0

Tai-Sho

Ten kto nazwał Ibrahimovicia drewnem to nie zna się na piłce.Na pewno Ibra jest lepszy od Villi poza tym Zlatan potrafi sam wygrać mecz,a to by na pewno odciążyło Messiasza.

Oczywiście chciałbym żeby Sammy został no ale...cóż życie to nie jest bajka

0

Bardziej bym się cieszył gdyby to była prezentacja Ibry,a;e Maxwell też jest niezły

0

Panowie,Ibra w pojedynke potrafi wygrać mecz.A Villa jest na wykończenie.Wiem co mówie bo widze dość często Zlatana w akcji,a przy okazji mielibyśmy świetnego egzekutora do wolnych i karnych.Ale z drugiej strony finansowo korzystnie byłoby kupić Ville,bo wtedy dajemy tylko kase i co najważniejsze Eto'o nie trzeba sprzedawać.

exeqtor

Barca nie chciała nigdy Luisa Felipe tylko FILIPE LUISa!

0

No ładnie się Barca rozszalała z tymi transferami.najpierw przyjście Maxwella,tak nagle,bo przecież wiele sie o jego przyjściu nie mówilo.W niedługim czasie może Zlatan lub Villa.Ciekawie bedzie.Przydałby sie nam jakiś pomocnik jeszcze bo Xavi i Andres nas ciągnąć bez przerwy nie będą,tym bardziej że i Keita i Yaya jadą na Puchar Afryki

0

widze że Villi zalezy na tym zeby u nas grać:) to dobrze,może przyjdzie.Oby tylko Sammy zostal

0

100 lat xD ja swoje za dwa dni świętuje:P:D

0

Nareszcie.Luis Enrique mówił że Gai może być drugim Messiaszem:D

0

jeśli kupować kogoś z Atletico to tylko Aguero.Mógłby się błyskawicznie rozwinąć.Forlan jest za stary.Głupotą byłoby sprzedać Sammy'ego a kupić 3 lata starszego Forlana.

0

Overmars byłby bardzo dobrym trenerem,zna się na zawodnikach.Szkoda że nie miał szczęścia i zakończył karierę,bo mógłby jeszcze pare lat pograć na wysokim poziomie

0

zw1erz

Kto ci takie leki przepisał? chyba doktor Oetker

0

Żal mi tego Llorente...jak on może mówić że nigdy nie rozmawiali z Barca jak co chwile jest news (może przesada z tym "co chwile") że oferta za Ville została odrzucona,więc jak mogą nie rozmawiać?!

0

Dokładnie.Wg tego co powiedział Di Stefano wyszło na to że Zizou się nie zna na piłce

0

przemo89

widać jaki z ciebie kibic jak nawet nie wiesz że najdroższy transfer Barcy to sprowadzenie Javiera Savioli za 36mln euro

Santiago

zgadzam sie z Tobą.Po zdobyciu tripletu przybyło tzw sezonowców i piszą głupoty że aż głowa boli

0

przeminho

przeczytaj tekst piosenki Viva la Vida.Ja tam nic nie widze o Barcelonie.Więc nie pierd(...) głupot na temat o którym nic nie wiesz

0

Oby został.Dla mnie jest lepszy niż David Villa

0

iniesta909

Barca zawsze grała wspaniały futbol ,natomiast nie zawsze był on tak skuteczny jak w zwycięskich sezonach.

0

TheNewBarca

czyli mam wnioskować z twojej wypowiedzi że Sammy strzelil wszystkie bramki z metra? moze troche masz racje...ale umieal sie znaleźć w korzystnej dla drużyny okazji..to raz,a dwa dużo też było takich akcji kiedy ograł kilku rywali i strzelił bramke.jeżeli twierdzisz że Eto'o strzela gole z metra to twoja sprawa;ja oglądałem wszystkie mecze i wiem co widziałem i dla mnie Sammy jest i szybszy i lepszy technicznie niż Villa,niemniej jednak obaj są dobrzy

0

Ja za mniej niż 35 mln bym Eto'o nigdzie nie puścił.Poza tym najlepiej żeby u nas został.Za dobry jest na ManU i City.camp Nou go uczyniło wielkim i tu powinien grać

0

TheNewBarca

Gdzie napisałem że Villa jak strzela to tylko z karnych?!

tak jak Eto'o wkręcił w ziemie Vidica to Villa tego nie podrobi nigdy bo poprostu nie ma takie techniki jak Sammy.I nie pieprz człowieku że Villa jest szybszy od Eto'o bo to już totalna głupota.Następne dziecko co widziało Ville na Euro i na tej podstawie stawia opinie o piłkarzu.Ja nie ujmuje Davidowi Villi umiejętności ale Sammy jest od niego lepszy. i jeszcze jedna sprawa: skąd ty sie w ogóle na tej str wziąłeś?! ahh... ci sezonowcy

0

Eto'o jest lepszy niż Villa!ma lepszy drybling i jest znacznie szybszy.

Troche szkoda że odchodzi.Bo był naszym najlepszym strzelcem i Villa bedzie miał trudne zadanie żeby strzelić tyle goli co Eto'o.Warto również dodać że Sammy prawie wszystkie bramki strzelił z gry (bo karnych nie trafiał) a Villa ma dużo bramek bo strzela karne w Valencii.

Ja zrobiłbym wszystko żeby go zatrzymać na miejscu Barcy.

0

AxelF

kolejny nowy kibic:D sezonowców nam przybyło po zdobyciu tripletu.

a co do Twojego komenta to denerwuje mnie jak ktoś pisze że VV jest nieszczęściem Barcy,bo tak naprawde to dzięki niemu wygraliśmy dwa finały a szczególnie ten z 2006 roku.Więc sorry...ale pisanie takich głupot mnie razi w oczy.Z takich kibiców którzy nie potrafią docenić wkładu własnych zawodników w zdobyte trofea to nikt nie jest dumny.

0

zozolFCB

Jedyne nieszczęście jakie spotkało Barce to twoja osoba na tej stronie

0

Zagrał 90 minut i dwa gole zawalił;/ no ale coż... czego się spodziewać po gościu który jest numerem 3 jeśli chodzi o obsade bramki i gra góra 1 mecze w sezonie

0

Alves może grać też na boku obrony.Widziałem kilka meczów w lidze gdzie grał na boku.Nieźle wolne wykonuje.a co do Mascherano to jest on nam nie potrzebny bo mamy Yaya Toure który jest od niego lepszy i w ataku i w obronie

0

Nie kupować bo bedzie to drugi Hleb.Arshavin jest przereklamowany przez media i nic w Barcy nie pokaże.Nam bardziej by się Mata przydał niż on

0

Looky

nie czepiaj się ludzi,bo nic złego chłopak nie napisał

0

barcelonista07

Keirsson wie że po przyjściu do Barcy zostanie wypożyczony żeby nabrać doświadczenia w Europie.tak samo było przecież z Henrique

0

"...w tym momencie skupia się na wzmocnieniu linii napadu, a szczególnie prawego skrzydła tejże formacji..." hmm zawsze myślałem że na prawej stronie ataku gra Messiasz,a my szukamy kogoś w miejsce Henry'ego który ma swoje lata

0

Ja bym zostawił Eto'o w Barcy!Sammt bedzie znów strzelał dużo bramek gdy bedzie pod presją

0

swis

a czy David Villa zawalił bramke dla USA???

Według mnie to napastnik raczej nie kryje napastników przeciwnika tylko robią to obrońcy.Chodził mi o błędy Casillasa który został złapany na "wykroku" i puścił strzał w środek bramki i chodziło mi o Ramosa o którym nie musze chyba opowiadać bo po jego formie w lidze widać że gra na prawej obronie w reprezentacji bo nie ma kto tam grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?