0

a kto miałby ją dostać jak nie Messiasz?! jest najlepszy.ma najlepszą kontrole piłki,strzela wiele ważnych bramek a jego dryblingi to poezja!

0

Ibra jest wielki!!!

0

Valencia spłaciła długi bo nowy prezes znalazł sponsorów i powiedział w lecie że nie sprzeda Villi ani Silvy ani Maty!

0

sprzedać go.Nie ma szans żeby wrócił do dobrej formy po takiej długiej przerwie.

0

Em_DzeJ

nawet Messi by nie dogonił chciałeś napisać:P

Czyhryński mógł troche agresywniej zaatakować Kuna ale kto wie jak zareagowałby sędzia

0

To są skutki picia wódki.To powiedzenie bardzo tu pasuje.Powinien wrócić do rodzimego kraju by tam odbudować swoją formę.Niech skończy z imprezami a weźmie się za ciężką pracę

0

VV chciał dodać otuchy Ibrahimoviciowi żeby poczuł że ma oparcie w kolegach z drużyny,to nie jest słodzenie

0

Ludzie ale wy jesteście! przeczytajcie newsa od początku do końca a nie pytajcie się głupio czy VV ma syna czy córkę!

0

To tylko pokazuje jaką jesteśmy potęgą i jakich piłkarzy szkoli La Masia

0

matej

jesteś hardcorem!:D hehe dobry text

0

Ja zawsze byłem zdania że Sammy to najlepszy napastnik.Piłka go szuka i co ważne jest niesamowicie skuteczny.Inter bedzie miał z niego pożytek.A co do Ibry to jest wszechstronny i myśle że może on być gwarancją 20 bramek w lidze

0

najważniejszym punktem w sezonie 09/10 bedzie Ibra.To od niego zalezy ile bedziemy strzelać bramek

0

karzaku

Jeśli mówimy o Guddym to ja się do niego przekonałem już w pierwszym sezonie gdy strzelił 12 bramek (moge się mylić) i grał jako rezerwowy napastnik,błędem było zmienianie go w pomocnika

0

Wracaj do zdrowia! widzieliście jaki metody stosował lekarz Egipcjan? wyglądało to tak jakby chciał mu wydłubać oczy:P nawet sam bramkarz leżąc nie był zadowolony ze metod swojego lekarza

0

Moim zdaniem jeszcze za wcześnie brać do składu Rochine,Ruede,Gaia lub Jeffrena.Są dobrzy ale nie na tyle by mieć szanse na częstą gre,więc narazie niech zostaną w rezerwach bo mogliby stracić forme

0

VV kolejny raz potwierdza ze jest najlepszy w akcjach 1 na 1

0

Rueda pokazał:D brawo!

0

Lewishamilton

bramkarz??? chyba chodzi ci o ochroniarza:p

0

spocast Channel-6099

płynnie chodzi

0

jasiukcn

Brazilian hardcore to chyba twoje przeżycia z dzieciństwa. I chcialem ci przypomnieć że tj str o Barcy a nie forum dla dzieci z kompleksami.Coż..pozostaje się za Ciebie modlić.OMG

0

Etoo9

Muniesa to pomocnik a nie obrońca.Więc w obronie nie zagra.Moim zdaniem zagrają

VV-Abidal,Henrique,Caceres,V.Sanchez-Keita,Muniesa,Guddy-Messi,Bojan,Pedro

0

serie A jest lepsza od La Liga...ale w korupcji.To że Ibra grał dobrze w Interze to nie znaczy że tu nie będzie musiał tego udowodnić,a zadanie ma trudne gdyż Sammy strzelił mnóstwo bramek i przyczynił się do zwycięstw w 2 finałach CL

0

horang

Valdes szkoda gadać? hmm mam ci przypomnieć czemu Valdes broni w Barcy? bo ani Rustu ani Reina nie nadawali się do gry tutaj.Gdybyś widział jak broni Reina to byś dziękował Bogu że nie gra w Barcy!Fakt jest dobrym bramkarzem ale w sezonie 2008/09 to raczej się skompromitował i utwierdził mnie w przekonaniu że nie umie wychodzić do wrzutek i łapać prostych piłek.Oglądam regularnie mecze LFC więc przyglądalem się Reinie

0

To co widziałem na filmiku o Rubenie Rochina to było cudowne.Robi z obrońcami co chce i jest w dodatku dobrym egzekutorem.Faktycznie Gai gra podobnie jak Messiasz

0

Jak potrzebuje gry to niech sobie zagra w fifke na kompie lub na play'u i bedzie:D

a tak serio to jeżeli mu sie nie podoba to niech odejdzie,nikt za nim płakał nie bedzie.Poza tym dostał szanse na gre i każdą marnował, a druga sprawa jest taka że zaczął więcej gadać niż grać a chyba nie o to mu chodzi,bo jeśli tak chce to niech zostanie rzecznikiem prasowym:D

0

Oby się to jak najszybciej skończyło,bo żaden kibic nie lubi takich negocjacji.Chciałbym żeby u nas został Sammy i przyszedł Ibra...ale to nie możliwe...niestety

0

Ibra ma lepszą technike,strzał z dystansu i co ważne sam potrafi wygrać mecze tak jak to steki razy w Interze robił,natomist Eto'o jest takim lisem pola karnego i czeka na podanie, ma dobry drybling i jest niesamowicie szybki.Ze stylem gry podobny jest do Sammy'ego Torres z LFC.

0

Man City to będzie zastępca Chelsea.Chelsea sie rozpada,większość dobrych piłkarz ma więcej niż 30 lat więc to są ostatnie lata kiedy mogą coś wygrać.Tak więc kiedy City zbuduje ekpie na miare LM to wtedy zastąpi na dobre zabawke Abramovicha

0

Zlatan jest lepszy technicznie i zarazem wysoki i silny niż Villa i Eto'o

brać go póki gorący:P

0

Barca wiele mu zawdzięcza,w pełnie na to sobie zapracował!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?