lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
casillas i raul to jedyne osoby które szanuje w Realu.
Ale jednak to przez graczy Realu Hiszpania odpadła z pucharu konfederacji:p
0
Jeśli trafi to będą mieli najlepszą pomoc ale tylko na papierze.I to się na pewno nie sprawdzi bo za dużo gwiazd to nigdy nie jest dobre dla drużyny,dobry tego przykład to gra w Barcy Henry'ego,Dinho,Messiasza,Deco
0
Dziwie się Dundze że Dani nie grał od początku tylko grał Maicon
0
CHWAŁA BARCY I MESSIASZOWI.
RAJDOWIEC:p
0
Dla mnie Xavi jest wzorem piłkarza.Skromny,inteligentny i kocha swój klub
0
akurat w przyszłym sezonie pogra najwięcej bo Sammy i reszta Afrykanów jadą na Puchar Narodów Afryki
0
nich odejdzie,dla własnego dobra.po tak długiej przerwie z piłką są małe szanse żeby wrócił do dawnej formy
0
Brawo dla komentatora:D niczym nasz Szpaku:D
Oprócz tego zwycięskiego remisu najbardziej ucieszyłem się gdy realizator pokazywał kibiców Chelsea którzy już 5 minut przed zakończeniem świętowała zwycięstwo.W tym sezonie utarliśmy nosa wszystkim!
0
Pytanie do zwolenników Asenjo:
Ile widzieliście meczy z jego udziałem w ostatnich dwóch sezonach że stawiacie go wyżej bądź na równi z Valdesem? Prawda jest taka że on się dopiero uczy, a Valdesowi to on mógłby rękawice nosić co najwyżej
Wam to by nikt nie dogodził,choćbyście mieli geniusza bramkarskiego to i tak znaleźlibyście jakieś blędy. rzadko to mówie ale żal.pl
0
Co do transferu to wydaje mi się że Villa zagra w realu,bo własnie wznowione zostały negocjacje.
jeśli mówicie że Eto'o jest nie skuteczny to powiedzcie jakim cudem strzelił 30 goli? a ile strzelił Villa? 28 z tym że David w valencii jest egzekutorem i strzela karne i wolne a Eto'o karnych nie trafia:D
WIĘC PO CO NAM VILLA.
Lepiej zająć się Riberym lub Robinho
0
Może iść gdzie chce byle nie do (s)realu bo za dużo by chcieli mieć dobrych piłkarzy:D:P
0
Looky
Dobre to było:D
0
Gonzales
Jak wolisz Asenjo i Diego Lopeza to ich zdjęcia sobie opraw w ramki i na ścianie sobie pwieś.Swoją droga ciekawie ile razy w tym sezonie widziałeś gre Asenjo lub Lopeza?.Hmm czyżbyś był zagorzałym kibicem Valladolid albo Villarreal???
Podpisze kontrakt na 100%.Widać że chodziło im o wynegocjowanie jak najwyższej pensji.VV walczy o swoje.Ja też bym tak zrobił na jego miejscu.Teraz bedzie lepiej zarabiał niż Casillas (chyba że się myle) w każdym razie bedzie w czołówce najlepiej zarabiających bramkarzem
0
gczoo77
Racja ale ojciec nie ma tu znaczącej roli bo nie jest agentem
pozdro
0
ElPistolero
Carvajal nie jest ojcem Valdesa tylko jego agentem:D
Moim skromnym zdaniem to jakieś bujdy na resorach:D
żaden bramkarz nie zarabia 9 mln! myśle że na tym kontrakcie bardziej zależy agentowi niż Victorowi.ja bym dał mu 7 mln i byłby spokój
0
Manchester ma dobrych bramkarzy??? jak Edwin skończy karierę to kto bedzie bronił? Kuszczak który puścił bramke po strzale z 16-stki rywala? albo Foster któremu też bramkarz strzelił.Fegie wie co robi szukając bramkarza ale moim zdaniem Valdes nie odejdzie.Mówił w każdym wywiadzie że chce zostać
0
Dla mnie Valdes był zawsze bardzo dobry ale miał czasem głupie błędy,które nie wynikały z jego słabości tylko z braku koncentracji! już drugi sezon z rzędu gra na bardzo wysokim i równym poziomie i na dzień dzisiejszy jest dla mnie lepszy od Cecha,Reiny i Buffona.Ten sezon był jego popisem i należy mu się wysoki kontrakt.Jedyne co mnie denerwuje to jedynie bierna postawa zarządu,nie wiem na co oni czekają z tymi negocjacjami..
0
Ja tam do niego żalu nie mam.Nie był za Barcą tak jak jest za nią Xavi czy Puyol.Chciał więcej zarobić i więcej osiągnąć,my wtedy mu nie mogliśmy tyle zaoferować co Real.
0
KoksCules
jeżeli chcesz do Milan labu wysyłać 27-latka to dopij wódke i idź spać:D
nie mówie że Eto'o jest nie zastąpiony ale jeśli ktoś miałby go zastąpić to musiałby to być szybki zawodnik taki jak np Aguero lub Villa a nie Ibrahimovic który do sprinterów nie należy.
Druga sprawa jest taka że jesteście śmieszni bo gdy mówiło się rok temu o odejściu Sammy'ego to płakaliście i mówiliście że to błąd teraz zaś gdy Ibra może przejść to od razu zapominacie ile Eto'o dla nas meczy wygrał i już go zwalniacie...heh kibice
0
Zamiast niego na miejscu Txikiego raczej starałbym się wyciągnąć Cesca z Arsenalu i szukałbym lewego obrońcy
0
Looky
A co było złego w tym co napisałem??? każdy ma swoje zdanie
A tak nawiasem to nie trzeba być prorokiem żeby zauważyć rożnice w stylu gry Eto'o i Barcy a stylu Interu i Ibry
0
I dobrze.Wole Eto'o niż jego.Zobaczycie jak wymienimy Sammy'ego na Ibre to bedziemy jeszcze przez to płakać! nikt tak nie pasuje do naszej filozofii jak Eto'o
0
Niech się w spokoju leczy.Ta kontuzja to może być paradoksalnie dla nas korzystna,bo Andres odpocznie od długiego sezonu i naładuje baterie na następny
0
Licze że się dogadają i Sammy przedłuży kontrakt.Txiki powinien jednak sprowadzić jeszcze jednego napastnika bo następny sezon będzie ciężki i długi a poza tym przewietrzy nam skład Puchar Narodów Afryki i pasowałoby kupić z 3 dobrych graczy.
Ja chętnie widziałbym u nas Aguero lub Ribery'ego i Cesca ,no i może jeszcze jakiegoś bocznego obrońce.natomiast pozbyłbym się:Hleba,Jorquery,Milito i Gudjohensena.
0
takie gole podnoszą range futbolu:D:P
hehe
0
Xendriel
wypuszcza piłki??? znajdź mi kogoś z lepszym chwytem niż Valdes.Ty chyba meczów nie oglądasz skoro tak twierdzisz.
0
Oby został.Nie widze innego napastnika na środku naszego ataku niż Sammy
0
Forlan ma 30 lat (1979 rocznik) więc nie ma sensu moim zdaniem go kupować.Pomyślmy o kimś młodym.Ja na miejscu zarządu robiłbym wszystko by sprowadzić Ribery'ego lub Aguero.Zacząłbym się poważnie zastanawiać nad kupnem bocznego obrońcy i to z tej najwyższej półki
0
Czemu ManU jest równo z nami? przeciez my wygraliśmy 3 puchary a poza tym pokonaliśmy ich w finale
0
Dzięki za wszystko:D i powodzenia!