lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wczoraj pisałem że chciałbym Stuttgart i mam co chciałem:P
0
Obyśmy nie trafii na drużyne ze wschodu bo strasznie źle się gra Barcy w niskiej temperaturze.Osobiście chciałbym żebyśmy trafili na Stuttgart
0
antyfcb77
sędzia mógł gwizdnąć ręke ale mógł jej nie gwizdać i obie decyzję są prawidłowe gdyż nie było ruchu ręką do piłki bądź też była ona przypadkowo nabita.Poza tym płaczesz o chelsea a powineneś mieć pretensję do Drogby bo nie trafil Victorowi 3 razy 1 na 1.
0
challenger
źle mnie zrozumiałeś.W mojej wypowiedzi chodziło o to że jeżeli Victor wpuści gola po swoim błędzie od razu znajdują się jego krytycy którzy rzucają teksy typu: VV jest cienki,nie nadaje się na Barce itd.Większość krytykujących go mówi że jest słaby natomiast Casillas gdy puści gola po swoim błędzie nikt nie mówi że jest słaby tylko że mu nie wyszło ,bo miał słaby dzień.A co do ocen Ikera to trudno go chwalić jak gra kiche.Ale żaden kibic nie powiedział że jest słaby.
gczoo77
Jestem obiektywny.Denerwują mnie komentarze typu VV to co najwyżej średniak.Kiedy popełni błąd nie bronie go ale nie mówie że jest słaby bo puścił szmate z Dynamem.to był błąd za który się w derbach zrehabilitował z nadwyżką.Pozdrawiam
0
WiernyCules FCB
popieram Cie w 100%.Teraz gdy VV wrócil do formy nagle zniknęli jego przeciwnicy.Ja po prostu nie rozumiem czy nie którzy kibice Barcy tylko czekają zeby VV puscil szmate? VV to bramkarz klasy światowej to nie podlega dyskusji.Nie tylko ja tak twierdze. Casillas w ostatnich meczach gra słabiej niz VV a z Valencią ponosi wine za utrate 2 bramek ale zaden kibic realu nie mówi ze jest słaby...a nie ktorzy nasi "KIBICE"...zal
0
Valencia mogła prowadzić gdyż Pablo Hernandez nie był na spalonym a strzelił bramkę,tyle że nie została uznana.Błąd sędziego ,więc niech się kibice realuy nie napinają bo im tez sędzia dopomógł
0
Barca musi coś strzelić bo wisi tu bramka dla Espanyolu
0
Właśnie w Krakowie by było lepiej (przynajmniej dla mnie)
0
misiek112
gdybys kiedykolwiek bronił to bys wiedzial ze przy tak mocnej wrzutce nigdy nie mozesz byc pewny gdzie ta piłka spadnie a gdy jeszcze ja ktos chocby lekko potrąci to musisz liczyc na szczescie.VV ten strzał złapal ale pilka przy jego interwencji dotykając ziemi nabrała rotacji a Victor nie zdążył jej przykryć.Nie szukaj kozła ofiarnego ,bo założe sie ze wiele razy w tamtym sezonie i w tym dziękowałes Bogu ze VV broni w Barcy a nie np Casillas ktory w ostatnim miesiącu sie błaźnił w kazdym meczu (wczoraj tez lepiej niz VV nie zagral) wiec skoro San Iker ma prawo na robieni błędów to VV tez moze je mieć!
dziękuje
0
Messiasz jest już pilkarzem kompletnym:strzela głową.z wolnych i udowadnia że całkowicie zasłużenie dostał Złotą Piłkę
0
jasiu20
skoro sie tak dobrze na trenowaniu znasz to dlaczego nie ty trenujesz Barcy tylko Guardiola? Pep wie co robi,ma licencje trenera wiec co wam do tego kiedy robi zmiany??
0
madmike
czemu tak nie pisałeś po Gran derbach??? zal mi takich jak ty [*]
0
Czasem zastanawiam się czy nie którzy na tej stronie są kibicami Barcy...
Soltyz
co ty do kur.. czekasz tylko na błąd VV ?! ja bym tego za błąd nie uznał a druga sprawa jest taka ze VV sobie na szacunek zasłużył i kibice twojego pokroju nie powinni sie w ogole wypowiadac w ten sposob
0
Casillas?! chyba za to ze wpuscił najwięcej szmat-> patrz Liverpool lub Barca itp
0
Trafiłem wynik:) Brawo dla Ibry.9 gol w lidze.Szkoda mi Andresa bo mial ogromnego pecha. VeB!
0
Ja bym tu na pogrom nie liczył.Stawiam wynik 2-0 dla nas:D
0
El crack total.Brawo!!!
0
jelanio
chciałem ci przypomniec ze Eric nie jest przyzwyczajony do gry pod bramka przeciwnika bo gdyby on z Alvesem sobie tak hasali w przodzie to zostałoby 2 obrońców,a poza tym jak miał ściąć do środka jak mial na karku 2 gości.Miał trudną pozycje do strzału bo dobrze był ustawiony Casillas i kąt też był ostry
0
Ocen wg Sportu
Valdes - 9
Alves - 8
Puyol - 9
Pique - 9
Abidal - 8
Sergio - 5
Xavi - 7
Keita - 7
Iniesta - 7
Messi - 7
Henry - 5
Ibrahimović - 8
Toure - 7
0
Valdes 9 bo gdyby nie jego 2 interwencje to moglibysmy pomarzyc o tym 1-0
0
dzięki temu że strasznie się cięło obejrzałem 10 minut meczu.byłbym wdzięczny za wrzucenie całego meczu lub chociaż skrótu
0
MADRID CARBON SALUD EL CAMPEON!!!
0
Boję się strasznie tego meczu.każdy mówi(prawie) że wygra Barca ale... to jest piłka i wszystko jest możliwe. Tak czy inaczej VISCA EL BARCA!
0
ja stawiam 1-0 lub 2-1 dla Barcy po dramatycznym meczu
0
Też jestem zdania że złota piłka dla Messiasza ale drugie miejsce Xavi lub Andres.Zasłużyli na to
0
Casillas doskonale pasuje do taktyki Realu.W RM obrona gra bilsko własnej 16 i przez to Iker ma więcej strzałów z dystansu.VV ma dobry chwyt,nie boi się podjąć ryzyka i odważnie wyjść na 25 metr przed bramke (Pinto z resztą tak samo),a przy nie bywałej umiejętności obrony akcji 1 na 1 jest dla Barcy bramkarzem idealnym.Gra 1 na 1 to chyba znak firmowy Victora
0
VV popełnil błąd ale..Eric zagrał mu troche na tzw "mine".Druga sprawa to w takiej sytuacji powinien wybić na out.Gdyby tak zrobił 4 lata temu nikt by się nie spinał o podania do Villi
0
To żadna strata dla realu z madrytu
0
Na stronie Interu jest napisane :"Oprócz tego w ogóle nie zagrażali bramce przeciwnika i nie dali nawet szansy słabemu Valdesowi na popełnienie błędu" ŻAL. dzięki TVP Victor ma taką opinie u tych którzy nie oglądają meczy Barcy [*]
0
kuba2308
jak ci sie nie podoba gra Barcy to zmien klub i komus innemu kibicuj albo po prostu nie oglądaj meczów.rzygać to mi się chce jak widze komentarze nie których.Sezonowcy OUT!