0

To że tak gra to nie jego wina.W jednym z wywiadów mówił że w Barcy stoper musi rozgrywać piłke a nie kopać ją na oślep do przodu tak jak to było w Recre.Myśle że kiedy rzyzwyczai się do naszego stylu to będą jeszcze z niego ludzie

0

On się nie sprawdzi w Hiszpanii,brakuje mu szybkości.Poza tym Eto'o jest lepszy niż on.Strzelił mnóstwo goli.Nam się przyda ktoś kto będzie alternatywą dla Henry'ego np: Ribery, Aguero, Silva.Jednego z tych bym chętnie widział na prezentacji na Camp Nou:)

0

Ibra jest wart góra z 35 mln.Kto by był taki naiwny żeby dać za niego 60 mln?! heh

Nam by się przydał jakiś obrońca i Ribery

0

Zazdrości bo nie wygrał nigdy niczego w takim stylu i po takiej grze jak Guardiola

0

Kibicuje Barcy już 9 lat i lepszego prezydenta niż Laporta to nie mieliśmy chyba nigdy!

0

przegrał i żal mu ściska tyłek,bo Messi okazał się być lepszy.Teraz szuka wymówek.Więcej u niego żelu na głowie niż klasy

0

W IMIENIU MOIM I BLISKICH !

POZDRO DLA CULES ! WSZYSTKICH!

kocham Barce!!!

0

Zbytnia pewność siebie zgubiła United.

Messi pokazał że jak cezar rządzi Europą!

Xavi zawsze grał bardzo dokładnie ale tym podaniem przeszedł sam siebie:)

Chwała Barcy! i chwała Guardioli

0

CHWAŁA! CHWAŁA! CHWAŁA! BARCA MANU POKONAŁA!!!CAMPIONS!

0

gad_18

Jeśli ten skład jest taki jaki wyjdzie od pierwszych minut to martwi mnie jedynie fakt że zamiast Keity gra Busquets

0

Marzę by jego słowa sie odwróciły przeciw niemu samemu!

Oby Barca utarła nosa CR7 i reszcie

0

Im bliżej do finału tym bardziej napięcie wzrasta.Jak tak dalej pójdzie to moge nie dożyć końca meczu:P

VAMOS BARCA!!!

0

Moim zdaniem Sylvinho ma szanse go powstrzymać.Jets inteligentny i jak na swój wiek dość szybki.poza tym gra bardziej ofensywnie niż Eric.Kluczem do wygrania pojedynków może być tzw krótkie krycie,tak grało porto w 1 meczu i ronaldo tracił wszystkie piłki

0

ja stawiam na dokładnie taki skład jaki jest na zdjęciu:)

Oby tylko nie grał Busquets,bo moim skromnym zdaniem Keita jest od niego o klase lepszy i co ważne w meczu z Anglikami ma silny i dobry strzał z dystansu

0

m_o_z

w tamtym sezonie z Betisem na wyjeździe:)

ale w poprzednich sezonach obronił ich dużo.w sezonie 2006/07 4 z 6

0

panowie więcej wiary w nasze umiejętności!

Wcale nie jest takie pewne że grając karne byśmy nie mieli szans.Ale jednak wole żeby ich nie było bo mógłbym ich nie dożyć:p

0

7 dla Pinto,pokazał że jest godnym zmiennikiem Valdesa

0

Ja stawiam 2-1 dla nas.W tym meczu wiele goli nie padnie.Boje się że jeśli ManU strzeli gola na 1-0 to cofną się i będą się bronić w 10 do końca meczu.wierze że Eto'o się odblokuje a wypoczęci Henry,Messi i Iniesta pokażą że ten sezon jest nasz!

0

Y2M

nie pisz takich bredni bo się kompromitujesz człowieku!

Jakie partactwo?! Nawet w tych sezonach w których VV popełnił jakiś błąd uratował Barce i to nie jeden raz!

W obecnym sezonie najlepszymi bramkarzami są Valdes i Julio Cesar z Interu.Nie Casillas, nie Buffon i nie Cech!

Na moje oko to jesteś typem który widział mecze Barcy w których VV popełnił jakiś błąd (czyli widać jak często mecze oglądasz)

Na naszej stronie jest dział "skróty",zajrzyj tam i je sobie prześledź.A potem wypowiadaj się na temat kariery Victora Valdesa w tym i w poprzednich sezonach,może wtedy się ockniesz człowieku.

0

Reina mówi o swoich problemach.moim zdaniem Valdes nie powinien mieć aż takich problemów z rzutami wolnymi jakie ma Reina.Pepe waży 95kg a Valdes 80kg przez to łatwiej jest się rzucić skutecznie bramkarzowi który jest lżejszy.Poza tym Reina w tym sezonie broni tak słabo(oglądam mecze LFC) że aż się dziwie czemu oni biorą jego do reprezentacji a nie VV

0

Ja do filmiku o VV dodałbym jeszcze interwencje w meczach z Betisem i Osasuna bo było ich tam bardzo dużo

Niemniej jednak brawo za wykonanie i świetny pomysł

0

Gdyby drogba wykorzystał tyle setek to chelsea grałaby w finale.WIĘC DO KOGO ON MA PRETENSJE ?!

0

Wierze że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Victor i to on będzie świętował zdobycie LM w sezonie 2008/09

0

darthjaag

Dobry pomysł:D

0

rdam

raczej Ty coś dziś brałeś.Lewy obrońca raczej dośrodkowuje a nie strzela głową.Lahma pomyliłeś pewnie z Lucio albo z Demichelisem.Poza tym przy wzroście 170 cm trudno walczyć w główkowych pojedynkach z wysokimi i dobrze zbudowanymi graczami w Bundeslidze

0

Torres też nie ma formy,stracił ją tak jak Sammy.

Na przyszły sezon kupiłbym Ribery'ego i starałbym się wyciągnąć Ville z CFV

0

Mnie jedynie martwią problemy w obronie.Boje się że Yaya Toure może nie nadążyć za Rooneyem.jeżeli nasza obrona nie popełni błędów to pokonamy MU

0

Brawo dla Victora,w pełni na to zasłużył.

0

dzięki za wstawke:)

aż żal patrzeć na pecha jakiego miał Samuel w tym meczu

0

Jesteśmy mistrzami!Teraz ruszajmy po CL!

Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?