił jakiś błąd uratował Barce i to nie jeden raz!
W obecnym sezonie najlepszymi bramkarzami są Valdes i Julio Cesar z Interu.Nie Casillas, nie Buffon i nie Cech!
Na moje oko to jesteś typem który widział mecze Barcy w których VV popełnił jakiś błąd (czyli widać jak często mecze oglądasz)
Na naszej stronie jest dział "skróty",zajrzyj tam i je sobie prześledź.A potem wypowiadaj się na temat kariery Victora Valdesa w tym i w poprzednich sezonach,może wtedy się ockniesz człowieku.
0
Reina mówi o swoich problemach.moim zdaniem Valdes nie powinien mieć aż takich problemów z rzutami wolnymi jakie ma Reina.Pepe waży 95kg a Valdes 80kg przez to łatwiej jest się rzucić skutecznie bramkarzowi który jest lżejszy.Poza tym Reina w tym sezonie broni tak słabo(oglądam mecze LFC) że aż się dziwie czemu oni biorą jego do reprezentacji a nie VV
0
Ja do filmiku o VV dodałbym jeszcze interwencje w meczach z Betisem i Osasuna bo było ich tam bardzo dużo
Niemniej jednak brawo za wykonanie i świetny pomysł
0
Gdyby drogba wykorzystał tyle setek to chelsea grałaby w finale.WIĘC DO KOGO ON MA PRETENSJE ?!
0
Wierze że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Victor i to on będzie świętował zdobycie LM w sezonie 2008/09
0
darthjaag
Dobry pomysł:D
0
rdam
raczej Ty coś dziś brałeś.Lewy obrońca raczej dośrodkowuje a nie strzela głową.Lahma pomyliłeś pewnie z Lucio albo z Demichelisem.Poza tym przy wzroście 170 cm trudno walczyć w główkowych pojedynkach z wysokimi i dobrze zbudowanymi graczami w Bundeslidze
0
Torres też nie ma formy,stracił ją tak jak Sammy.
Na przyszły sezon kupiłbym Ribery'ego i starałbym się wyciągnąć Ville z CFV
0
Mnie jedynie martwią problemy w obronie.Boje się że Yaya Toure może nie nadążyć za Rooneyem.jeżeli nasza obrona nie popełni błędów to pokonamy MU
0
Brawo dla Victora,w pełni na to zasłużył.
0
dzięki za wstawke:)
aż żal patrzeć na pecha jakiego miał Samuel w tym meczu
0
Jesteśmy mistrzami!Teraz ruszajmy po CL!
Visca el Barca!